2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar 4 haftalığım tansiyon düşüklüğü ve kusma başladı ya sizde de var mı öyle bişey 🙈🙈

Bide ben pıhtılaşma sorunum olup olmadığını merak ediyorum anneminde ablamında ilk bebeği düşük çünkü. Ablam ikincide kan sulandırıcı iğne kullanmıştı uzun süre. Onun için kan verdim ben de. Aklınızda bulunsun böyle problemi olan varsa 🌸

Kızlar bugün ilk defa meme ucunda kahverengi bölgede küçük pıtırcık gibi şeyler çıktıı daha regl 8-9 gün var buda belirtimi acaba sizler de oldu muu
İlk gebeliğimde olmuştu bende. Hassasiyetle beraber o küçük pıtırcıklardan

Aile hekimim 4 küsürde bana da normal demişti. Kadın doğum doktorum gebelik planlayan biri için yuksek bir değer demişti
Peki ilaç kullandınız mı sonrasında ne yaptınız. Benim normalde tiroid rahatsızlığım yoktu neden ve nasıl yükseldi birden hiç anlamadım

Bide ben pıhtılaşma sorunum olup olmadığını merak ediyorum anneminde ablamında ilk bebeği düşük çünkü. Ablam ikincide kan sulandırıcı iğne kullanmıştı uzun süre. Onun için kan verdim ben de. Aklınızda bulunsun böyle problemi olan varsa 🌸
Bende var tatlım iğne ve hapı kullanıyorum ve hamileliğin en başından kullanılması gerekiyor bir an önce başlanması gerek 🙏 inşallah pıhtılaşman yoktur canım 🙏

Peki ilaç kullandınız mı sonrasında ne yaptınız. Benim normalde tiroid rahatsızlığım yoktu neden ve nasıl yükseldi birden hiç anlamadım
Benimde tiroidim yüksek ilaç kullanıyorum levitron 75 mg. Pazartesi doktorum testler istedi tshımada bakacak ona göre ilacımı yükseltecekmiş 🙄🙄

Benimde tiroidim yüksek ilaç kullanıyorum levitron 75 mg. Pazartesi doktorum testler istedi tshımada bakacak ona göre ilacımı yükseltecekmiş 🙄🙄
Banada aynı ilacı aynı dozda verdi bakalım herşey güzel olur hakkımızda inşallah. Ben doktora gittim sordum dedim ki hocam kullanmazsam ne olur oda dediki zeka geriliğine ve düşüğe sebep oluyor mutlaka kullanman lazım. İyiki aile hekiminin lafıyla hareket etmemişim ona kalsa ilaç vermeyecekti. Peki bu ilacın herhangi bir yanetkisi oluyor mu mideye falan dokunan bi ilaç mı aç karna içilmesi gerekiyormuş ben dokunur diye bi tereddüt ettim açıkçası

Bende var tatlım iğne ve hapı kullanıyorum ve hamileliğin en başından kullanılması gerekiyor bir an önce başlanması gerek 🙏 inşallah pıhtılaşman yoktur canım 🙏
Sen olduğunu nerden anladın peki öncesinde . Doktor eğer varsa kalbi atmaya başladığından itibaren ilaç kullanmak yeterli olur dedi

X