Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
IMG20241001202312.jpg

Ben hep altıma bişi bakıyorum da üstler daha fena olmuş yav dkfkf şu altımdaki aşırı tatlı bi takımdı ama üstü zaten asla olmadı, başka bi şeyler denedim yine olmadı. Üzdü

Kızlar, acil desteğinize ihtiyacım var çünkü hiçbişey anlamadım :KK43: şeker testi vermek için gittim bugün. Hemde kontrol vardı. Çok şükür şeker testim temiz çıktı. Bebek adet tarihine göre 29+1 günlük bugün… ama bir hafta ileride gidiyordu hep. Geçen perşembe doktora gittiğimde 1550 gr demişti. Bugün doktor 1950 gr dedi. Doğum yapmayı düşündüğüm doktordu ama değiştirmeyi düşünüyorum. Çünkü her seferinde çok yoğun ve inanılmaz asabi. soru soramıyorsun bile. Hali ile anlamadan soramadan çıkmış oldum. Medicana hastanesi olacak bir de 🙇🏼‍♀️ neyse… benim anlamadığım ultrasondaki ölçüler GA ölçüsü 33 hafta gibi yazıyor… bebeğin kilosunu yanlış mu ölçtü acaba? Garip değil mi bu durum? Görseli koyuyorum ek e nakış yorumlar mısınız? 🙏🏻
Ya ben bu kağıda pek bakmıyorum doktorun söylediklerini ciddiye alıyorum sadece. 24 haftalık muayenesinde 27+0 çıkmıştı bu kağıtta ama hiçbir doktordan önde gidiyor gibi bir geribildirim almadım. Eşim çok iri doğduğu için bu konuda tetikteyim bu arada her seferinde soruyorum. Sözel olarak ne söyledi? Haftasıyla uyumlu mu yoksa önde vs dedi mi? Bir haftada 500 gram gerçekçi gelmedi bana, bazı haftalar fazla kilo aldıkları atak haftaları olabiliyor diye okumuştum ama bu pek mantıklı değil sanki

Eki Görüntüle 3485703

Ben hep altıma bişi bakıyorum da üstler daha fena olmuş yav dkfkf şu altımdaki aşırı tatlı bi takımdı ama üstü zaten asla olmadı, başka bi şeyler denedim yine olmadı. Üzdü
Giyecek hiçbir şeyim yok benim ya bulamıyorum da. Bütün yaz biker taytla gezdim şimdi de uzun taytla gezicem köyün delisi gibi ajfkdkd

Bu arada H&M’e gittim bebek bölümünde indirim sadece azıcık bir yazlık kıyafette vardı. Hepsini önceden aldığım için bıraktım jskfkdkd boşuna gitmeyin yani.

Canım pek lezzet arama bunlarda haberin olsun, düz çikolata 🥲 direkt yedik biz eşimle geçenlerde. Ne bileyim ben de olmuşken tam mı olsa diyorum kararsızım bi
Bu çikilatlar acaip lezzetli ya içi dolgulu fıstıklı falan gramajı da yüksek olunca biraz fiyatlı oluyor ama cogzel yaa🫠
Kızlarımın dogumunda almıştım ben. Bu yolladıgım mabel marka, mısırcarsının orda mabel, elit ve melodi vardı yanlış hatırlamıyorsam gidip birinden aldım ama hangisinden aldım hatırlamıyorum fiyatlar hep aynı gibiydi. Sonra tülle kurdeleyle felan kendimiz süslemiştik annemle.

Eklentiler

• IMG_1620.png
    IMG_1620.png
    92,5 KB · Görüntüleme: 14
Bu çikilatlar acaip lezzetli ya içi dolgulu fıstıklı falan gramajı da yüksek olunca biraz fiyatlı oluyor ama cogzel yaa🫠
Kızlarımın dogumunda almıştım ben. Bu yolladıgım mabel marka, mısırcarsının orda mabel, elit ve melodi vardı yanlış hatırlamıyorsam gidip birinden aldım ama hangisinden aldım hatırlamıyorum fiyatlar hep aynı gibiydi. Sonra tülle kurdeleyle felan kendimiz süslemiştik annemle.
Ya bunlar çok güzel, isimli yaptırmayıp belki de böyle güzel paketli iyi bir çikolata alırım ya. İçime sinmedi benim bir türlü

Temizleyemediğim için canım. Geçen hafta bitti tadilat ama temizleyemiyorum. Ev paket halde duruyor, inşaat tozu toprağı ile birlikte. Ara ara gidip oda oda temizlemeye çalışıyoruz eşimle ama yetmiyor. İş çok.
Ah kuzucum. İyi ki kayınvaliden buradaymış kalacak yer var. Bence hem arkadaşlarından veya varsa abla / abi / kardeş destek al hem de bir iki kez yardımcı tut. Her şeyi kendi başınıza yapmaya çalışmayın eğer büyüklerin gücü yoksa. O çok yorar bir de bitmiyor gibi olur.

