2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Tesekkur ederim canim
Birkac gun firin yemegi yaptim
Esim yogurtlu corba vs hic yemiyor arada bi pilavli menu varsa 1 kasik yer o kadar
Zaten bana kalsa ben karpuz meyve muhallebi falan yiyerek geciricem gunleri
En zorlayan sey mutfak oldu beni
Tum pencereler acik sonuna kadar ama ben maskeyle dolasiyorum hersey kokuyor sanki 😞
Çok geçmiş olsun canım. Düdüklü tencereye de çiğden koyabilirsin tüm malzemeleri koku azalır en azından.

Benimde rahatsız değilde aynaya baktıkça tuhaf oluyorum
Bende çok zayıfken hamile kaldım , diabet olduğu için yememem çok dikkat ediyorum , insülüun kullanıyorum , yinede kendimi şu an çok şişmiş hissediyorum , kız çocuk ise kalça hemen genişliyor. Benim de öyle oldu, akşamlarında karnım büyüyor, bu hafta daha belirgin oldu .

Bende çok zayıfken hamile kaldım , diabet olduğu için yememem çok dikkat ediyorum , insülüun kullanıyorum , yinede kendimi şu an çok şişmiş hissediyorum , kız çocuk ise kalça hemen genişliyor. Benim de öyle oldu, akşamlarında karnım büyüyor, bu hafta daha belirgin oldu .
AA öylemi o zaman kız mı acaba benimki

benim kalçam bacaklarım aynı ama üst bedenim çok büyüdü. elbiselerimin arkası falan kapanmıyor . Sanki alt bedenim s üst bedenim m gibi . Karnımda büyüdü baya ama yayık şekilde göğüsten aşağı komple karın gibi oldu. Böyle daha fit olurum diye düşünüyordum ben 😄

benim kalçam bacaklarım aynı ama üst bedenim çok büyüdü. elbiselerimin arkası falan kapanmıyor . Sanki alt bedenim s üst bedenim m gibi . Karnımda büyüdü baya ama yayık şekilde göğüsten aşağı komple karın gibi oldu. Böyle daha fit olurum diye düşünüyordum ben 😄
O da değişik bi gebelik desene 🤣🤣

Cinsiyet ne zaman belli olacak kız mı acaba , hem kalça büyümen var hem çirkinleşmişim diyorsun 🤔Allah’ın yarattığı her kul güzeldir orası ayrı eminim sen de güzelsin ☺️🌸🙏🏻
Sagol canim,Pazartesi gidcm de doktor söylerse yada kendini gösterirse

X