2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlarr merhaba 11+3 olduk çok şükür sizden ricam cinsiyet tahmininde bana yardımcı olmanız, başlığıma bakıp yazqrsanız çok sevindirirsiniz beni 😇🙏🏻💞

Grupta ilk öğrenen olarak seni unutmayacağım 😂💙Maşallah canım çokça tebrik ediyorum Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah🙏🏻🙏🏻🙏🏻 ramzi teorisi kese şekli tuttu mu sende acaba ?
Ay canım bana burda ramziye göre kız dediler ama ben en başından beri hep erkek hissediyordum, bugün bir gittik ki doktora bacak falan ful açık her şey meydanda bebişin biz bile çok net gördük erkek olduğunu 😅😅😅

Benim 9+4 acaba 11 haftada mi ogrenebilecegim aşırı merak ediyorummm😍 Ankara'da olup ultrason cihazları iyi olan erken haftalarda cinsiywt gören doktor tavsiyeniz var mı? Yardım please 😂

Merhaba kizlar. Daha once de yazmistim ilk doktora gittigimde 6+4 olmam gerekirken kese boyuna gore 5+5 haftalik cikmistim doktor bugune cagirmisti bugun gittim adete gore 8 haftalik olmam gerekiyor bebek var yolk sac vardi bebegin boyuna gore de 5+5 haftalik dedi ama kalp atisi yok ister bugun kurtaj ol istersen bekle ama bu saatten sonra kalp atisi olma ihtimali 100de 1 dedi. Daha once yasayan var mi boyle bir sey ya da bilgisi olan😔
Çok geçmiş olsun. Biraz daha bekle bence. Allah hayırlısını nasip etsin.

Benim 9+4 acaba 11 haftada mi ogrenebilecegim aşırı merak ediyorummm😍 Ankara'da olup ultrason cihazları iyi olan erken haftalarda cinsiywt gören doktor tavsiyeniz var mı? Yardım please 😂
Bulursan bana da söyle 😄 benim doktorum 16. Haftadan önce asla söylemiyor.

Kizlar doktor 2 goruntu verdi biri normal digerinde profili Atatürk büstünü animsatiyor niye boyle oldu ki cok gulduk :-)
Atiyorum bakin
20230619_204652.jpg
Bu da normal bebis olarak cikan :-)
20230619_204709.jpg

X