Canım pek lezzet arama bunlarda haberin olsun, düz çikolata 🥲 direkt yedik biz eşimle geçenlerde. Ne bileyim ben de olmuşken tam mı olsa diyorum kararsızım bi
Elit iyi diyor arkadaşlarim ya. Tabi Belçika çikolatası gibi olmaz ama çok dandik de değildir. İş görür gibi sanki. Sen düşün taşın bakalım

D derya32 perocuk35 perocuk35 iki gündür 32 haftaya hayırlısı ile bir gelseydim diyordum 😂 nasıl enerji verdiysem ultrason yanlış çıktı. Yarın eşime söylemeden bakkala gider gibi burada başka doktora gideceğim, doğum konusunda da doktoru değiştireceğim, hem asabi hem de yanlış ölçüyor 😂

Ah kuzucum. İyi ki kayınvaliden buradaymış kalacak yer var. Bence hem arkadaşlarından veya varsa abla / abi / kardeş destek al hem de bir iki kez yardımcı tut. Her şeyi kendi başınıza yapmaya çalışmayın eğer büyüklerin gücü yoksa. O çok yorar bir de bitmiyor gibi olur.
Annemler burda Olsa almaz mıyım yardım da kimse yok kuzum ya. Arkadaşlarımı da böyle birşey için çalıştırmak istemem, teklif ediyorlar da gerek yok, ben pek sevmem öyle evimin içine insanları sokmayı.. Kendi kendimize bu kadar kavrulup gidiyoruz. Yardımcıyu en son alacağız. Ev paket halde. Yardımcı alsam neyi nereye koyacak? Bilemez ki. Aynen iyiki kayınvalidem var. Bakalım iki haftaya taşınırız inşalah kuzucum

Eklentiler

• IMG_3979.jpeg
    IMG_3979.jpeg
    173 KB · Görüntüleme: 8
Annemler burda Olsa almaz mıyım yardım da kimse yok kuzum ya. Arkadaşlarımı da böyle birşey için çalıştırmak istemem, teklif ediyorlar da gerek yok, ben pek sevmem öyle evimin içine insanları sokmayı.. Kendi kendimize bu kadar kavrulup gidiyoruz. Yardımcıyu en son alacağız. Ev paket halde. Yardımcı alsam neyi nereye koyacak? Bilemez ki. Aynen iyiki kayınvalidem var. Bakalım iki haftaya taşınırız inşalah kuzucum
Ya bana da gardrop gelince ütü yapmaya dolap yerleştirmeye çağır falan dediler ev temizliğine de geliriz yardıma dediler arkadaşlarım ama aynı senin hesap ben de tamam diyemiyorum çağıramıyorum. Birine şunu yap ya da yapar mısın demek çok zor zaten. Oysa ben de hamile olmasam yardıma gitmeyi seve seve isterim hiç de üşenmem. Elimden de çoğu iş gelir yani onlar da samimi olarak söylüyordur biliyorum da diyemiyorum gelin diye işte. Ailemden biri olursa ancak. Sen de haklısın bitmemiş işe yardımcı ne yapacak ki…

yine karnim tas gibi 😣 saga sola donmek yatmak oturmak hepsi mesele. son iki ay saymakla da gecmiyor 🥺 ilk 3 ay mide bulantisi bas donmesiyle bogusuyordum simdi de bu.

Tarak, serum fizyolojik, ateş ölçer bölümlerinde patladım ajfksksk ben bu hastane çantası işini kafama göre yapacağım sanırım ya ben utanırım bu şekilde gitmeye.

Ya bana da gardrop gelince ütü yapmaya dolap yerleştirmeye çağır falan dediler ev temizliğine de geliriz yardıma dediler arkadaşlarım ama aynı senin hesap ben de tamam diyemiyorum çağıramıyorum. Birine şunu yap ya da yapar mısın demek çok zor zaten. Oysa ben de hamile olmasam yardıma gitmeyi seve seve isterim hiç de üşenmem. Elimden de çoğu iş gelir yani onlar da samimi olarak söylüyordur biliyorum da diyemiyorum gelin diye işte. Ailemden biri olursa ancak. Sen de haklısın bitmemiş işe yardımcı ne yapacak ki…
Aynen kuzum.. Birbirimize benziyoruz, beni anlarsın. Biz de böyle yaratılmışız ❤

X