2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Günaydın dikkat edemiyorum annem gelince ne yaparsa o Yokken kayınvalidem ne gönderirse az az yemeye çalışıyorum midem sadece meyvelerde fazla bulanmıyor
Aynn canim ya,onlar hafif ve hoş geliyir şeftali falan özellikle tatlı olursa

Sirkeli suyu benım doktorum da tavsıye etmıstı cok sukur bır sorunum yok ama aklına geldıkce, 1 2 kasık elma sırkesını bırbardak su ıle sulandırıp kullan demıstı

Teyzelerımm ben geldımm. 9+3 günlüğüm. Kalbım dakıkada 174 atıyor kesem düzgün kanama alanım yok. Ayaklarını bıle gordum kızlar ama burda cıkmamıs. Rabbım sen nelere kadirsin Doktorum banada taramalarla ugrasma dırek nıfty testı yaptır dedı. Arayıp fıyat verecekler bakalım.

Eklentiler

• 2492814F-DC4A-4B9E-A527-907F934329BF.jpeg
    106,3 KB · Görüntüleme: 75
Ben de ruyamda inek alıyordum, ay bı guzel süt sağdım, ama dıyorum bu ınegı nerde besleyecegız, esım de bi odayı bosaltalım oraya koyalım dıyo
Anlamına baktım çok guzel, hayırlara cıksın ınsallah

Sizinle aynıyız, 9+3 benım de bebegım, haftaya carsmaba gıdıcez bız de ınsallah

Kizlaaar 7+2 ye olan uktrasonda erkek kesesine benzeten olmuştu kız diyen olmuştu şimdi burda 9+3üz doktor üç hafta sonra belki olabilir dedi sizin yorumlar nedir

Eklentiler

• 16868210451156612814326109410098.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 65
Güzel rüya görmüşsün hayırlara çıksın

Maşallah sana o zaman hayırlısıyla gel inşallah

Bana da bugün doktor söyledi 490 dolar dediler

Sat 16 nisan
Kese 4+1
Kalp atışı 7+3
Doğum tarihi 22 Ocak
Şehir İstanbul
İlk çocuk

Kızlar merhaba şuan 8+3 olduk geçen hafta salı 7+2 deyken kasık ağrısıyla acile gittim kese etrafı 8mm kanama var dediler. Tedbir amaçlı hastaneye yattım cuma günü çıktım kanama 7.6 mm düşmüş sizce gittikçe azalmışmıdır?
Bu sıkıntılı Bi durum mu? Doktorum sürekli yatma günlük hayatına devam et ama ağır iş yapıp kendini yorma dedi yarın kontrole gidicem açıkcası tedirgin de oluyorum. Başına böyle birşey gelen var mı?

Maşallah Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Aynıyız, ben de bugün 9+3üm ben de dün kontrole gittim. Bizim kanama alanı var ama bebiş iyi çok şükür

İzmir de yaşıyorum.

Kızlar aradılar sımdı suan KDV dahil 10 bın diyo. Ama üç hafta sonra ne olur bilinmez dıyo doların maşallahı var çünkü. Muallakta kaldım ama ıkılı tarama dörtlü tarama suan daha mantıklı gelıyor Ilısu bin lira civarındaymış.

Bana Ankara da 7500 lira dediler haftaya cumartesi yaptırcam ben de ama fiyat konusunda bir sürpriz olmaz umarım 300 350 dolar ama ortalama fiyatı 490 diyen çok demiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…