2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar merhaba şubat grubundan selamlar 😅🥰 ya şey soracaktım sizlere, beta takibi yaparken progesteron takibi de yaptıran oldu mu içinizde? Dün en son beta 600küsurdu şükür bu hafta perşembe randevum var, ama progesteron ilk baktırdığım zamana göre biraz düşmüş yani hala yüksek ama birax düşmüş eskisine göre. Sizce kese görününce progestan falan başlamama gerek var mı yoksa beta yükseldikçe tekrar yükselir mi progesteron?
Ben hiç baktırmadım progesterona. En az 6 7 farklı doktor gördüm hiçbiri de istemedi. Kanama lekelenme ya da içeride bir kanama alanı olursa doktor progestan desteği veriyor zaten onun dışında kendin almaya gerek yok diye düşünüyorum

Kızlar merhaba şubat grubundan selamlar 😅🥰 ya şey soracaktım sizlere, beta takibi yaparken progesteron takibi de yaptıran oldu mu içinizde? Dün en son beta 600küsurdu şükür bu hafta perşembe randevum var, ama progesteron ilk baktırdığım zamana göre biraz düşmüş yani hala yüksek ama birax düşmüş eskisine göre. Sizce kese görününce progestan falan başlamama gerek var mı yoksa beta yükseldikçe tekrar yükselir mi progesteron?
Hiçbir doktor istemedi benden, kanama alanı ve kanamam olduğu için kullanıyorum ben🌸🙏🏻

Hanımlar 10+6 olduk bana bir cinsiyet tahmini yapar mısınız

Eklentiler

• 20230617_145043.jpg
    20230617_145043.jpg
    114,4 KB · Görüntüleme: 75
Ayy bi hafta sonra 10 haftaya giriyorum Allahım inşallah darısı bizlere ne iller bir şey bu bulantı kusmalar, bulantısız geçen hamişler öyle şansılınız maşallah hayalimde öyle hamile olmak vardı ama iki gebeliğimde böyle geçti, -5 kilodayım daha vermesem bari 🥲 sanada maşallah canım 😍
Kilo vermekten korkma bende 3 kilo vermişim ama kıyafetlerim olmamaya başladı içerisi büyüyor 🙈 nereden gitti kilolar bilmiyorum 😂😂😂 bulantılar olmasa mis gibi hamilelik valla sende tez zamanda kurtulursun inşallah 🥰🥰

Kızlarr bugün erhan karaalpin madalyon kitabına başladım. Çok akıcı yarıyı geçtim ve bana bir sürü şey kattı şimdiden. Bilmeyenler varsa tavsiye etmek istedim :)

Bir tanıdığımın da ayrıntılı da belli lpdu ve erkek çıktı bebeği. Göstermeyiniz kıza vuruluyor, ama erkek çıkan bebekler de oluyormuş. Rabbim hayırlı olanı nasip etsin. Bende hep erkek hissettim hala da öyle hissediyorum.
Olabilir tabi bizim yorumlarımız sadece bir ihtimal üzerinden ☺️ kalbinizden geçen ne ise o olsun ama en önemlisi sağlıkla gelsin ♥️

Kese yuvarlaksa erkek diyorlar ama ne kadar doğru bilmiyorum. Onu da burada ayrı bir konu başlığında görmüştüm
Ay yok ya öyle olsa doktorlar bize şak şak cinsiyeti söylerdi hemen. Beklenmezdi pipi yada bacak arası görmek için. Hepsi işin eğlencesi sadece nub olayına inanıyorum birde doktor çok iyise kemik yapısından anlıyor bebeğin cinsiyetini. Benim doktorum onlardan bir tanesi. Kız erkek farketmeksizin 9-10 haftalıkken söylüyor cinsiyetini. Gitsem öğrenirim bugün tam 10+0 idim. Ama biraz daha bekleyeceğim yol uzak gözüm almıyor şuan o yolları 🥲

Yaşım 28 hamile kaldığım ayı bilmiyorum ama en son 24 şubat adet tarihim ona göre ultrason tutuyor haftalar için. Ayı 2 alınca 28+2-9 =21 Tek yapıyor ve erkek çıkıyor. Ayı 3 alırsam kız yapıyor şimdi neye göre hesap yapmalıyım? 🤣
Ay benim 21 çıkıyor 😂
8 Nisan sat, nisan da hamile kaldım bu durumda.
26+4=30 - 9 = 21
Hadi bakalım öğrenince doğruluğunu burdan konuşuruz 😂

X