2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Babaya bağlamaya bayıldım

Amin inşallah. İnanın ikinci kızım olsun ona da çok sevinirdim.Aşılama, tüp bebek bitkisel kürler her seyi denedik olmamıştı artık bırakmıştım umudumu kaybettiğim bir anda sürpriz oldu. Sağlıklı olsunlar da önemli olan o.

İnanır mısın geçen gün mavisaclikadin arkadsimiz oğlum olacak demişti listede olmadığıni fark etmedim gidip senin isminin karsina erkek ekledim sonradan fark edip sildim
Ben kendimi listeye ekletmeyi unutmuşum sonrada kaldı öyle yazmadım tekrar :)

İnanır mısın geçen gün mavisaclikadin arkadsimiz oğlum olacak demişti listede olmadığıni fark etmedim gidip senin isminin karsina erkek ekledim sonradan fark edip sildim
O zaman artık benimde listeye eklenme vaktim gelmiş demekki canım

Anne yaşı 30
Sat 6 Nisan
Kese 5+0
Kalp atışı 6+5
Cinsiyet erkek
Tahmini doğum 13 ocak
Şehir Ankara
İlk çocuk

Şehir olarak Ankara'da değilim ama doğumu Ankara'da yapmak istediğim için öyle yazdım :))

Bencede gelmiş

Benimde sat 2 Nisan ama ben tahmini doğumu 20 Aralık gibi olur diye düşünüyorum 13 Ocak bi çok geldi

Benimde sat 2 Nisan ama ben tahmini doğumu 20 Aralık gibi olur diye düşünüyorum 13 Ocak bi çok geldi
20 aralik da cok erken yav
nerdeyse 24 gun erken doguracaksin
Senin tahmini yilbasi falan olur ya da 2 ocak falan
Aaa evet buldum hiç dikkat etmemiştim.Ben de konu başlığının oralarda aramıştım. Bu arada tebrik ediyorum seni
Pek hayati bi bilgi degil ama ben burda baska baska iptal ettigim uyelikler de dahil 2009dan beri varim ergendim o zamanlar bu bilgiyi mesela bi konu okudum sonunu merak ediyorum ama konu sahibinin mesajlarini bulmakta zorlaniyorum, o zaman oraya tiklayip konu sahibine tikladigimda sadece onun yazdigi mesajlari okuyabiliyorum
Kız ben de 3. Sıradaymışım hiç söylemiyorsun
Birinciye ikinciye ucuncuye hediye olsaydi zaman zaman aciklama yapardim bacimsu

Babayla güvenli bağlanma güzel bisey, benim oğlum baba aşığı, ama emzirme bitene kadar uyku ve yemek konusunda hep anne derdi, şimdi çok şükür babası uyutabiliyor, yediriyor, benden size tavsiye, babalara da sorumluluk verin,

Sezeryan olacağım için çok beklemem diye düşünüyorum ama doktoruma sorcam haftasonu gidince . Her doktor farklı bir haftada alıyor. Bide ayıptır söylemesi oğlak burcu istemiyorum da eşim çıldırıyor böyle deyince

Yarın çıkıp beşik ve bebek arabası bakacağım inşallah. Şimdiye kadar ahşap beşik düşünüyordum bugün park yatağa kaydım gibi ? Önerileriniz varsa alayım güzel anneler yarın bakmak için

Akrep mi olsun yani
Oglak bende pek vov demem ama caliskan ciddi mantikli insanlardir akrep gibi kin gutmez sinsilik yapmaz
Ay dur yay oluyo sanirim dimi yay da pek sevmem ya cok gezenti ve akli havada oluyorlar akrebi de gommus oldum arada ahahah

Benim ilk cocugum olacak insallah ve cevremde de hic oyle hamile olmadi dolayisiyla sifir bilgideyim ben simdi ne alayim bu cocuga mesela en azindan hastaneden cikarip 1 ayini doldurana kadar almam gerekenler neler?tavsiyelerinizi bekliyorum minnos anneler

Ben park yatak alicam canim sineklikli olanlardan al onumuz yaz olacak cunku daha marka vs bakamadim bende
Alirsan paylas

Akrep mi olsun yani
Oglak bende pek vov demem ama caliskan ciddi mantikli insanlardir akrep gibi kin gutmez sinsilik yapmaz
Ay dur yay oluyo sanirim dimi yay da pek sevmem ya cok gezenti ve akli havada oluyorlar akrebi de gommus oldum arada ahahah
Akrep mi oğlak mı evet oğlak ama
Yay mı oğlak mı dersen de yay bilmiyorum aşırı önemsemiyorum ama doktor seçme hakkı verirse yay dicem yalnız gittiğim bir kontrolde konuşmam lazım ama eşim çok kızıyo bide benim kuzenim doktor o da doğuma girmek istiyor ama sadece hafta sonu gelebilir. Benim kriterim çok yani doğum günü için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…