2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben oğlumu da Anadolu hastanesinde doğurmuştum ama Duygu hanım değildi doktorum, 2 sene önceki fiyata nazaran çok geldi bana galiba

Ben oğlumu da Anadolu hastanesinde doğurmuştum ama Duygu hanım değildi doktorum, 2 sene önceki fiyata nazaran çok geldi bana galiba
Orada emine hanım vardı ben ona gitmiştim hamile kalmadan önce rutin kontroller için, harika bı hekim gibi geldi bana ama ayrılmış oradan. Malesef hiç bi seyin fiyati eskisi gibi değil artık, devletin üniversite hastanelerinde bile prof. Muayene ücretleri 500 kusurden başlıyor, doğum fiyatlarını hiç sormadım daha, sezaryen olacağım ben.

Evet Emine hanım klinik açmıştı sanırım, en son gittiğimde 450₺ idi Duygu hanımın muayene ücreti doğum ücretlerine falan da zam gelmiş sanırım ben de sormadım daha

Amin canım inşallah,
Ben 10+2 de gittim ya da 10+3 tü. Ultrasonda11+0 gözüküyordu. O zaman erkek dedi kesin, 13+4 te %90 kız bacak arası boş dedi canım
Muhtemelen kordonu gördünüz o zaman. Benim doktorum çok erken söyler aslında oğlumu 10.5 haftalık iken söylemişti ama usg de 13 haftalık gözüküyordu. Bunuda 10+4 de gittim bişey diyemedi zorladım biraz %51 kız olabilir çok erken dedi. 12+4 de usg ye göre 13 idi %100 erkek dedi kordon değildi renklide de baktı. Çok erken %100 demiş sana doktorun orada hata yapmış. Çünkü 11. Haftaya kadar kız bebek ve erkek bebek genital organı arasında bi fark olmuyor. 11. Haftada ayrışıp kızsa klitoris erkekse pipisi ayrışıyor ancak o zamandan itibaren net cevap verebiliyorlar

Kizlar ya bu ara cok sık ruya gorur oldum
Bugun ruyamda parasutle atliyordum kendimi oyle bi sıkmışım ki uyandigimda karnimda asiri bi baski vardi agriyordu
Birsey olmamistir dimi
Cok endiseliyim

Muayene ucreti 550den 715e cikti
Dogum fiyatini tahminen 22 diye dusundum ama 25 olduysa da sasirmicam artik
Doçent doktora 665 idi 865 oldu gerçekten de çok zam yapılıyor. Bari hastaneler yılda sadece 1 kez zam yapsa. Allahtan yeniyıl zammı vurmayacak bana diyorum ,ama vuranların da Allah yardımcısı olsun

Canım bilmiyorum. Ben kordon görmüş olabilirim de doktorla yılların meşhur bir doktoru bana en azından ihtimalleri söyleyebilirdi ya da olabilir diyebilirsiniz. Kesin diyince aa tamam erkek demiştim, bizde görmüştük bir de en son gittiğimizde de kız dedi işte. Bir daha gitmeye korkuyorum artık ne çıkacak bilmiyorum

Kizlar ya bu ara cok sık ruya gorur oldum
Bugun ruyamda parasutle atliyordum kendimi oyle bi sıkmışım ki uyandigimda karnimda asiri bi baski vardi agriyordu
Birsey olmamistir dimi
Cok endiseliyim
İçin rahat olsun böyle şeylerden dolayı bebeğe bişey olmaz, hamile pilatesi yapanların bebeklerinin vay haline yoksa

Ben ankaradayım. Burda birkaç profesörü aradım özelde muayeneleri 1400 , 1950 falandı. Hacettepe de bir profesöre gittim. 260 lira verdim. Şok oldum. Veznedeki adama soruyorum hocaya aldım ben emin misiniz bu fiyat olduğuna diye evet diyo ama özeldeki ilgi yok tabi. 260 tllik ilgilendi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…