2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bazen bulantiya bile sukrediyoruz dimi sag salim alalim kucagimiza da bu gunleri hatirlamayiz bile

Kızlar selam yardımcı olursanız çok sevinirim. İdrar yolu enfeksiyonum bir türlü geçmeyince İdrar kültürü verdim kültür sonucu olarak da doktorum her ne kadar Bende pek belirti olmasa da sadece sık idrara çıkma var bir de arada koyu geliyor Onun dışında bir belirtim yok ama Doktor dedi ki Augmentin kullanman gerekiyormuş bir hafta sonra tekrar tahlil verirsin dedi enfeksiyonu yok etmek gerekiyor dedi idrar yolu enfeksiyonu bebeğe de zarar verebiliyormuş. O yüzden bu ilacı kullansam mı Sizce ilk 3 ayda kullanmayın diyor Ben de tam kritik bir hattayım 13+5teuim yani Sizce bebeğim tamamlamış mıdır organlarını? sorun olur mu kullanan oldu mu?

U ugurlug kuzum benimkinin cinsiyeti kız çıktı yazabilirsin fetal dna sonucu güzel geldi şükür o test sayesinde öğrendik babası da ben de kız hissediyorduk zaten

Çorluda erson bey var vatanda inanılmaz iyi bir doktor fiyatı reyaba göre uygun bende Çerkezköydeyim bana burası uzak kalır acil durumlarda diyip optimedde seda hanıma yönlendirdi ikiside çok iyi tavsiye ederm
Teşekkür ederim, vatandaki doktoru duymuştum ben de. Cerrahpasadaki doktorumdan vazgeçemem ama ekstrem durumlar için aklımda bulunsun, sağolun

Ben augmentini 8 haftalıkken kullandım dişim apse yapmıştı, dis hekimi verdi ama doktoruma sormadan kullanmak istemedim o da güvenle kullanabilirsin dedi. Ayrıca ilk hamileliğimde de ili kez kullanmak zorunda kalmıştım

Benim de maalesef bu 2. Antibiyotik olacak ilkini 5. Haftada içmiştim largopendi adı bir şey olmamıştı şiödi 13+5te yine lazım oldu.

Kızlar başka bilen var mı?

Evet bekleme cok maalesef gazide

Bazen bulantiya bile sukrediyoruz dimi sag salim alalim kucagimiza da bu gunleri hatirlamayiz bile
Valla öyle cnm ara ara azalması normal, inşallah bian önce biter de rahatlarız hepimiz, sanki hiç yasamamis gibi oluyor insan kucağına alınca o mis kokuyu icine çekince

Hacettepede hangi hocaya gittin canım bende ankaraya gidince oraya gitmek istiyorum ama almazlar bu saatten sonra gibi geliyor. Kaçıncı haftanda gittin birde

Enfeksiyon ne kadar çıktı canım banada antibiyotik yazdılar monural bugün içeceğim. İdrar koyu geldiğine göre demekki sen yeterince su içmiyorsun suyu arttırman lazım mutlaka en az 2.5 3 litre su içmen lazım günde. O şekilde düzelir zaten merak etme. Enfeksiyon varsada ilaçtan korkma hamilelikte de kullanılabiliyor ben doktoruma sordum kullanıyoruz güvenle dedi

Merhaba, kültür verdiniz mi üreme saptandı mı? Ve değeriniz kaç cıktı enfeksiyon

Kaç haftalık burada erkeğe benzettim sanki
Erkekmiş bugün öğrendik, bi oğlum var bi de kızım olsun çok isterdim ama hayırlısı böyleymiş demek ki sağlıklı olsun da. Kendime kızıyorum şimdi çok, bu duruma moralim bozulduğu için. Allahım günah yazmasın sağlıklı olması yeterliyken geçici ama biliyorum öğrenmenin verdiği etkiyle böyle düşünüyorum şuan

Gaziye kaçıncı haftada gittiniz acaba ileri haftada gebe hasta kabul ediyorlar mı. Ankarada devlette de gidebileceğim bir yer arıyorum ama 10. Haftadan sonra alınmıyor diyorlar
Ben gecen hafta gittim gaziye 11+6 idim yanlis hatirlamiyorsam bence kabul ediyorlar bir gidin deneyin.Biraz fazla bekleme suresini saymazsak cidden memnun kaldim ben

Benim de bir oğlum var aynı duyguları paylaşıyoruz hakkımızda hayırlısı böyleymiş sağlıklı olsunlar yeterki gerisi gerçekten teferruat, benim oğlum çok mutlu anne beni ne kadar seviyorsan kardeşimi de o kadar sev diyor ağlattı beni çocuk bi de doktoruma ben kız istiyorum oğlum erkek istiyor dediğimi duymuş kendime çok kızdım eve gelince anne kardeşim erkek diye sevindin mi diye sordu bana o kadar kötü oldum ki, herşeyi anlıyor 5 yaşında ve bana diyorki ben bakıcam zaten ona sen ben okuldayken baksan yeter babam da küçükken beni kucağına almış resimde gördüm o da yardım eder sana diyor ben bu çocuğu hak edecek ne yaptım 5 yaşında bana destek oluyorhamilelik hormonlarım zaten pik artı dolunay mı ne varmış retroymuş 2 gündür ağlıyorum değişik duydular içindeyim. Kız veya erkek hayırlı evlat olsunlar sağlıklı olsunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…