2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Çok sağolun amin. Evet sizin bebeğinizdeki çıkıntı benimkisine göre daha fazla. Erkek olma olasılığı da var. O nedenle biraz daha beklemek en iyisi. Dediğiniz gibi bazen kordon yanıltabiliyor.
Bebişim şakacı biraz 1 ay sonra gidip bakacağım. Rabbim hayırlı evlat nasip etsin her birimize

Eklentiler

• 34666BCA-E1F5-41AF-9491-AEBBA93F93C9.jpeg
    34666BCA-E1F5-41AF-9491-AEBBA93F93C9.jpeg
    124,9 KB · Görüntüleme: 105
  • 2FF145CD-CB1C-4CD7-A4F7-0B59B7204A5B.jpeg
    2FF145CD-CB1C-4CD7-A4F7-0B59B7204A5B.jpeg
    124,3 KB · Görüntüleme: 106
12-14 haftalar arası canım. Hafta hafta neler bizi bekliyor aşağıya bıraktım☺️
Tesekkurler canim 🥰 bu arada nevresimine bayildim :-)
Doktorum haftaya cagirdi ikili tarama icin detay vericem dedi ama sanirim haftaya yapmaz ikili taramayi daha 10 haftaligiz 11in icindeyiz
Carsamba gel hem kontrol süren bitmemis olur cinsiyeti bile ogrenebiliriz dedi bu da erken geldi bana 😅

Merhaba kızlar nasılsınız? Bana doktorum 11+4te emin değilim ama büyük ihtimalle kız gibi dedi :) Ben Fetal DNA testi yaptırdım 7 bin TLye, Ankara'da yapılıyor test. Bu test sayesinde hem sağlık durumu hem de cinsiyeti öğrenebileceğim %99.9 doğruluğu. Aranızda yaptıran oldu mu ya da 2li test yaptıran?
Bende nipt yaptirdim fetal DNA ile aynı test diye biliyorum ben 10+5 te kan verdim yerleri Ankara da evden kan slmaya geldiler kan ı yurtdışına gönderdiler sonuç temiz çıktı 10cu gün geri döndüler bana cinsiyeti de söylediler

Tesekkurler canim 🥰 bu arada nevresimine bayildim :-)
Doktorum haftaya cagirdi ikili tarama icin detay vericem dedi ama sanirim haftaya yapmaz ikili taramayi daha 10 haftaligiz 11in icindeyiz
Carsamba gel hem kontrol süren bitmemis olur cinsiyeti bile ogrenebiliriz dedi bu da erken geldi bana 😅
Eğer erkekse söyleyebilir erkekler hemen kendini belli ediyor oğlumu erken öğrenmiştim😊 nevresim de oğlumun seni biraz moda sokayım yastıkları da böyle😅

Eklentiler

• 07B9B45E-2281-40FC-B6C0-0E1B5FFB2C95.jpeg
    07B9B45E-2281-40FC-B6C0-0E1B5FFB2C95.jpeg
    81,7 KB · Görüntüleme: 97
Kizlar çin takvimine baktiniz mi hic? Gecen sene gorumceme kiz cikmisti
Bebek son aya kadar gostermemisti kendini
Kiz dogdu ☺️
Çin takvimi için hamile kaldığın ay soruyor benim yumurtlama 1 mayıstı mayıs mı Nisan mı hamile kaldığım ay onu kestiremiyorum mayıssa erkek nisansa kız bu takvime göre. Dr biraz erken yumurtlamışsın önde çıktı dedi nisan oluyor ve kız o zaman, tutarsa çok mutlu olurum ama karnımdaki erkekse küssün istemiyorum söylerken çekiniyorum kız istediğimi🙈 oğlumda Çin takvimi tuttu bu arada

Bende nipt yaptirdim fetal DNA ile aynı test diye biliyorum ben 10+5 te kan verdim yerleri Ankara da evden kan slmaya geldiler kan ı yurtdışına gönderdiler sonuç temiz çıktı 10cu gün geri döndüler bana cinsiyeti de söylediler
Doktorum bana en sağlıklı sonucu 12. Haftada alırız dedi o yüzden 11+6 da yaptırmış olcam ben de . 15 güne geri dönüş yaparım dedi doktorum

Senin kaç hafta şimdi canım? İçim rahat ya garip bi şekilde ne olursa hayırlısı deyip geçecem 😂
Canım sen bugün üniversiteye gidecektin gittin mi? Şehir hastanesi usg cihazlarına güvenmiyorum ben. Başka doktorlar da görsün. İyi haberlerini bekliyorum

Çin takvimi için hamile kaldığın ay soruyor benim yumurtlama 1 mayıstı mayıs mı Nisan mı hamile kaldığım ay onu kestiremiyorum mayıssa erkek nisansa kız bu takvime göre. Dr biraz erken yumurtlamışsın önde çıktı dedi nisan oluyor ve kız o zaman, tutarsa çok mutlu olurum ama karnımdaki erkekse küssün istemiyorum söylerken çekiniyorum kız istediğimi🙈 oğlumda Çin takvimi tuttu bu arada
Peki mesela yaş olarak nasil
Ben daha 30 yasina girmedim ama yil olarak 30um
Dogum gunume kadar 29um
Hangisini baz alicam 😀

X