2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Çok teşekkür ederim.🥰 Eller kollar hareketlenmiş bir de. Öyle görünce içim kıpır kıpır oldu.Bir kızım var bir de oğlum olsun isterim.Ama kız olursa da cok mutlu olurum.Gercekten hiç fark etmez. Evlat sonuçta Rabbim hayırlısı neyse sağlıklı bir şekilde onu nasip eder inşallah.Kızıma hamileyken rüyamda kız olacağını görmüştüm.Bunda bebek gördüm ama cinsiyetini görmedim.@lolaylty 6+1 ve 7+1 ultrason görüntüsüne göre erkek demişti siz de kız dediniz.Hangisi olacak bakalım 😄 Hayırlısı olsun.Rabbim sizin bebeğinizi de gönlünüze göre sağlıklı bir sekilde kucağınıza almayı nasip eder inşallah.🙏💞
6+1 ve 7+1 i de görmek isterim kaçıncı sayfada hatırlıyor musunuz?

Çok teşekkür ederim.🥰 Eller kollar hareketlenmiş bir de. Öyle görünce içim kıpır kıpır oldu.Bir kızım var bir de oğlum olsun isterim.Ama kız olursa da cok mutlu olurum.Gercekten hiç fark etmez. Evlat sonuçta Rabbim hayırlısı neyse sağlıklı bir şekilde onu nasip eder inşallah.Kızıma hamileyken rüyamda kız olacağını görmüştüm.Bunda bebek gördüm ama cinsiyetini görmedim.@lolaylty 6+1 ve 7+1 ultrason görüntüsüne göre erkek demişti siz de kız dediniz.Hangisi olacak bakalım 😄 Hayırlısı olsun.Rabbim sizin bebeğinizi de gönlünüze göre sağlıklı bir sekilde kucağınıza almayı nasip eder inşallah.🙏💞
Oyy sağlıkla gelsin inşallah. Rabbim gönlüne göre versin. Bende erkek gördüm rüyamda ama bakalım hatta gördüğüm erkek çocuğu bebekte değildi. Anne beni bırakma diyordu 2 yaşlarında çok tatlı bir erkek çocuğuydu

Oyy sağlıkla gelsin inşallah. Rabbim gönlüne göre versin. Bende erkek gördüm rüyamda ama bakalım hatta gördüğüm erkek çocuğu bebekte değildi. Anne beni bırakma diyordu 2 yaşlarında çok tatlı bir erkek çocuğuydu
Bende hamileligi ogrenmeden once ruyamda esimin kucaginda bir erkek bebek gordum bana bakip gulumsuyordu cok güleç bi surati vardi hafif kumral sarisin birseydi 10 gun sonra ogrendim gebeligimi 🥰🙏

Eklentiler

• Screenshot_20230621_205859_Gallery.jpg
    Screenshot_20230621_205859_Gallery.jpg
    40,5 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_20230621_205907_Gallery.jpg
    Screenshot_20230621_205907_Gallery.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 30

Bende hamileligi ogrenmeden once ruyamda esimin kucaginda bir erkek bebek gordum bana bakip gulumsuyordu cok güleç bi surati vardi hafif kumral sarisin birseydi 10 gun sonra ogrendim gebeligimi 🥰🙏
Annelerin içine doğuyor.Rüyada görülen çıkıyor genelde. Hayırlısıyla sağlıkla gelsinler inşallah.🙏💞

Yiaa. Ne kadar güzel. Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah. Benim de kuz kardeşim bana seni rüyamda gördüm ve kızın olmuş dedi iki gün sonra test yaptım pozitif çıktı. Eşim de rüyasında kız çocuğu görmüş. Hayırlısı.

Bu nasıl değişiyor bilmiyorum ama bende bir baktığımda erkek bir baktığımda kız diyordu biri yaş mi ekliyormus doğru olan o mıymış ne galiba senin baktığın yani 😂
Çok karışık gerçekten Çinliler bakmıyordur kesin biz niye bakıyorsak🤣 zaten erkekten gelen kromozom belirliyor cinsiyeti kadının yaşından hesaplamak saçma ama laf olsun torba dolsun .senin keseye göre de kız gibiydi dimi, hakkında hayırlısı olsun ☺️

Çok karışık gerçekten Çinliler bakmıyordur kesin biz niye bakıyorsak🤣 zaten erkekten gelen kromozom belirliyor cinsiyeti kadının yaşından hesaplamak saçma ama laf olsun torba dolsun .senin keseye göre de kız gibiydi dimi, hakkında hayırlısı olsun ☺️
Galiba kimisi yivsrlaksa kız diyor bir kısım yivsrlaksa erkek diyor çokta takmamak lazım herslde iki üç haftaya doktor soyliycek zaten acelemiz neyse 😂

Ayy çok karışık 🤣 sitede öyle yazıyor Çin takvimine göre yaş hesabı öyleymiş. Doğum tarihini hamile kaldığın ayı söyle ben bakayım istersen
Canım banada bakar mısın bende pek anlamadım
Sat 29 mart ama gebe kalma ayi nisan diye düşünüyorum
18.08.1998 doğum tarihim

Selam 11-14 arası. Ben nerden nasıl randevu alacağım diye düşünüyorum. Devletten imkansıza yakın almak özelde de fiyatlar nasıl bilmiyorum ya.
Canim bende henuz fiyatini bilmiyorum ama bi arkadas devlete gidiyordu doktoru tarama testini ozelde yaptir gel yoksa universite hastanelerine git demisti
Cevrendeki ozelleri arayip da fiyat alabilirsin soyluyorlar

X