2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Gün içinde 3-4 kuru kayısı yesen iyi gelecek canım. Bence hiç ilaca yönelme. Bende de var kabızlık. Kuru kayısı veya şu an zaten kayısı mevsimi meyvesini bile yesen aşırı faydalı. İlla kabızlık için değil zaten vitamini olan bir meyve şifa olur inşallah

Ay bunlar ne çok. Benim sadece elenatal diye bir vitamin var. Benim ki az mı acaba
Kuzenim ebe ona attım hepsini gayet iyi dedi o da bu kadar vitamin kullanıyor, bazı arkadaşlarım normal zamanda bile kullanıyor, her zaman kullanılması gereken şeyler. Biz kendimizi gerçekten çok boşluyoruz insanlar kendilerini ne kadar seviyorlar onun içeriğine bak ama benim bildiğim o omega değil mi ?

Şunlar varmış canım içinde

Eklentiler

• Screenshot_2023-07-14-14-49-53-157_com.android.chrome.jpg
    33,7 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_2023-07-14-14-49-49-190_com.android.chrome.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_2023-07-14-14-49-44-377_com.android.chrome.jpg
    37,1 KB · Görüntüleme: 25
Kizlarrr ya benim bugun canim cok meyveli yogurt cekti soktan aldim ordan pazara gectim eve gelene kadar eridim bittim sicak carpti gelince de hemen yogurdu acip yedim biraz eksimsi geliyordu ama o an aldiris etmedim sekerim mi dusmustu ne
Ya bisey olur mu eksiydi sonucta ya bozuksa zarar verir mi acaba ya

Bak bende en son pipi görmüştüm hatta çok net pipiydi sonra ne oldu anaaa bunun pipisi düşmüş dedi doktorum
13+4 tü galiba kıza benziyor demişti kontrolde
Ayy evet ya sen de görmüştün pipiyi Bana direkt 12de söyledi değişmez diye düşünüyorum ya bir dahaki kontrolüm 5 ağustos Bugün gidip ip alıp battaniye seti yapacağım elimde patlamaz umarım

Son düzenleme:
Bunda henüz kabızlık başlamadi ama oglumdayken 3-4 gün kurusu ne ki bı poşet yesem ustune de bı kilo yaş kayısı yesem fayda etmiyordu, çatlak oluşup kanama geliyordu artık, dubhalac bile ise yaramayip lavman yapılacak oldu bı keresinde. Normalde kuru meyveler şekerden dolayı onerilmez aslında yazin tazesini yemek lazım zaten, kuru meyve konsantre şeker. Ama bendeki kabızlık öyle meyve ile filan geçecek tarzda olmuyordu umarım bunda yaşamam aynısını

Yok canım onlar zaten biraz ekşimsi oluyor kafana takma şifa olsun inşallahhh ama şunu önerebilirim yoğurt içine reçel veya, şeker ve taze meyve koyup blender veya robota vursan daha sağlıklı olur aklında kalmaz en azından

Hayir vermez yoğurt peynir gibi ürünler zehirlemez. Ben ilk hamileliğimde balıktan zehirlendim ölümcül bir zehirlenme balık tavuk biliyorsun ki. Ama çok şükür plesanta dünyanın en mükemmel ariticisi

Senin demek ki baya kötü canım inşallah bu sefer yaşamazsın Allah şifa versin. Ara öğünlerde kuru kayısı kuru üzüm kuru incir, hurma gibi meyveleri öneriyorlar canım, demir açısından zengin doktorum bana gün içinde az az da olsa ye dedi

ay inşallah bizde öğreniriz erkekler daha çabuk belli oluyor heralde dimi
Öyle canım erkek kardeşim 2,5 aylıktı belli oldu. Doktorlar kemik yapısından bile anlıyorlar ama çok da söylemeyi tercih etmiyorlar. Benimki direkt kağıda yazıp anneme verdi. Emin olmasa tereddüt ederdi diye düşünüyorum. Ama grubumuzda cinsiyet değişenler olduğu için herkes temkinli yaklaşıyor

Hayir vermez yoğurt peynir gibi ürünler zehirlemez. Ben ilk hamileliğimde balıktan zehirlendim ölümcül bir zehirlenme balık tavuk biliyorsun ki. Ama çok şükür plesanta dünyanın en mükemmel ariticisi
Ay sagolun kizlar ya o kadar panikledim ki
Basima gunes gecti asiri terledim kendimi eve zor attim serinletsin diye de actim yedim hemen kabin sonuna geldigimde dank etti kafama
Allah'in izniyle birsey olmaz inşallah
Aslinda evde yogurt recel vs yapiyorum genelde kendim ama bu sefer hazir katkili olandan cekti canim iste

İyi yaptın canım hiçbir şey olmaz. Kutu kutu da yesen bozulmamışsa bir şey olmaz şifa olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…