2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Merhaba kızlar nasılsınız? Bana doktorum 11+4te emin değilim ama büyük ihtimalle kız gibi dedi :) Ben Fetal DNA testi yaptırdım 7 bin TLye, Ankara'da yapılıyor test. Bu test sayesinde hem sağlık durumu hem de cinsiyeti öğrenebileceğim %99.9 doğruluğu. Aranızda yaptıran oldu mu ya da 2li test yaptıran?
Ben de cumartesi fetal dna yaptırcam Ankara da. Yer olarak nerde yaptırdınız bide kaç güne çıkar dediler size

Ben de cumartesi fetal dna yaptırcam Ankara da. Yer olarak nerde yaptırdınız bide kaç güne çıkar dediler size
Ben BABYSEQ'te yaptırdım canım. Fiyatlar gitgide artıyor ben yaptıralı 3 gün oldu benden önce arkadaş daha uyguna yaptırmış bana 7 bin dendi sürekli artışta. Ama ben içerik ve fiyattan genel olarak memnun kaldığım için tamam dedim, cinsiyeti de direkt sana mail atıyor. Diğerleri uğraştırıyor. Laboratuvar bayramda da açık olurmuş çalışıyormuş ama sonuçları bayramdan sonraya alacağız. Bayram olmasaydı en geç önümüzdeki çarşambaya açıklanırdı. 7 ila 10 gün arasında yani açıklanma süresi.

Ben BABYSEQ'te yaptırdım canım. Fiyatlar gitgide artıyor ben yaptıralı 3 gün oldu benden önce arkadaş daha uyguna yaptırmış bana 7 bin dendi sürekli artışta. Ama ben içerik ve fiyattan genel olarak memnun kaldığım için tamam dedim, cinsiyeti de direkt sana mail atıyor. Diğerleri uğraştırıyor. Laboratuvar bayramda da açık olurmuş çalışıyormuş ama sonuçları bayramdan sonraya alacağız. Bayram olmasaydı en geç önümüzdeki çarşambaya açıklanırdı. 7 ila 10 gün arasında yani açıklanma süresi.
Ben de yaptırdım. İstanbul’da ama sanırım Ankara’ya gönderildi.

Ben direkt doktorumda yaptırcam 7500 demişlerdi fiyata iki hafta önce şimdi ne derler bilmiyorum. İngiltere’ye gidecek demişlerdi test için de. Ankara da yapılmıyordur bence. Öyle olsa bu kadar pahalı olmaz

Kızlaar bu görüntü dünden. 7+4 vajinal ultrason. Tahminlerinizi alayımmmm

7874C560-B804-4A1E-AFDE-B99414FA2DE0.jpeg

Ben direkt doktorumda yaptırcam 7500 demişlerdi fiyata iki hafta önce şimdi ne derler bilmiyorum. İngiltere’ye gidecek demişlerdi test için de. Ankara da yapılmıyordur bence. Öyle olsa bu kadar pahalı olmaz
Valla bilemedim bana Türkiye'de malzemeler var burada yapıyoruz bizimki TL bazında dedi. Bakalım hayırlı haberler alırı inşallah.

Benim tum gun bulanip yaniyordu
Doktor prilam verdi pazartesi gunu
Dun basladim ama asiri uyku ve sersemlik yapti
Sabahtan iyi gibi ogleden sonra daha fena olmaya basladi
Ilac etki etmiyor sanirim 🤒
Prilam ben de geceleri yatmadan 2 tane alıyorum canım ama beni kesmediği hayatıı çok etilediği için Zofer kullanmaya başladım. Sadece sabahları alıyorum ama artık gebelik haftası ilerledikçe sabah bulantılarını bile zor dizginliyor. Bunu almasam istifra ederdim sanrıım sürekli. 3/4 kez etmişliğim var çünkü.

En garantisi o zaten cuma gününe gidecem ona inşallah sorun çıkmaz diyorum ama hep geriden fln geliyor acaba sağlıksız progestanla fln sağlıksız bebeği mi tutmaya çalışıyoruz diye aklımdan geçiyor
Devlet hastanesinde bana da benzer şey oldu. 8+5 de karından bulamadı bebeği, vajinal bakınca gördüler. Vajinal bakılsaydı seninde görünürdü canım sıkma canını.

Kızlar bulantılarınız ne durumda? Ben 11+3üm hala devam :KK43: gitgide sabahları şiddetleniyor. bir de mide ekşimesi var.
Bende 10+2 yim 7.haftada şiddetli bulantı kusma başladı günde dört tane prilam hiç bir etkisi olmadı metpamid ile destekledik ama yine de kusmanın önüne gecemiyoruz sabah ve gece çok çok zorluyor umarım iç ay biterken azalır ve biter 😔

Bende 10+2 yim 7.haftada şiddetli bulantı kusma başladı günde dört tane prilam hiç bir etkisi olmadı metpamid ile destekledik ama yine de kusmanın önüne gecemiyoruz sabah ve gece çok çok zorluyor umarım iç ay biterken azalır ve biter 😔
Çok zor bilirim benim de 5. haftada 2 defa midem bulandı geçti bir yokladı yani ama 6. haftada bir başladı 5 haftadır gün geçtikçe artarak devam.. İstirahat gerekiyor bol bol uzanın ama başınız yüksekte olsun. Çok yağlı ve salçalı ekşi gıdalardan uzak durun. Sevdiğiniz şeyleri yiyin. Ben Zofer kullanıyorum mecbur.. Yoksa ben de hep kusardım hap sayesinde ve uzanarak 5 hafta boyunca sadece 4 ya da 5 kez kustum. Allah yardımcımız olsun tez vakitte geçer umarım. :dua::KK200:

Prilam ben de geceleri yatmadan 2 tane alıyorum canım ama beni kesmediği hayatıı çok etilediği için Zofer kullanmaya başladım. Sadece sabahları alıyorum ama artık gebelik haftası ilerledikçe sabah bulantılarını bile zor dizginliyor. Bunu almasam istifra ederdim sanrıım sürekli. 3/4 kez etmişliğim var çünkü.
Bide ayakta cok durunca da bulaniyor
Hemen gidip uzaniyorum sekerleme moduna aliyorum kendimi o zaman biraz azaliyor
Ama hala hersey kokuyor bana midemde hep bi eksime bi bulanti hali cok fena
Birsey yerken bulanti yok
Yedikten 5 dk sonra bulanti basliyor anlamadim bu isi 🤢

Bide ayakta cok durunca da bulaniyor
Hemen gidip uzaniyorum sekerleme moduna aliyorum kendimi o zaman biraz azaliyor
Ama hala hersey kokuyor bana midemde hep bi eksime bi bulanti hali cok fena
Birsey yerken bulanti yok
Yedikten 5 dk sonra bulanti basliyor anlamadim bu isi 🤢
Evet bazen de gayet iştahlı yerken ansızın bulantı geliyor gerçekten dışarı çıkmaya korkuyorum sürekli evdeyim. Dışarıya 1/2 saatliğine iyi hissettiğim zaman çıkabiliyorum. Sabırdan ve dinenmeden başka çare yok bize iyi gelen şeyleri yicez şimdilik.. İşteyim şu an mesela ama mahvoldum kimse bilmiyor henüz çaktırmıyorum ama midem çaktıracak diye ödüm kopuyor bugün Zofer bile kesmedi beni.

X