2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
İçin rahat olsun böyle şeylerden dolayı bebeğe bişey olmaz, hamile pilatesi yapanların bebeklerinin vay haline yoksa
Ay ben de hamile pilatesine başlamayı düşünüyorum doktorumla konuşmadım ama daha. Bizden hiç giden var mıdır acaba spor geçmişim var ama iki senedir kolumu kaldırmaktan acizim

Evet Emine hanım klinik açmıştı sanırım, en son gittiğimde 450₺ idi Duygu hanımın muayene ücreti doğum ücretlerine falan da zam gelmiş sanırım ben de sormadım daha
Ben de o civarlar bişey ödemiştim, normal piyasaya göre uygun geldi o yüzden bana. Çoğu özel hastanede uzmanlar 500-600, doç ve prof.lar 1000 TL den başlıyor. Doğumu kendi doktoruma yaptıracağım için henüz hangi hastanede yaparız Cerrahpaşa mi özel hastane mi konusmadik. Normalde cerrahpasada yapılması iyi olurdu benim için çünkü orada otelcilik hizmeti alamasam da en iyi sağlık hizmetini alıyorum ama şuan taşınma asamasinda Cerrahpaşa. Doktorum acıbademde de doğum yaptırıyor, orası da kim bilir ne kadar ister

İçin rahat olsun böyle şeylerden dolayı bebeğe bişey olmaz, hamile pilatesi yapanların bebeklerinin vay haline yoksa
Doktorum da bana pilates onerdi baslayabilirsin falan dedi
Parasutle atlarken o kadar gercekciydi ki kendimi oyle bi sıkmışım ki daha yere inemeden uyandim karnimda asiri bi baski vardi o yuzden korktum baski olayindan dolayi

Üniversiteden üniversiteye mi değişiyor hocadan hocaya mi acaba. Ben de Cerrahpaşaya gidiyorum son gidişimde 514 TL odedim. Gerçi ozellerdeki piyasa koşullarında bu bile çok uygun geldi bana.

Doktorum da bana pilates onerdi baslayabilirsin falan dedi
Parasutle atlarken o kadar gercekciydi ki kendimi oyle bi sıkmışım ki daha yere inemeden uyandim karnimda asiri bi baski vardi o yuzden korktum baski olayindan dolayi
Karın kaslarin güçlenmiş ne güzel işte merak etme karın kaslari rahmi sıkıştırıp bebeği ezebilecek kadar kuvvetli değil, dahasi sen bu kasları bu denli sıkıp büzemezsin Herkül filan değilsen

Ay ben de hamile pilatesine başlamayı düşünüyorum doktorumla konuşmadım ama daha. Bizden hiç giden var mıdır acaba spor geçmişim var ama iki senedir kolumu kaldırmaktan acizim
Yakinlarimda hamile platesi yapan spor salonu var mı bilmiyorum ama varsa gitmek isterim ben de. İlk hamileligimde gebelik şekeri çıkmıştı diyetisyene gidiyor olmama rağmen kilo artisim kontrol altına alinamamisti, hareketsizdim çünkü, bu hamileliğimde de tüm bulantı ve tiksinmelere rağmen çok hızlı kilo alıyorum. Tekrar şeker çıkmadan önlem almam lazım

Ahaha sagol biraz kendime geldim
Ay aksi gibi sabah da midem bulanmadi kahvalti ederken falan rahat ettim iyice canim sıkıldı kahvalti bittikten sonra simdi midem eksimeye bulanmaya basladi buna sevinir oldum resmen

Ay aksi gibi sabah da midem bulanmadi kahvalti ederken falan rahat ettim iyice canim sıkıldı kahvalti bittikten sonra simdi midem eksimeye bulanmaya basladi buna sevinir oldum resmen

İlk hamileligin mi. İlkinde senin gibiydim bulantım azalsa koşa koşa hastaneye gidip USG ile baktirir, doktordan emin olamaz bı de kalp atışını sesli dinletin bana diye ısrar ederdim. Şimdi ise şu bulantılar bir an önce geçsin diye dua ediyorum oğlumda 14. Haftada tamamen geçmişti bulantılarım. 11. Haftadan sonra hormon belli bı düzeye ulaştığı için artık artış olmuyor, vücutta alışmaya başlıyor. Yani ara ara bulantıların kesilmesi çok normal, böyle böyle bitecek bı iki haftaya, yani umarım 9 ay bulantı çeken annelerden olmayız. Az kaldı sabret diye avutuyorum kendimi

Ilk hamileligim:) annem bana hamileyken 9 ay midesi bulanmis uzerime almak istemiyorum dun aksam esim is yerine yemek goturecekti tuppera koy dedim nerde dedi gittim dolaptan indirdim o an yemek tenceresiyle goz goze geldik ögürmeye basladim umarim gecer yakin zamanda

Benim annemin de 9 ay sürmüş ama benim ilk hamileliğimde gecmisti, bunda da geçer umarım. 20 haftalıkken de hareketleri hissetmeye başlamıştım ondan sonrası daha az kaygılı oluyor zaten. İyi mi acaba diye merak ettiğinde karnını biraz dürtüyorsun hemen rahatı bozuldu diye kızıp tekmeyi savuruyorlar

Günaydın kızlar bugün nasılsınız? Sıcaklar beni yiyip bitiriyor. Tek midemi bulandıran şey sıcak.

Gazideki proflar ne kadar acaba ben de ankaradayim bi aklimdan gecti ama ilgilenmezler diye dusunup vazgectim

Gazideki proflar ne kadar acaba ben de ankaradayim bi aklimdan gecti ama ilgilenmezler diye dusunup vazgectim
Fiyatını bilmiyorum ama belli bir haftadan sonra zaten hamile almıyorlarmış . Benim bu gittiğim Prof hiç hamile almama kararı almış. Ben başka bir sıkıntıdan dolayı gitmiştim kapıda bayaa da ağladım o yüzden almayı kabul etti. 8. Hafta itibarıyle diye duymuştum üniversite hastaneleri almıyor ama emin değilim. Gaziyi kadın doğumda çok iyi diyorlar ama çok bekliyorsun park yeri sıkıntı ve muayenede çok kısa sürüyor. Hamileliğin başlarında çok bulantım vardı ben ayakta zor duruyordum o bekleme şeylerini zaten yapamazdım

Çorluda erson bey var vatanda inanılmaz iyi bir doktor fiyatı reyaba göre uygun bende Çerkezköydeyim bana burası uzak kalır acil durumlarda diyip optimedde seda hanıma yönlendirdi ikiside çok iyi tavsiye ederm

kızlar doktor yorum yapmadı erken dıye sizce ne olabılır cinsiyeti yorum yapabilecek var mı 13+0 karından ultroson fotografı

Oğlumda bi gün uyandım hiç bulantım yok daha ilk bulantım olduğu günlerdi, nasıl ni enerji geldi, Allahım dedim noluyor, açtım buzdolabını yok yine bulanmadi, oturdum ağladım sonra tabi başladı bulantım ohh dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…