2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Merhaba arkadaşlar. Bugün kontrolüm vardı. İkili tarama testi için kan verdim. Sonucu çıkmış az önce. Ancak hiçbir şey anlamadım. Normal mi?Eki Görüntüle 3267969
Grafikli bir sonuç olması lazım. Özel hastaneyse laboratuvardan alabilirsiniz ya da doktorunızda vardır zaten. Şunun gibi ⤵️

Eklentiler

• IMG_20230704_150405.jpg
    IMG_20230704_150405.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 92
Kaç dk sürüyor. ilgililer miydi? bende yarın gideceğim
Evet canım devlet hastanesi.
Aslında bu durum doktorla alakalı. Benim doktorum ilgili. Ultrasona baya ayrıntılı baktı. Birde benimki geç döllenme 1 hafta kadar geriden geliyor. Randevu olunca çok beklenmiyor. İkili için de kan verdim 5 dk kadar sürdü.

Sorma ya nasıl bir şey oluyorsa son haftalarda bir enerji doluyorsun. Evi kırklıyorsun. Sürekli temizlik yapıyorsun yine yorulmuyorsun. Doğunca o günleri mumla arıyorsun. Ah bir banyoya girebilsem diyorsun. :KK48:
Ben öyle olmadım oğlumda aşırı ağırlasmadim ama iş de yapmadım prenses gibiydim, bunda kül kedisi 😆

Her yer ticarethane oldu malesef 🤷‍♀️ neyseki doktorumuz ikili test yapacagini 3lu 4lu testin tamamen ticari oldugunu onlari yapmayacagini soyledi sagolsun
Bide ultrasonda bakarken bebegin burnunu hepimiz gorduk bize dedi ki bu kiza 18 yasinda bi burun ameliyati sart oldu 🫠😅 ailede de hic kotu burunlu yok cok merak ediyorum su an burnunu 😀
Benim oğluma da öyle demişti doktorum hatta burnu çok küçük, tam sınırda başka bulgular olsa down sendromundan şüphelenirdim dedi, gerçekten de minik burunlu bana benziyor 💙

Kızlar ikili test sonucum çıkmış ama anlamadım. Sizinkiler de çıktı mı?

Eklentiler

• IMG_20230704_191301.jpg
    IMG_20230704_191301.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 82
X