2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Tamam canim mutlaka koyacagim cantaya.marka olarak onerin var mi?
Ben çok araştırıp oğluma golden goat almıştım keçi sütünden formüle edilmiş, hazmı kolay ve en temiz içerik ondaydi, doktoru da iyi mama kullanıyorsunuz demişti. Diğer mamalardan öyle çok aşırı ciddi fiyat farkı yok bı tık pahalı sadece ama en azından güvenilir mama.

Çok sevindim ya sizin adınıza. Ben de geçen seneki bir kaybımdan sonra olmadı olmadı en son dedim ki eşime bu ay regl olayım hemen spiral taktırayım dedim o gün de bat ginüydü test yaptım pozitif çıktı. Valla mucizelere inanmak gerek.

Gümüş kapağı bende çok duydum çevremde kullananlarda hep öneriyor. Trendyoldan falan almayın ama en uygunu e bebekte

Benn aynı. Yalnız duygusallık ta yayların önemli özelliklerinden biri. O yönümden hep sıkıntı çekiyorum.

benimde saçım uzundu kesmeye çekiniyordum bilgili bir ablaya sordum kesmek kötü mü diye islamda böyle bir şey yok kızlderililerde falan saça yaşamı sembol eden bişi gibi düşünce varmış herseyde hayır düşünün hayır olsun dedi bende kısacık kestim valla bi hafifledim allahın izniyle hiçbişi olmaz

Öyle mi, söylediğin iyi oldu trendyolda bakmıştım ben bı iki marka vardı sadece zaten, ebebekte daha ucuzsa oradan alayim
kizlar simdi baktim da sikayetvar sitesinde tonla sikayet olusturmuslar ebebekteki gumus kapaklar icin.yorumlari okuyun almadan once mutlaka bebisler

Benim sütüm baya iyiydi oğlumda güzel de kilo alıyordu maşallah, ama gerçekten beni çok yoruyor du az ama sık emiyordu, şimdi bende diyorum inşallah kardeşi emer ama abisi gibi çok bağımlı olmaz

Ben kullandım ya. Bence asrın icadı :) 3 ablam var 3ü de göğüs yarasının kralını yaşadı denemedikleri krem vs kalmadı. Ben onları gördüğüm için korkardım hep o yüzden hemen almıştım.
Doğum yaklaşırken takmaya başladım az az da olsa, sonra emzirme hariç her an taktım en başlarda belki 1 ay filan. Sonra ara ara devam ettim zaten emmeyi de iyice öğrendiği için yara olma ihtimali de azalıyor.
Hiç yaram olmadı çok şükür. Ben hepsiburadad dan almıştım çok yorumu vardı okumuştum hep uygundu da en meşhurkarına göre. Ama şu an satışı yok baktım da. Etrafa sormak lazım aslında, ödünç de alınabilir bi şey. Suyla yıkadığın an tertemiz. Ben kendininkini çok kişiye verdim hatta sanırım en sonunda kayboldu bulamazsam arkadaşımdan alacağım söyledim şimdiden.

Bebek tam memeyi ememedigi için oluyormuş sanırım yara çok şükür benim hiç olmadı yara, pompa hangi markaydi acaba ondan da olmuş olabilir mi, bende çok sağım yaptım ilk günler çok azdı sütüm

Hiç acı falanda mi olmadi o gümüş kapakları kullanınca? Benim aşırı acımıştı ağlaya ağlaya emzirdigimi hatırlıyorum da gümüş kapak falan ilk defa duyuyorum

Gümüş kapakları ben hiç kullanmadım mesela, benim göğsümü kesiyordu kenarları acıtıyordu. Sonra mochi önerdiler öve öve bitiremediler aldım oda fos çıktı bi kaç damla süt çıkarıyor işte hepsi o kadar. Ancak köyün çeşmesi gibi şakır şakır sütü akan birinin işine yarar bana gelmedi oda. Kızımda lansinoh çiftli elektrikli pompa kullandım oda tırt. Oğlumda kiwinin tekli elektrikli pompasını aldım 200 ₺ ye. Hastanedeki kiralık makinelerden 2 misli fazla süt çıkardı hurdaya dönene kadar kullandım. İlk işim yine onu almak olacak. Doğum sonrası hemen süt gelmiyor ama pompayla ben hemen getirmiştim oğlum hiç mama almadı

Marka filan farketmiyor o zaman dimi herhangi bı markayı alsak.

Medela nin pompasiydi, pompaların hepsi ilk zamanlar acitiyormus zaten ama o dönem piyasadaki en iyi makineyi almıştım ben verimli olsun diye, makineden değildi bence daha doğumdan önce acımaya başlamışlardi zaten, doktorum spreyli bebe yağı aldirmisti dokunmadan sık demisti. Oğlum da ilk zamanlar güzel kavrayamayinca bı de pompa ile sürekli sagim yapınca iyice yara oldu. Aventin silikon uçları ile emziriyordum mecburen

Bunu okuyunca çok mutlu oldum, benim pompam medelaydi çok memnundum ama ben ikinci çocuğu dusunmedigim için her seyimi ihtiyac sahiplerine konu komşuya dağıttım evde fazlalık eşyadan nefret ettiğim için, hatta kime neleri verdim onları bile unuttum. Şimdi medela almaya kalksam 10 bin, lansinoh bile binlerce lira olmuş, yine başkalarına vereceğim şeylere bu sefer çok para bayılmak istemiyorum aklımdan kiwinin pompasını alsam iş görür mü acaba diye geçiyordu, sizin yazdığınızı görünce baya sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…