2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Cinsiyetiniz belli oldu mu canım
Bugün kontrolüm vardı.Doktor büyük ihtimal erkek ama kesin diyemem dedi.10 gün sonra netleştirmek için tekrar çağırdı.11 haftalıkken de erkeğe benziyor demişti.Erkek olacak diye kendimizi iyice alıştırdık ama son anda değişir mi bilmiyorum. Sağlıklı olsun da hayırlısı artık.

Kızlar ya kalçası büyüyen var mı yoksa bi tek bende mi oldu bu zayıf olduğum için aşırı belli oluyor

Senide yazayım mı canım listeye

Yok cnm öyle düşünme, ilk haftalarda depolardan besleniyorlar, bende oğlumda daha iyi yerdim, surda bi kac gündür peynir yemeye başladım, sadece ekmek yedim haftalardır

Ne kadar annelerimiz el bebek gul bebek baksa da insanin evi gibisi olmuyor ya bi sure sonra

Bana da başlarda inanılmaz uyku yaptı ama sonra sanırım bünyem alıştı, artık bi etkisi yok o konuda. İlk zamanlar bulantıya iyi geldiğini de düşünmüyordum senin gibi bi ara bıraktım hatta bıraktıktan sonra kusmalara başladım, tekrar içtim sonra. Bi süre dene istersen canım belki sana da iyi gelir. Benim de 20 aylık oğlum var, dediğin gibi bu halde ilgilenmek çok zor oluyor

İlk bebiş mi eğer ilkse pek önemi olmuyor ya insan çok merak etmiyor yani sağlıcakla alırsın kucağına inşallah

Bu gece tekrar alayım umarım bu sefer faydası olur.

Kızlar ya kalçası büyüyen var mı yoksa bi tek bende mi oldu bu zayıf olduğum için aşırı belli oluyor
İlk hamileliğimde olmuştu ilk kalcam biyumustu sonra genel olarak kilo almaya başlamıştım. Bu hamileliğimde direk genel olarak büyüyorum:) 11. Haftadayim ve daha simdiden 8 kilo aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…