2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Merhaba arkadaşlar 8+3 günlük ultrasyon kağıdından bebeğimin cinsiyetini yorumlayabilirmisiniz?
IMG_1709.jpeg
IMG_1705.jpeg

Kizlar arada oluyordu ama bugun de olunca cok endiselendim
Genelde sag tarafima yatiyorum bugun de oyle yaptim gece uyandim sag kasigim uyusmus gibiydi diger tarafima donemedim hareket edemedim cok fena agridi resmen sag kasigimi tutup o sekilde yavas yavas dogruldum bi 5 10 dk gecmedi agri sonra azaldi ve gecti
Neden olabilir ki boyle birsey cok tedirgin oldum ya 😰

Her gün kusmaktan artık nevrim döndü bu gece yine kustum ve kustuktan sonra boğazım aşırı ağrımaya başladı yutkunurken çok ağrıyor bu nasıl geçer ölüyorum ağrısından

Kızlar merhaba ben 8+2 günlük hamıleyım yere bastıkca karnımın ıcı acıyor sanki mesane bölgem nefes aldıkca da keskin bır acı oluyor ıc tarafta sizlerde de oluyor mu

Her gün kusmaktan artık nevrim döndü bu gece yine kustum ve kustuktan sonra boğazım aşırı ağrımaya başladı yutkunurken çok ağrıyor bu nasıl geçer ölüyorum ağrısından
Bogazimdan kan geliyor artık benim ogurmekten.. Şeker yiyorum ben çıkardıktan sonra

Kizlar arada oluyordu ama bugun de olunca cok endiselendim
Genelde sag tarafima yatiyorum bugun de oyle yaptim gece uyandim sag kasigim uyusmus gibiydi diger tarafima donemedim hareket edemedim cok fena agridi resmen sag kasigimi tutup o sekilde yavas yavas dogruldum bi 5 10 dk gecmedi agri sonra azaldi ve gecti
Neden olabilir ki boyle birsey cok tedirgin oldum ya 😰
Bazen bana da oluyor küçük olmasına rağmen benim kilomda olduğu için genelde sola yatmayı tembihliyorlar rahim solda mı kalıyormuş ne hem bebeğin duruşu için hem sindirim kolaylığı için ama bende bazen istemsiz düz yatıyorum sancıyla uyanıyorum mümkün olduğunda bilinçaltına sola yatmaya yönlendirerek uyumayı dene

Benimde hiç böyle olmamıştı şimdi boğazım o kadar ağrıyor ki yutkunamıyorum
Limonlu ıhlamur içebilirsin yumuşatır. Bide sıcak şeyler iyi geliyor ama içilecek çok bi sıcak seçenekte yok bu yüzden hem antibiyotik etkisi olan hemde enfeksiyona iyi gelen dut kurusu suyu içebilirsin hem de sıcak içecek hemde kan şekerini falan da düzenliyor 💕

Merhaba kizlar. Daha once de yazmistim ilk doktora gittigimde 6+4 olmam gerekirken kese boyuna gore 5+5 haftalik cikmistim doktor bugune cagirmisti bugun gittim adete gore 8 haftalik olmam gerekiyor bebek var yolk sac vardi bebegin boyuna gore de 5+5 haftalik dedi ama kalp atisi yok ister bugun kurtaj ol istersen bekle ama bu saatten sonra kalp atisi olma ihtimali 100de 1 dedi. Daha once yasayan var mi boyle bir sey ya da bilgisi olan😔

Kaç haftalıksın canım ben 10+3 üm ve benim kasık ağrım geçmiyor 🙄
Sata göre 9+6 ama 8+4 fln o gün çok ağrım oldu bu sabah kesildi gibi ama arada kaşık ağrısı oluyor tabi kahve lekelenme de devam ediyor iki haftadır olduğu için onu çok dert etmiyorum şimdilik kendine yer açıyordur inşallah

X