2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bu yanlıs bır yorum. Ikı gunde ıkı kat yada mın %60 artmıs olmalı. Sağlıklı bır gebelık denebılmesı ıcın. Bu bır hafta olayını nasıl ve neye dayanarak soyledınız acaba
Eltime öyle demişlerdi. Ben sadece 1 kez verdim ve bir daha vermedim. Onda da değerler böyleydi. Yani değerleri az gidiyordu 1 hafta araya bakalım demişti, aklımda da öyle kalmış. Fakat düşük tehlikesi yaşadı ardından ama şükür şu an 20... kaçıncı haftasında. Rabbim isteyen herkese sağlıkla nasip etsin inşallah, gebelerin de kucaklarına sağlıkla almayı nasip etsin.

Arkadaşlar günaydın. Normalde mide bulantısı yaşamıyorum. 15+6 dayız. Fakat çeşme suyu içince hep karnım ağrıyordu normal hayatımda bu nedenle tüketimiyordum. Sabahları ilaç içmem lazım ve şişeme eşim çeşme suyu koymuş kendisi için bunu bilmiyordum. İlacı o suyla içtim ve hemen beni kusturdu. Böyle bir durumu yaşayan var mı, normal mi? Yarın zaten doktora cinsiyet için gideceğim, bunu da sorarım.

O yag benimde aklımda ama iste hamilelikte kullanabilir miyim diye emin olamadim tedirgin oldum. Sirkenin bi zarari olacagini sanmiyorum cunku sulandirip kullaniyoruz ve disardan kullaniliyor
Ya işte ben de kullanıp bir şey olmayanı görünce kullanayım diye düşündüm. Doktoruma sorsam kullanma der. Dün gittiğim doktora sirkeyle yıkayım mı diye sordum su yeterli olur dedi. Bide doktorum ama bi sprey verdi aslında ama onu almadım . Doğal dedi. Dıştan sık dedi . Kendi de kullanmış hamileyken adalox ismi

Benimde az az artıyor düşük tehlikem var sağlıkla doğuran da var düşük yapan da hayırlısı deyip bekleyeceğiz

Cesme suyu tabiki icmeyin icinde turlu kimyasallar var
Ya aritma suyu ya da damacana su alin

Günaydın kızlar gece rüyamda doğum yaptığımi gördüm ve yüzünü görmemekle birlikte Bi kız bebekti kiyafetten dolayı tahmin ediyorum yani ve koskoman Bi odaydi içinde dört duvari de perdelerle kapatılmış beyaz ve bordo perdelerdi çok kalabalık Bi ziyaret vardı odada ama bebek yoktu ortalıkta anlam veremedim

Günaydın kızlar Neler yiyor tüketiyorsunuz nelere dikkat ediyorsunuz biraz da bunlari konusalim mi
Canım valla hiç özellikle dikkat ettiğim bişey yok kahve sigaram yok zaten,bulantilardan dolayı yağlı, salçalı, turşu,soğan, sarimsak vs midemi bulandırıyor.rahat yiyebildigim Krem peynir ve yoğurt

kızlar ben ne zaman nohut veya kuru fasulye yesem inanılmaz şişkinliğim oluyor karnım ağrıyor. dün aksam yedik yine aynısı oldu ve hala geçmedi. sizde de oluyor mu? ne yapıyorsunuz

Günaydın hayırlara çıksın inşallah

Ya öyle tabi önemli olan sağlıkla gelsin hastane vs çok dert değil ama o kadar para verince farklı bişey bekliyor insan kötü tecrübe nerede Acıbadem mi şehir mi
orası öyle tabi, neyse o günlere bi gelelim de sağlıkla inşallah :) Acıbadem ya, ne zaman işim düşse hüsran.

Hayrolsun inş. Rüyada doğum yapmak doğumun kolay geçeceği anlamına geliyormuş, öyle derler

merhaba, hangi şehirdesiniz acaba? Türkiye'de pek çok yerde çeşme suyu içilemeyecek seviyede diye biliyorum. Açıkçası ben şu an çeşme suyuyla dişimi fırçalarken bile midem bulanıyor, içtiğimi düşünemiyorum. bence çok normal.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…