2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Biz 6. Haftada keseyi gördük ve zor da olsa kalp atışını da duyduk.kalp ritmini yakaladı makina.

Merhaba bende bugün kan verdim yarın regl günüm, değerim 9 , çok düşük grldi, geldiğimden beri araştırıp duruyorum, inşaAllah sizinki gibi güzel artış olur,
Bende beta 9 ile öğrenmiştim canım 10 haftalık olduk şimdi erken öğrenmenin zor yani günler geçmek bilmiyor 10 hafta bana 2 sene gibi geldi inşallah sağlıkla yükselir değerin

Merhaba kızlar, 4+4’te betam 80, 2 gün sonra 182, 2 gün sonra 306 çıktı yani bugün (5+1). Benim gibi olup da keseyi de bebeği de sağlıkla gören var mı aranızda
Bende de kese 6 hafta da gözüktü canım rahim kalınlaşması var demişti. Kan testine göre hamilesin demişti. Hemen hemen 4 haftalık ya da 5 haftalığa yakın gitmiştim. 2 hafta sonra gel keseyim görürüz demişti. İçinizi ferah tutun sizde. Elhamdülillah şükür sadece kasık ağrılarım vardı ama şiddetli değil. Mide bulantısı bile yaşamıyordum. Yani aslında hamile bile olmam mucize gibiydi ilk haftalar benim içim. Sizde mucizenizin haberini alırsınız.

Kızlar benim alerjik rinit ve burun kemiği eğriliğim var. Bir kaç gündür burnum çok tıkalı ve nefes almada zorlanıyorum. Benimle aynı durumu yaşayan var mı?
Ben gebeligimi öğrendiğimden beri tıkanıklık yaşıyormuş kemikten değilde benim burun içi eti sisiyirmus gebelikten ondan oluyormuş ama neredeyse bitti 11 ci hafta olduk ama şişkinlik devam ediyor

Valla ilk defa bebek olarak gördüm miniğimi durup durup videosunu izliyorum
Ben bu sefer devlet hastanesi ne muayene oluyorum malum 4 cu gebelik ve ücretler aldı başını gidiyor o yüzden kısa Bi süreliğine baktım ve video falan cekmdm

Sizin kalp atışları kaçtı acaba benim 158 çıktı. 9 haftalığa yöre biraz düşük gibi ama doktor bişey demedi

Ben bu sefer devlet hastanesi ne muayene oluyorum malum 4 cu gebelik ve ücretler aldı başını gidiyor o yüzden kısa Bi süreliğine baktım ve video falan cekmdm
Hay maşallah bende bodrumda yaşıyorum burda herşey kat kat fazla bende 1 ay devlet 1 ay özele gitmeyi düşünüyorum

Hayır tatlım genetik bütün hastalıklara bakılıyor kapsamlı bi test cinsiyette olan kromozom hatalarına falanda bakılıyormuş.
İyiymiş o zaman bende düşünüyorum ama bu gen için bakarlar mı emin olamamıştım o haftaları görürsem sorunsuz şekilde yaptıracağım bende

Ben gebeligimi öğrendiğimden beri tıkanıklık yaşıyormuş kemikten değilde benim burun içi eti sisiyirmus gebelikten ondan oluyormuş ama neredeyse bitti 11 ci hafta olduk ama şişkinlik devam ediyor
Geçmiş olsun. Evet benim hem eğrilik hem burun içi eti şişmesi var. Normalde de bazı dönemlerde ilaç kullanıyordum. Hamilelikte baya etkiliyor beni. Doktora da soramadım daha. Sizin 11. Haftada geçti mi. Ay inşallah benim de geçer 7+6 yız daha ama geçecekse dayanırım

Evet yavaş yavaş geçiyor canım ama tabi kişiden kisiyede değişir geblikler

Hay maşallah bende bodrumda yaşıyorum burda herşey kat kat fazla bende 1 ay devlet 1 ay özele gitmeyi düşünüyorum
Özele 32 hfatada gitmeye başlayınca takipli hasta sayiliyorsun yani 32 ci haftaya kadar devlete gidebilirsin bence yinede sana kalmış canım herseyin hayırlısını versin rabbim

İyiymiş o zaman bende düşünüyorum ama bu gen için bakarlar mı emin olamamıştım o haftaları görürsem sorunsuz şekilde yaptıracağım bende
Sürekli stres yaşayacağına ikilisi üçlüsü dörtlüsü tek seferde harika bence ama maddi boyutuda önemli tabi bizim burda tarama testi yok şehir dışına çıkmam gerekiyordu yaptırmak için Hesaplayınca aradaki fark çok yoktu hemen yaptırdık.

Merhaba beta değerinizle keseyi göremezsiniz sizin geç döllenme olmuş olabilir. Keseyi görünce doktor haftasını söyler muhtemelen 5+1 değilsinizdir. Sağlıkla ilerlesin inşallah
adetlerim hep düzenlidir nasıl geç döllenme oldu onu da anlamadım
Bende de lekelenme var kahverengi canım bakalım inşallah

İkili de 3 bin civarı oldu sanırım özelde bide garantisi yok bu kesin sonuç deniyor ya bakayım bir ay fln vakit var karar veririz o zamana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…