2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar bir şey daha sorucam bebek bezleri almaya başlayan varmı yenidogandan kaç paket almak lazım çok çabuk büyüyorlar ya fazla almamak gerek sanırım yeni doğandan her alışverişte biz 1er 2 ser tane almayı düşünüyoruz da malum sürekli zam geliyor her şeye

O daha zormus allahtan sadece oksapar vuruluyorum ben birde corasprin kullanıyorum ama corasprin bitti onuda tekrar yazıcakmi bilmiyorum bakalım pazartesi gittiğimde her şey netlesir cinsiyetimizde 13+5 de gittiğimde kiza benziyor diyebilirim demişti şimdi bakalım ne diyecek tabi inşallah gösterirse

Henüz kendi evime geçmediğim için o tarz şeyler almadım. 6. Aydan sonra inşallah artık diyorum ama her bez bebeğin cildine uyumlu değilmiş. Alsak pişik olsalar veya memnun kalmasak elimizde patlayacaklar

Henüz kendi evime geçmediğim için o tarz şeyler almadım. 6. Aydan sonra inşallah artık diyorum ama her bez bebeğin cildine uyumlu değilmiş. Alsak pişik olsalar veya memnun kalmasak elimizde patlayacaklar
Evet o da var değişik değişik mi alsak acaba kızımda hiç bez konusunda sıkıntı yaşamamıştım yaşar gibi olunca bezi değiştiriyordum düzeliyordu birde öyle pahalı bezlerde almıyordum a101in bimin bezlerini falan alıyordum hatta en çok a101in bezinden memnun kalmıştım birde pisik kremi olarak a101de üni baby pişik kremi satılıyordu çok iyiydi şimdi satılmıyor ama internette baktım acayip pahalı olmuş pisik kremleri ben hatırlıyorum 17 tlye falan alıyordum şimdi 200 lü rakamlarda pişik kremleri vallahi yandık her şey ateş pahası

Benim şuan 27 mm ama serkalj yapılmadı henüz ilerleyen süreçte yapılacak sanırım. Uyutulup mu yapıldı sana sonrasında ağrı oluyor mu
Emın mısınız 27 olduguna, şaşırdım suan.. 25 sınırdır mesela, 25altına yetmezlık tanısı konur, mutlaka bır perınatolog ıle gorusun, genel anestezı ıle yapılıyor hıcbısey hıssetmıyprsunuz, benım uyandıktan sonra bıraz agrım ve kanamam oldu, ertesı gune kalmadı bısey
Bu arada kac haftalıksınız?

Benim şuan 27 mm ama serkalj yapılmadı henüz ilerleyen süreçte yapılacak sanırım. Uyutulup mu yapıldı sana sonrasında ağrı oluyor mu
Serkalj ne ya kizzz neler neler duyuyorummm onceden sadece hamilesin arada bi kac kontrol ve hop dogum gibi geliyordu bu ne terane ya her dakka baska olay var bu hamilelikte

Ankaradaki kizceler bana maksimum 700-800 muayene ucreti olan memnun kaldiginiz ilgili tatli bi doktor onerin ya internette bulduklarim cok populer isimler galiba kimi arasam 1500 tl 1750 tl diyor 2000 tl diyen var muayene basina ya su anki ozeldeki doktorumdan memnun degilm devlete de arada gidiyorum ama haliyle onlar da ilgili degil

Evet doğuma yakın özellikle rahim boyu onemli, bende rahim ağzı yetmezliği var mesela 20. Haftadan sonra serklaj yapılabilir büyük ihtimalle dikis atılacak erken doğum riskine karsin
Tedbır amaclı atılan serklaj 12-14 arasında atılıyor, 20 cok gec olabılır,benım oncekı gebwlıgımde 18.haftada 34 mm dı, 20.haftada 11 mm ölcüldü 10 gun hastanede yattım, maalesef dogumum gerceklestı, dıkıs koyacak mesafe kalmamıstı pessar halka konuldu, maalesef sancılar durmadı. 2 gun sonra cıkarmak durumunda kaldı doktror,, o gun gece de dogumum gerceklestı, sızı korkutmak deıl amacım sakın yanlıs anlamayın ama baska bı doktor gorusu alın lutfen.. Benım yasadıklarımı yasamayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…