2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kuzenimin 3,50 çıktı ilaç kullanıyor doktor yüksek dedi. Sizin baya yüksek bir an önce doktora gidip ilaç alın lütfen benim bile 2,14 ve sınırda takip edeceğim
Aynen randevu aldım birazdan görüneceğim. Aile hekimi normal ilaca gerek yok dedi ama ben güvenemedim randevu aldım hemen

Kızlar bugün ilk defa meme ucunda kahverengi bölgede küçük pıtırcık gibi şeyler çıktıı daha regl 8-9 gün var buda belirtimi acaba sizler de oldu muu
Ya ne zaman çıktı bilmiyorum ama bende de var şu anda o dediğiniz şeyden . Hatta korktum kötü bir şey mi diye

Kızlar aranızda sigara kullanan var mı napiyosunuz şu an
Ben kullanıyordum geçen hafta cumartesi günü öğrendiğimden andan beri içmiyorum. Perşembe günü bir kriz geldi çok fena ama içmedim. Bir kez bir yaktım, iki fırt çekip attım hemen, kıyamadım çok rahatsız hissettim

Kızlar bir şey sorcam,
Mesela bebişler bizim satımıza göre hesaplanıyor ya ama hamile kaldığımız günü biz biliyorsak ona göre hesap yapmamız gerekiyor aslında demi

Kizlar bugün ilk defa kontrole gittim 5+4 gözüktü ultrasonda. Sat 3 nisandi.
Kese gözüktü ama bebek gözükmedi doktor daha erken olabilir dedi bı hafta sonra tekrar çağırdı. Kızımda bu haftada da bebekte gozukmustu. Bu haftalarda bebek gözüken var mi

Ben 5+4 te gittim ilk, hiç bir şey yoktu bebeğe dair. Keseyi gördük sadece. İkinci muaynemi bekliyorum, 6.haftanin sonunda olacağız ikinciye gittiğimde

Kızlar bir şey sorcam,
Mesela bebişler bizim satımıza göre hesaplanıyor ya ama hamile kaldığımız günü biz biliyorsak ona göre hesap yapmamız gerekiyor aslında demi
Duruma göre değişir aslında, mesela benim hamile kaldığım menstrual döngüm yaklaşık 50 gün falan sürecekmiş. Bu durumda son adet tarihine göre hesaplayinca bebek büyükmüş gibi oluyor.
Yumurtlama her türlü bir sonraki adet tarihinden 14 gün önce oluyor.

İlişki gününü biliyorsan, şöyle seçenekler var: ya sen ilişki gününden en fazla 24 saat önce yumurtlamis olabilirsin, çünkü yumurta en fazla 24 saat yaşar
ya da sen ilişkiye girdikten sonra en fazla 4 gün içinde yumurtlamişsin çünkü spermler en fazla 4 gün yaşar. Daha fazla yaşayanı da teorikte olabilir ama denk gelir mi bilmem
Bu durumda ilişkiden itibaren 4 gün içinde döllenme gerçekleşmiş olabilir.
Bunlar kitabi bilgiler, gerçekten içeride ne oluyo Allah bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…