2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264

Eklentiler

• IMG_20230529_095042.jpg
    IMG_20230529_095042.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 113
  • IMG_20230616_120442.jpg
    IMG_20230616_120442.jpg
    72,7 KB · Görüntüleme: 111
Bende bir göbek var görsen 5 aylık dersin. İlk hamileliğimde kızımda 5 aylık hamileyken doktora ‘benim niye karnım yok?’ Demiştim. 3. Olduğu için mi hemen pörtledi bilmiyorum ama çok fena 🙁
2 kuzenim aynı anda gebe kızı olan 3 aylıkken bile 6 aylık gibiydi oğlu olacak olan baya geç çıktı göbeği, yapı meselesi sanırım 🤔

7+0 ve 9+3 ü ekledim, en son gittiğimde hareket ettiğini de gördük minik micozemin 🖤
7 haftalık karından ultrason ise kız bebeğin. Bende burada öğrenmiştim ne kadar doğru bileme. Fakat diğer duyduğum şeyde bunu ilk kez duydum bebek düz şekildeyse erkek c harfine ya da parantez şeklindeyse kız oluyormuş. 9 haftalık içinde erkek o vakit. Bu teoriler neye göre yapılıyor bilmiyorum, ama ben kıza benzettim bebeğini. Rabbim sağlıklar versin minnoşa çok tatlı gözüküyor bal beteği

7 haftalık karından ultrason ise kız bebeğin. Bende burada öğrenmiştim ne kadar doğru bileme. Fakat diğer duyduğum şeyde bunu ilk kez duydum bebek düz şekildeyse erkek c harfine ya da parantez şeklindeyse kız oluyormuş. 9 haftalık içinde erkek o vakit. Bu teoriler neye göre yapılıyor bilmiyorum, ama ben kıza benzettim bebeğini. Rabbim sağlıklar versin minnoşa çok tatlı gözüküyor bal beteği
Normalde kız ama 9 haftalık için de erkek dediniz ya orda bir kafam karıştı benim 😂 ilk çocuğum kız erkek tabi fakretmez yeterli sağlıklı olsun da 🙏🏼

Normalde kız ama 9 haftalık için de erkek dediniz ya orda bir kafam karıştı benim 😂 ilk çocuğum kız erkek tabi fakretmez yeterli sağlıklı olsun da 🙏🏼
Ben oibebek düz ise erkek bebektir muhabbetine pek inanmıyorum. 7 haftalık ultrason görüntüsü plasenta yukarı sağda gözüküyor ama karından ultrason ise bu görüntüsü kız ultrasonmuş ramzi teorisi diye bir teoride görmüştüm . Hatta bak şu resimde girl yazan ilk karedeki senin 7 haftalık resmine benziyor

Eklentiler

• Screenshot_20230618-234752_Chrome.jpg
    Screenshot_20230618-234752_Chrome.jpg
    97,5 KB · Görüntüleme: 105
Crl yazan yer değil de diğer karşı taraftaki doktorun boyu için işaretlediği yerin hemen üstünde beyaz parlak bir çizgi gibi yer var işte ona plasenta diyorlarmış. Tabii ne kadar doğrudur bilmiyorum. Cinsiyet sonucu çıkınca mutlaka haber verin. Diğer kontrol ne zaman ve karından ultrason dimi bu attığınız

Ben oibebek düz ise erkek bebektir muhabbetine pek inanmıyorum. 7 haftalık ultrason görüntüsü plasenta yukarı sağda gözüküyor ama karından ultrason ise bu görüntüsü kız ultrasonmuş ramzi teorisi diye bir teoride görmüştüm . Hatta bak şu resimde girl yazan ilk karedeki senin 7 haftalık resmine benziyor
Bakalım belli olunca yazarım buraya da inşallah 🙏🏼🫶

bende ctesi gittim ultrasona göre 11+5 olmuşuz belki hareketlerini görürüm dedim ama uyuyordu galiba ense kalınlığı 1.4 çıktı iyi dedi ondan sonra üç hafta sonra gel cinsiyete bakalım dedi
Çok sevindim sağlıkla gelsin inşallah bebişler. Evet bizimkide uyuyordu bende göremedim. Kuzenim o hafta da gittiğin de kıpır kıpır dı bebişi. Benim ki yatıyor hemde yüz üstü 😂

X