2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bana da hiç bitmeyecek gibi geliyordu, hala bazı yemekleri gözümün önüne getirince tiksiniyorum ama en azından ağzımdaki tuhaf tat gitti, gözüm açıldı biraz sonunda
Evet ya o ekşi acı tat beni mahvetti 6.haftadan beri, hiç kusmadım ama midem çok kötü oldu, tiksindim herşeyden şimdi sadece biraz akşamları hissediyorum o da geçer inşallah

Sanirim kişinin sonuçlarına bağlı başlama zamani
Ben oğluma hamileyken hiç kullanmadım demir ilacı, multivitamin vermişti doktorum belki de onun içinde var diye vermedi yada değerim iyi diye olabilir

Ben oğluma hamileyken hiç kullanmadım demir ilacı, multivitamin vermişti doktorum belki de onun içinde var diye vermedi yada değerim iyi diye olabilir
Olabilir aslında bazı doktorlar gerek gördüğü zaman bazıları sırf hamilesin diye işte ne bilim her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır derler o hesap

Sadece yüz için mi tüm vücut için mi, beeo doğal icerikli diye biliyorum, ama denize havuza girerken tüm vücut kullanacaksan çocuklar için olan Sebamed child onerebilirim. Hem koruyuculugu iyi hem de güvenli
Ya sebamed cogu kiside alerjik reaksiyon vermis cok arastirdim o markayi benim cildim de alerjik
Yuzume kollarima falan surmeyi dusundum bacaklarima falan degil de

Evet ya o ekşi acı tat beni mahvetti 6.haftadan beri, hiç kusmadım ama midem çok kötü oldu, tiksindim herşeyden şimdi sadece biraz akşamları hissediyorum o da geçer inşallah
Benim de çok erken başladı 5. Haftada daha, bı de o zaman okullar kapanmamisti henüz, çocuklar koşturup terliyor sınıflar ter kokuyor, kantinden sucuklu tost kokusu geliyor, öğretmen arkadaşlardan çeşit çeşit parfüm kokusu, sigara içip odaya gelenlerden sigara kokusu, hizmetliler yerleri siliyor çamaşır suyu kokusu, okul tuvaletlerini söylemeye bile gerek yok Akla gelebilecek tüm kokular bir arada nereye kaçağımı sasiriyordum. Çok berbattı okullar açıkken, annem gibi 9 ay sürerse diye çok korkmuştum o yüzden ama okul açılana kadar tamamen geçecek gibi bulantım

Hamilelikte kullanılıyor mu bu dediğin, bi de kabızlık yapıyor mu. Ferro sanol bende pek bulantı yapmıyor ama kabızlık beni ağlatıyor hamilelikte
Evet doktorum yeni başladı 13. Hafta itibariyle. Ferro sanol kullanmak istemedigimi söyledim bunu yazdı o yüzden ama daha bir hafta oldu kabızlık konusunda net bisey diyemeyeceğim çünkü bu aralar hep lifli seyler yedim ondan etkilememiste olabilir bir hafta daha kullanayim o zaman size tekrar yazarim son durumu

Çok sevinirim. Ferro sanol hemen kabızlığa çeviriyor ve ne yersem yiyim hatta duphalac bile içsem ise yaramıyor.

Ben ferrum kullanıyorum hap olanından, kabızlık mide bulantısı vs yapmıyor bana

Ya sebamed cogu kiside alerjik reaksiyon vermis cok arastirdim o markayi benim cildim de alerjik
Yuzume kollarima falan surmeyi dusundum bacaklarima falan degil de
Valla kızlar yazmayım deidm ama yorum yapmak istiyorum Sebamed i bundan 7 8 yıl önce kadar kullandım bütün vücudum haşlanmıştı. Bana ve karkeslerime hiç iyi gelmemişti arkasından da losyon kullanırsınız demiş eczacı vermiş babama en iyisi bu diye ama bize fayda etmemişti. Yine de her bünye farklı bende böyle oldu diye sizde aynı olacsk diye bişey yok. Ama Sebamed adını ne zman duysam canım acır

Bende o kadar olumsuz yorum okudum ki bb kremine bile bakmadim hicbir zaman
Mimlenmis gibi adi :)
Iyi bi gunes kremi ariyorum bakalim bulabilirsem ins

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…