Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Günaydınn kızlar🥰 bende emzirme örtüsü soracaktım sizce gerekli mi almadım ama gerekli derseniz alıcam😬 bende emzirme yastığı almıştım ty den 😬 benim yarın kontrolüm var heyecanlıyım 30. Haftaya giriyoruz artık bakalımm neler olmuş😍
Bana hediye geldi ama gelmese de almayı düşünüyordum. Özellikle dış ortamda rahatlık açısından önemli bence. Ya da evde bir arkadaş, misafir vs varken. Diğer odaya gitmek durumunda kalmamak için. Görümcem bebek arabasının ortüsünü geçiriyordu boynuna onunla emziriyordu. Olmasa da bir çözüm bulunuyor da gerek yok çözüm aramaya 😊 Öte yandan doğumdan sonra da karar verilip alınabilir bebek emmiyorsa gerek kalmaz mesela.

Canım bir kullanıcı adı değişikliği yapmıştım, arkadaşlardan biri isim değiştirince. O sırada bozuldu bir iki satır ama onları düzeltince diğerlerinin de otomatik düzeldiğini sandım. Öyle olmamış. Şu an sanırım herkesinkini düzenledim yeniden ama yine de herkes kendi satırını kontrol ederse iyi olur. Hem eksik bilgilerini gönderen olursa onları da eklerim yeniden.

Ben de bilgilerimi vereyim o halde: 39, Ankara, 2. çocuk, kız, 10 mart, 15 Aralık. İsim henüz net değil 😀

Söylediklerinizde çokk haklısınız Hepinize teşekkür ederim bende emerse alayım o vakit 😬 yani bi çok şeyi aldık emzik vs emecek mi bilmeden ama bu ihtiyaç sanki bekleyebilir♥️ Orangegreysky Orangegreysky perocuk35 perocuk35 Kumraladamavituna1 Kumraladamavituna1 outoffit outoffit
O kadar çok şey aldık ki aslında daha bilmeden ben de son ihtiyaçları elemeye çalışıyorum o yüzden. Emzirme yastığı da almadım mesela yeter ki emsin ben alırım ona 😂 emzik de 1 tane aldım 1 tane de hediye geldi, biberon 1 tane aldım. Tasarruf diyince de ben ajfksksks

Benim bebegim sevmemişti ki yapışık yaşadık aylarca onun içinde darlanıyordu heralde kullanamadım ben. Bir tanıdıkta falan olsa dogduktan sonra deneyip alsan iyi olur aslında
Evet öyle yapicam muhtemelen. 4. Ve 2 yaşında 2 abisi var yanlarına bırakmaya güvenemem iş yaparken mecbur yapışık yasicaz bir sure. En azından braz beli doğrulana kadar

O kadar çok şey aldık ki aslında daha bilmeden ben de son ihtiyaçları elemeye çalışıyorum o yüzden. Emzirme yastığı da almadım mesela yeter ki emsin ben alırım ona 😂 emzik de 1 tane aldım 1 tane de hediye geldi, biberon 1 tane aldım. Tasarruf diyince de ben ajfksksks
benim hep ikili biliyomusun emzik 0-6 ay ikili 6-12 ay ikili elektirikli pompa var emzirme yastığı var oioi indirimde diye tabağını çanağını aldım kendim işten çıkcam diye abanmışım😂😂 bazen diyorum iyi ki öyle yapmışsın almasaymışım kimse sormıcakmış 😏 en azından ihtiyaç halinde şak çıkartırım 🥰 şimdi benim içinde tasarruf zamanı koca maaşı olduğu için sadece😂

Kizlar bazi bebis kullanilir kullanilmaz urunler gordum paylasayim dedim.

Eklentiler

• IMG_8748.png
    IMG_8748.png
    231,7 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_8747.png
    IMG_8747.png
    304,3 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_8746.jpeg
    IMG_8746.jpeg
    82,1 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_8744.jpeg
    IMG_8744.jpeg
    114,1 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_8745.png
    IMG_8745.png
    176,4 KB · Görüntüleme: 21
benim hep ikili biliyomusun emzik 0-6 ay ikili 6-12 ay ikili elektirikli pompa var emzirme yastığı var oioi indirimde diye tabağını çanağını aldım kendim işten çıkcam diye abanmışım😂😂 bazen diyorum iyi ki öyle yapmışsın almasaymışım kimse sormıcakmış 😏 en azından ihtiyaç halinde şak çıkartırım 🥰 şimdi benim içinde tasarruf zamanı koca maaşı olduğu için sadece😂
Ben de aldım yaa neler aldım hem de. Dediğin gibi ben de işten ayrıldığım için panik oldum alıp attım kenara, bazı şeyleri gerek olmadan yedekleme işine girmedim sadece. Benim Avent emzikler de ikili, tekli satılmıyordu zaten. Oioi seti 2 aylık hamileyken tamamlamıştım çocigim ek gıdaya başlayamazmış onlar olmadan 😂😂

Merhabalar, tüp bebek ile çift yumurta ikizlerimi bekliyorum. 21+5deyız. Çarsamba günü serklaj olacagım ama hocalar aralık ayına doğumu cekebiliriz dedikleri için buraya da uğramak istedim.Oglum çok asagıda duruyor hareketlerini hissediyorum zaten. İkiz gebeliği olup serklaj olan var mı aranızda acaba? Süreç nasıl işliyor hiç bilmiyorum da sizlere de danısmak istedim..

Ben de aldım yaa neler aldım hem de. Dediğin gibi ben de işten ayrıldığım için panik oldum alıp attım kenara, bazı şeyleri gerek olmadan yedekleme işine girmedim sadece. Benim Avent emzikler de ikili, tekli satılmıyordu zaten. Oioi seti 2 aylık hamileyken tamamlamıştım çocigim ek gıdaya başlayamazmış onlar olmadan 😂😂
Oioi önemli ya başlayamazsa çocuklarımız😂😂 aynen bende yedeklemedim yenidoğan bezi bile bilmiyorum 130 tane var yetmezse alırız kafasındayım 2 numara aldık ikilide indirim vardı molfix aldım 😬 kızlar sudocream ve mustela aldım 3lü pişik kremi bepanthol almama gerek var mı sizce yeterli mi bunlar

Oioi önemli ya başlayamazsa çocuklarımız😂😂 aynen bende yedeklemedim yenidoğan bezi bile bilmiyorum 130 tane var yetmezse alırız kafasındayım 2 numara aldık ikilide indirim vardı molfix aldım 😬 kızlar sudocream ve mustela aldım 3lü pişik kremi bepanthol almama gerek var mı sizce yeterli mi bunlar
Sudokrem'in puanı 0 üstte 🥲

X