Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ben araştırıp bunu aldım. Güvenlik anlamında iyi bir marka almak istiyordum, Motorola güven verdi. Biraz ekranı büyük bir de telefondan değil ekrandan takip edebileceğim marka model olarak bunu beğendim. Daha iyisi ve bir tık daha uygun fiyatlısı var, ihtiyaca göre karar verilebilir. Evde denedik beğendik uzun süreli kullanımı bilemiyorum tabi :)
Nursery View Pro 5’’ Dijital Ekranlı Bebek Kamerası
Hubble Nursery View Pro 5’’ Dijital Ekranlı Bebek Kamerası - ebebek
Bu sadece ekranli di mi ? Telefondan da bakiliyor mu ?

KAKAO AÄACI 100 Adet Ãizgili Isimli Erkek Bebek Ãikolatası Fiyatı, Yorumları - Trendyol ay şu çok cici geldi gözüme ama fazla mı sade bebek için bilemedim ne dersiniz
Bunlar da gusel

Hamiş hamiş düğüne gidiyorum 🤣

Eklentiler

• IMG_4209.jpeg
    IMG_4209.jpeg
    126,7 KB · Görüntüleme: 34
Maşallah çok iyi değil mi🧿 biraz doktor görüşü farklılığı da var galiba. Benimde 29 da 1500 gram çıktı. Benimkine de tombiş diyor doktor. Acaba gebelik şekerim var diye yemiyim diye mi öyle diyor 🙄🤭😄
Aslında tam haftasıyla uyumlu sayılır. Yani uygulamada belirtilen kilo kadar. Aynı uygulama ile devam şekilde giderse bebeklerimiz 37.haftalarda 3 kilo falan oluyor. Belki de bana rahim ağzı kısa 35. Haftada doğarsa diye hesap edip söylemiş de olabilir. Ama haftaya göre bebişler tombiş değil çok şükğr tam ideal😍 belki senin doktor düşündüğün gibi dikkat et diye tombiş demiş olabilir🤭

Benimki de öyle 29dayım 1350 çıktı işte erkek hem de 😁 doktor çok normal dedi kilosuna bence iyi ya aman doğunca alırlar kilo 😁
kesinlikle öyle kilonun pek bi önemi yok. Sağlıklı olsunlar haftalarıyla uyumlu olsunlar. Kilolu bebeğin en büyük avantajı ele avuca gelir şekilde olup bakımınım kolay olması. Yoksa doğduktan sonra zayıf doğan bebekler de kilolu doğan bebekleri rahatça yakalıyor. Bizimkiler zayıf doğsalar bile pamuklara sarar büyütürüz 😍

Aslında tam haftasıyla uyumlu sayılır. Yani uygulamada belirtilen kilo kadar. Aynı uygulama ile devam şekilde giderse bebeklerimiz 37.haftalarda 3 kilo falan oluyor. Belki de bana rahim ağzı kısa 35. Haftada doğarsa diye hesap edip söylemiş de olabilir. Ama haftaya göre bebişler tombiş değil çok şükğr tam ideal😍 belki senin doktor düşündüğün gibi dikkat et diye tombiş demiş olabilir🤭
Bu yazdıkların içimi rahatlattı🙏☺️Evet ben de uygulamalara bakıyorum ideal görünüyor ama doktorum ben kiloluyum dikkat edeyim diye heralde tombiş diyor😄 aman sağlıkları iyi olsun da zaten etrafımda gördüğüm hep ultrasonda görünenden küçük doğuyorlar 😄 bence biraz alabilirler yani sorun yok

Bu yazdıkların içimi rahatlattı🙏☺️Evet ben de uygulamalara bakıyorum ideal görünüyor ama doktorum ben kiloluyum dikkat edeyim diye heralde tombiş diyor😄 aman sağlıkları iyi olsun da zaten etrafımda gördüğüm hep ultrasonda görünenden küçük doğuyorlar 😄 bence biraz alabilirler yani sorun yok
Hiç kafana bile takma tombiş olsa bile bakımı daha kolay olur. Zaten şöyle de bişey var doğdukları kilodan 200 gram falan hastaneden çıkmadan veriyorlar. Fazla kilo göz çıkarmaz🤭

X