2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hayır canım geç olunca böyle oluyor benimde normalde 6+3 te gitmiştim devletteki dr karından bişey göremedi özelde vajinal baktılar kese göründü ama 5+0 fln çıktı de son adeti 10 gün sonraya attı ultrasona göre ilerlemesine bakıyor
yani
Baktım şimdi 6+1 de kalp atışı görmüşüz vajinal yine 7+1 de gittim yine karından göremedik bide
İste normalde ultrasona gore de nerdeyse 7 olmam gerekiyor ama alttan da kalp atisi duyulmadi😔

Merhaba kızlar size bişey soracagım ayın 12sinde hcg 63 çıktı ayın 15inde 120 çıktı ama ağrılarım var artış normalmi demin peçeteme 1 damla kan geldi ama devamı yok lütfen acil bilgisi olan cvp verebilirmi acaba gideyimmi hastaneye

Merhaba kızlar size bişey soracagım ayın 12sinde hcg 63 çıktı ayın 15inde 120 çıktı ama ağrılarım var artış normalmi demin peçeteme 1 damla kan geldi ama devamı yok lütfen acil bilgisi olan cvp verebilirmi acaba gideyimmi hastaneye
Kirmizi kanama varsa gidin progestan verebilirler

Eklentiler

• Screenshot_20230616-205709_Video Player.jpg
    Screenshot_20230616-205709_Video Player.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 78
  • Screenshot_20230616-205701_Video Player.jpg
    Screenshot_20230616-205701_Video Player.jpg
    49,4 KB · Görüntüleme: 70
  • Screenshot_20230616-184925_Video Player.jpg
    Screenshot_20230616-184925_Video Player.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 70
  • Screenshot_20230616-184859_Video Player.jpg
    Screenshot_20230616-184859_Video Player.jpg
    39,1 KB · Görüntüleme: 80
Ramziye göre kuız diyen tek kişi oldunuz 🤭🤭 resimde plasenta sol kısımda duruyor ve karından olduğu için sağ yer orasıymış demişlerdi bana
ramziye göre kız canım plasenta sağda, ama ne benim ne ramzi teorisinin dediği oluyor bizimki işin eğlencesi. Allah neyi nasip etmişse o olacak. Ne istiyorsanız o olur inşallah 😍🌸🙏🏻

Eki Görüntüle 3262186 Eki Görüntüle 3262187 Eki Görüntüle 3262188 Eki Görüntüle 3262189 Eki Görüntüle 3262190 ccinsiyeten anlayan diğer sevgili arkadaşlar rica etsem bakar mısınız? Hepsi karından çekildi. 16 haftalık olduk bugün ama göstermedi cinsiyetini. Bacaklarını kapatmış. 16 haftalık ultrason resmi almayı unuttum. Ayrıntılı ultrasonda nasip olursa artık. Ama anlayan varsa tahminde bulunursa sevinirim.
Aslında 16 hafta çok büyük bir gebelik ve öğrenilirdi bunca zaman ben usglere bakınca erkek hissetmiştim ama 16 haftalık diyince kız diyorum. Çünkü kızlar göstermiyor bende kızımı 16 haftalık hatta 17 olmak üzerindeydi öğrendim. Oğlumu 10 haftalık öğrendim. Erkeklerin pipisini genelde fark edip söylüyorlar ama kız olunca kordon mu pipi mi derken emin olmak için uzun zaman söylemiyorlar
AnlatilmazYasanir AnlatilmazYasanir emilyinpariss emilyinpariss tahmin yapar mısınız bana da çok merak ediyorum cinsiyetini bayramdan sonra öğrenicez inşallah
Net anlayamadım ama kız gibi geldi ♥️

Aslında 16 hafta çok büyük bir gebelik ve öğrenilirdi bunca zaman ben usglere bakınca erkek hissetmiştim ama 16 haftalık diyince kız diyorum. Çünkü kızlar göstermiyor bende kızımı 16 haftalık hatta 17 olmak üzerindeydi öğrendim. Oğlumu 10 haftalık öğrendim. Erkeklerin pipisini genelde fark edip söylüyorlar ama kız olunca kordon mu pipi mi derken emin olmak için uzun zaman söylemiyorlar

Net anlayamadım ama kız gibi geldi ♥️
Bir tanıdığımın da ayrıntılı da belli lpdu ve erkek çıktı bebeği. Göstermeyiniz kıza vuruluyor, ama erkek çıkan bebekler de oluyormuş. Rabbim hayırlı olanı nasip etsin. Bende hep erkek hissettim hala da öyle hissediyorum.

Kızlar merhaba şubat grubundan selamlar 😅🥰 ya şey soracaktım sizlere, beta takibi yaparken progesteron takibi de yaptıran oldu mu içinizde? Dün en son beta 600küsurdu şükür bu hafta perşembe randevum var, ama progesteron ilk baktırdığım zamana göre biraz düşmüş yani hala yüksek ama birax düşmüş eskisine göre. Sizce kese görününce progestan falan başlamama gerek var mı yoksa beta yükseldikçe tekrar yükselir mi progesteron?

X