2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kizlar normalde yumurta sevmem ama hamilelik oncesi yiyordum yumurtlamaya katki saglasin vs diye
Ama su an zaten herseyden midem bulaniyor yumurta yeme dusuncesi bile midemi bulandiriyor hic yiyemedim aylardir
Bu bir sorun mu acaba
Esim yemem konusunda cok israrci ama asla agzima suremiyorum var mi benim gibi olan 🤢
Oğlumda patates haslama tarhana çorbası çok az peynirle beslendim 5 ay gelişimi hep öndeydi, bu bebeğim de sadece ekmek ve turevleri yiyebiliyorum, zaten şuan depolarımizdan besleniyorlar sıkıntı olmaz, oğlumda doktorum 16 hafta civarı mide koruyucu başlatmıştı artık biseyler yemen lazım diye, o haftalara kadar çok sıkıntı olmuyor

Oğlumda patates haslama tarhana çorbası çok az peynirle beslendim 5 ay gelişimi hep öndeydi, bu bebeğim de sadece ekmek ve turevleri yiyebiliyorum, zaten şuan depolarımizdan besleniyorlar sıkıntı olmaz, oğlumda doktorum 16 hafta civarı mide koruyucu başlatmıştı artık biseyler yemen lazım diye, o haftalara kadar çok sıkıntı olmuyor
Askim proteini et sut yogurttan aliyorsan yumurta da olmayiversin ya bisey olmaz :)) ben menemen yaparak yiyebildim tabi iyice pisiriyorum cig kalmamali yumurta gebelikte.oyle de deneyebilirsin
Tesekkurler canlar 🙏🌸

Bence almayın zaten 14. Haftadan önce belli olmuyormus ondan sonra da zaten bir iki hafta içinde hareketlerini kendiniz hissedeceksiniz gerek kalmayacak o alete. Dua edin akışına bırakın herşeyi sürekli ultrasonla bakmak iyi birşey olsaydı doktorlarımız haftalık muayeneye çağırırdı öyle değil mi ☺️
Zaten ilk 2 ay ve son ay çağırıyorlar ben de ilk 2 aydan alıştığım için her hafta gitmeye 😂

Merhaba kızlar, şubat grubundan geliyorum bir sorum olacak🥰 10.hafta itibariyle fetal dna testi veren var mı aranızda acaba? 10+1de vermeyi düşünüyorum çünkü sonrasında takipli olduğum şehirde olmayacağım 3 hafta kadar. 10.hafta biriminde doğru sonuç verir mi erken mi onu merak ediyorum

Merhaba kızlar, şubat grubundan geliyorum bir sorum olacak🥰 10.hafta itibariyle fetal dna testi veren var mı aranızda acaba? 10+1de vermeyi düşünüyorum çünkü sonrasında takipli olduğum şehirde olmayacağım 3 hafta kadar. 10.hafta biriminde doğru sonuç verir mi erken mi onu merak ediyorum
ben 11+1 de yaptırdım, doktor daha iyi olacağını söylemişti

kızlar bayram nedeniyle biraz etle haşır neşir oldum. ama eldiven takarak. her yeri eşim temizledi. yinede toksoplazma testi yaptırayımmı sizce , şimdi çok tedirgin oldum

Ben varım 10+2 de verdim😅

Kizlarrr tam kan sayiminsa #eos ve eos% olmak uzere iki eos degeri var eos%normal aralikta digeri sanki yuksek :KK43:( ne demek olabilir bu anlayan var mi

X