2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Aslında dediğim gibi doktorum daha hamile kalmadan önce hamile kaldığında ilerleyen haftalarda serklaj yapmamız gerekecek diyordu, şimdi de düzenli rahim ağzını ölçüyor ama sabit olduğu için sanırım şimdilik müdahalede bulunmuyor. Benim rahim ağzı ameliyatımı kendi yapmıştı, bana yapay bı rahim ağzı yaptı ameliyatta, belki de bu yüzdendir bilmiyorum normal bı rahim ağzı olmadığı için benimki daha ileri haftalarda mi serklaj atmayı dusunuyor sormadım, 12 ile 20. Hafta arası ölçüme göre karar vericem demisti. Bu ameliyatı olup dikişsiz normal zamana kadar gelen hastaları da olmuş ama takibini sık yapıyor. Kisalmaya başladığı anda dikiş atacak anladığım kadarıyla

Serklaji bilmediğin ve tanismadigin için şanslısın. Umarım sorunsuz keyifli bı gebelik geçirmeye devam edersin
Acikcasi ihtiyacim var mi bilemiyorum ki doktorum bisey demedi hic yani bakti mi olctu mu hic haberim yok cok ilgisiz insallah hepimiz sorunsuz geciririz canim

Aaa cok ta uygunmus.Ilgili rahatlatan biri mi? Hemen pazartesi randevu alayim ya cok sevindim bunu duyduguma

Hakkınızda hayırlısı olsun, korktugumuza ugratmasın rabbım kımseyi, su bebıslerı saglıcakla kucahımıza alalım ınsallah guzel haberlerınızı beklıyorum ınsallah

Acikcasi ihtiyacim var mi bilemiyorum ki doktorum bisey demedi hic yani bakti mi olctu mu hic haberim yok cok ilgisiz insallah hepimiz sorunsuz geciririz canim
Sorun olmadıgı ıcın bısey dememıstır, benım bır arkadsım var 4 cocuk annesı, daha rahım agzı uzunlugu nedır bılmez, yumurtlama gununu hıc bılmez, adetı gecmıs ogrenmıs hamılelıgını.. Ne guzel kafası vardır sımdı onun, no dert no tasa

Mutlaka değiş o zaman. Ben bir doktora gittiğimde beğenmesem anında o dakikada başka doktora gidiyorum. İstanbulda aynı gün 4 doktora gitmişliğim var. İnsanın içini rahat etmiyorsan neye doktor oldun
Ya bi gor,sanki bedava veya babasinin hayrina bakiyor agzindan cimbizla laf aliyorum neyse bir iki kez gidicem eve yakin diye katlanirim dedim de yurtdisinda yasiyorum geri gitmeden once icime sinen biriyle de goruseyim bari dedim illallah geldi bu kadindan

Ay insallah ondandir cunku benim doktor umursamamis bakmamis ta olabilir yani:) ben yeni doktora gittigimde bunu mutlaka sorayim .sizin baskentteki doktorun ucreti nedir

Hakkınızda hayırlısı olsun, korktugumuza ugratmasın rabbım kımseyi, su bebıslerı saglıcakla kucahımıza alalım ınsallah guzel haberlerınızı beklıyorum ınsallah
Haftalik oluyor kontrollerim haftaya gittiğimde kısalma var mı yok mu yazarım size, dikişli ya da dikişsiz sağlıkla kucağımıza almayi nasip etsin Allah

Rahim ağzı yetmezliği de çok sık görülen bişey değil özellikle bu haftalarda çok büyük sorun olmuyor sağlıklı gebeler için, ama daha önce erken doğum yapmış ya da benim gibi rahim ağzı komple alınıp yerine yapay rahim ağzı yapilmis kişilerde ilk andan itibaren önlem amaçlı dikiş atılıyor. Doktorun bakıyordur ama rahim ağzının uzunlugunda sorun yoksa ölçüm sonucunu genelde söylemiyor doktorlar

Beni vuruluyorum tatlım bana sadece karından vurulacaksın dedi doktorum göbek deliğinin 3 parmak alt kısmından karnımız gerginleştiği için ağrımaya başladı karnım mosmor benimde

Anladim canim oyledir muhtemelen.Allah yardimcimiz olsun insallah saglikla afiyetle aliriz bebeklerimizi kucagimiza canim dualarim hepinizle

Ben de takipler için Göztepe şehir hastanesine gidiyordum. En son geçen ay bir ay sonra ikili test yaptır sonra gel demişti. Z.kamilde yaptırdım Şimdi ikili test sonucu için 10 gün tekrar z.kamile gitmem lazım. Dr dediği gibi 1 ay değil 2 ay sonra gitmiş olacağım kendi doktoruma. Devlet ama memnunum drdan. Bir ay sonra da medipola cinsiyetini öğrenmek için gideceğim işte belki doğumu sezeryan için medipolu düşünebilirim. Fiyatlar çok uçmuş ya bir hastaneyi aradım 1500 tl dedi ya muayene ücreti

Benim 655 olmuş o bile çok fazla 1500 Allah sonumuzu hayreylesin

İst neresindesin? 655 normal. Benim özel sağlık sigortam yok sadece sgk. Artık sadece sgk geçerli olan yerlere bakacağım doğum için.
755te olabilir emin olamadım şimdi annem ödediği için. Geçen aydan üzerine 105 lira gelmişti ama onu biliyorum. 1 ay için çok fazla . Batman özel medical hastanesi canım. İstanbulda özel klinik bulmuştuk beylikdüzünde oraya gidemeden buraya geldim. Gelince oraya uğrayacağım başka hastaneleri de araştıracağım, bahtıma ne çıkacak bakalım

Tüp bebekte genelde veriyorlar canım çünkü ilaçla österojen hormonunu çok arttırdıkları için pıhtılaşmaya neden olabiliyormuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…