2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ya o beyaz beyaz geliyo ya onun mantar olduğunu düşündükçe bile tüylerim diken diken oluyor iğreniyorum. Sürekli diken üstündeyim inşallah geçer bu süreçler bir an önce hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza . Bugün ikinci kez sirkeli su ile yıkadım. Ama bir arkadaşım bebeğe zarar verir falan deyince tedirgin oldum . Arkadaşım da 25 haftalık hamile. O niola yağı damlatıyormuş çamaşırına çok iyi gelmiş. Ondan alıcam bide

Sirke zarar vermez sanki ama niolayı bilemedim dr danış istersen ben hamilelik öncesi kullandım çok etkili gerçekten mantar vs için ama hamileyken kullanılır mı bakmak lazım

Sirke zarar vermez sanki ama niolayı bilemedim dr danış istersen ben hamilelik öncesi kullandım çok etkili gerçekten mantar vs için ama hamileyken kullanılır mı bakmak lazım
Yani arkadaşım kullanmış ve hem bir şey olmadı hemde çok etkili dedi. İlk haftalardan beri kullanıyormuş. Trendyolda bir link attı orda da hamileler kullanabilir demişler

O yag benimde aklımda ama iste hamilelikte kullanabilir miyim diye emin olamadim tedirgin oldum. Sirkenin bi zarari olacagini sanmiyorum cunku sulandirip kullaniyoruz ve disardan kullaniliyor

Ben de elma sirkesiyle yıkananlardanım canım, internetten de araştırabilirsin hiçbir kötü etkisi yok

Kizlar jelibon denmis ama jelibon normalde bile yenmemesi gereken cok sagliksiz bir urun birakin jelibonu hamilelikte paketli olan herseyden mumkun oldugunca uzak durun katki maddeleri o kadar cokki cocugunuzada geciyor hepsi aman dikkat edin herseyin en dogal be katkisiz olanina gidin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…