2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Çok sevindim sizin adınıza 😊 inşallah benim de yükselir bir an önce sabırsızlıkla bekliyorum. On gün sonra ölçüme giderim diye düşündüm kanamam veya ağrım yok her gün kan vermek istemedim
Evet ideal zaman aralığını tercih etmişsiniz, tebrik ederim sağlıkli hayırlı evlatlar olsunlar inşallah ❤️

Devlet hastanesi acilinde yaptırdım sonuç >1000 olarak verilmiş. Makine çok hassas değil demek ki diye düşündüm
Tsh sonucunuz nasıl çıkmış peki. Ben şimdi e nabızdan gördüm de 4.915 yazıyor biraz yüksek çıkmış galiba sıkıntılı birşey değildir umarım

Tsh sonucunuz nasıl çıkmış peki. Ben şimdi e nabızdan gördüm de 4.915 yazıyor biraz yüksek çıkmış galiba sıkıntılı birşey değildir umarım
Hatırlamıyorum tam ama değer aralığındaydı. Ona rağmen yüksek demişti doktor. Mutlakaaaa hemen git onun için ilaç başlarlar.

Hatırlamıyorum tam ama değer aralığındaydı. Ona rağmen yüksek demişti doktor. Mutlakaaaa hemen git onun için ilaç başlarlar.
Muhtemelen öyle olacak dahiliyeye randevu aldım aile hekimine gitmekten daha mantıklı geldi en azından düzgün ilaç başlarlar. Hamilelik öncesi tiroid rahatsızlığımda yoktu hormonlardan heralde gideyimde içim rahat etsin. Çok teşekkürler cevabınız için

Benim de 3. çocuğum olacak😊 şaşkınım ama çok çabuk kabullendim, içten içe istiyormuşum herhalde😄 36 yaşındayım, 9 aylık da bebeğim var🤦🏻‍♀️
Böyle bir şey yaşayacağımı söyleseler güler geçerdim herhalde😄
Bu saatten sonra hayırlısı olsun diyeceğük ne edeceğük😅😅😅
Maşallah senin bebek daha küçükmüş benim oğlum 12 kızım 9 yaşında bende 30 yaşındayım buda daha yeni benimkiler çok istiyor

Kuzenimin 3,50 çıktı ilaç kullanıyor doktor yüksek dedi. Sizin baya yüksek bir an önce doktora gidip ilaç alın lütfen 🙏🏻🌸☺️ benim bile 2,14 ve sınırda takip edeceğim

Kızlar bugün ilk defa meme ucunda kahverengi bölgede küçük pıtırcık gibi şeyler çıktıı daha regl 8-9 gün var buda belirtimi acaba sizler de oldu muu

X