Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Ben bulup hemen favoriye aldım bile bende kendim yapmak istiyorum bazı şeyleri birde mumluk yaptırıcam istiridye kutulu çikolata alsam burdan satan yerlerden üstüne trenyoldaki satıcıdan etiket alsam bence daha iyi gibi arkadaşlarım hep instadaki çikolata yapan yerlerden yaptırdılar çikolataları hiç güzel değildi o kadar para vericez bari iyi çikolata olsun
Kare de yapan sayfalar var bu yapıyor mu bilmiyorum benim de aklıma o geldi. Ben de ekstra ya mumluk ya anahtarlık almış olucam öyle yaparsak mantıklı bence de

Kare de yapan sayfalar var bu yapıyor mu bilmiyorum benim de aklıma o geldi. Ben de ekstra ya mumluk ya anahtarlık almış olucam öyle yaparsak mantıklı bence de
Var burdada almışken tek sayfadan beğenirim başka sayfa varda yorumları iyi atabilirsen bir tek kapı süsü instadan söylerim heralde onu bulamadım başka platformda istediğim gibi kendim yapıcaktım onuda ama malzeme sıkıntısı olduğu için olmadı onlarda bazıları kafalarına göre birisi diyor 1500 ortada büyük bir emekte yok ben daha önce makrome yapıp sattım kapı süsü olarak ona çok emek harcanıyordu ondan emek fiyatı olur bundan malzeme olsa yapıştırıp geçiyon ankarada olsam giderdim suluhana istediğim malzemeler ordan alırdım evlenirken öyle yapmıştım burda olunca ne nerde bilmiyorum

Var burdada almışken tek sayfadan beğenirim başka sayfa varda yorumları iyi atabilirsen bir tek kapı süsü instadan söylerim heralde onu bulamadım başka platformda istediğim gibi kendim yapıcaktım onuda ama malzeme sıkıntısı olduğu için olmadı onlarda bazıları kafalarına göre birisi diyor 1500 ortada büyük bir emekte yok ben daha önce makrome yapıp sattım kapı süsü olarak ona çok emek harcanıyordu ondan emek fiyatı olur bundan malzeme olsa yapıştırıp geçiyon ankarada olsam giderdim suluhana istediğim malzemeler ordan alırdım evlenirken öyle yapmıştım burda olunca ne nerde bilmiyorum
Burada da yapan bi üye var, tüp bebek yaptıracaktı onun için kapı süsü vs yapıp satıyor. Fiyatını sormadım hiç ama bilginiz olsundu yaptıracakların 🫶🏿

outoffit outoffit Cnm ben bugun basladim sabah aclik 75 cikdi tokluk 167 cikdi oglen tokluk 108 cikdi aksamda daha bakcam bide gece bakcam senin nasil cikiyor sence sonuclar nasil kuzum

Aslında zayıf değil benmki 28+2 de 1150 çıkmıştı 37 cm boy bana çekerse zaten kesin zayıf doğarda ben 2800 doğmuşum ama babası 4 kg doğmuş gidişat nasıl olacak bakalım
Ben de bebekken çok tombulmuşum ☺️ çok sağlıklı çok huzurlu çocuklar olsunlar da kilo boy çok mühim değil uzatırız şişmanlatırız inşallah 😬😬🤲🏻

Tecrübeli anneler bir ara bebek bezi önerilerinizi yazar mısınız? 1 adet sleepy bio natürel aldım 48’li 2 numara. Ama her ihtimale karşı memnun kalmazsak diye bir markanın daha alayım diyorum.
(Boykot ürünlerinin hiçbirini almamaya özen gösteriyorum bu arada prima falan o kategoride sanırım onları istemiyorum)
canım ben hep sleepy natural kullandım. ara sıra taşma oluyor ama bu kaçınılmaz gibi. önemli olan çiş dolmadan değiştirmek bence. fazla bekletirsek her bez taşırır zaten. prizma da bu kadar taşırmıyorsa kimyasalı fazla basmıştır diye bilimsel bi açıklama yapayım 😂

Ben bulup hemen favoriye aldım bile bende kendim yapmak istiyorum bazı şeyleri birde mumluk yaptırıcam istiridye kutulu çikolata alsam burdan satan yerlerden üstüne trenyoldaki satıcıdan etiket alsam bence daha iyi gibi arkadaşlarım hep instadaki çikolata yapan yerlerden yaptırdılar çikolataları hiç güzel değildi o kadar para vericez bari iyi çikolata olsun
Bitane sayfa buldum ben baskici amca nokta com çikolatası kaliteli bi de kutuda falan çok uygun fiyatı 300 tl ben oraya yaptırmayı düşünüyorum

Goon türk malı mı hiç arastırmadım da. Yegenim 1 yasında kardeşimin esi güzel oldugunu söyledi goon ve molfix kullanıyolarmış. sleepy cok bozmuş sızdırdı bizde dedi hatta. Molfix seviyorum ben kızımdan biliyorum cok memnundum. Molfix de türk malı hayat kimyanın
sleepy nin bozması beni üzer 💔 6 sene önce onu kullanıyordum 😅 neyse bi dener olmazsa yeni bezlere yelken açarız

şu sayfa

Eklentiler

• IMG_4205.png
    IMG_4205.png
    429,6 KB · Görüntüleme: 23
Kizlar sekeri yuksek cikan arkadaslar hic sekerli biseyler yemiyormusunuz ya patates kizartmasidami yasak nasil besleniyorsunuz napcam hicbilmiyorum hicbirseymi yemiycem anlamadim sekerli hicbirsey tuketmiyormusunuz

Kizlar sekeri yuksek cikan arkadaslar hic sekerli biseyler yemiyormusunuz ya patates kizartmasidami yasak nasil besleniyorsunuz napcam hicbilmiyorum hicbirseymi yemiycem anlamadim sekerli hicbirsey tuketmiyormusunuz
Valla ne yalan söyleyeyim arada tüketiyorum ama hemen sonrasında hızlı tempo yürüyüşe çıkıyorum ben kolayını öyle buldum yürüyünce şekerim dengeleniyor

Ben henüz dahiliyeye gitmedim, ne diyecek bilmiyorum. Her şeyi yemeye devam ediyorum yedikten sonra ölçüyorum henüz hiç yüksek görmedim o yüzden nereye yönleneceğimden emin değilim ben :/

Ben henüz dahiliyeye gitmedim, ne diyecek bilmiyorum. Her şeyi yemeye devam ediyorum yedikten sonra ölçüyorum henüz hiç yüksek görmedim o yüzden nereye yönleneceğimden emin değilim ben :/
Ben dun dahileye gittim seker yuklemesinden sonra 60 dk 203 cikinca doktor direk yonlendirdi seker olcum cihaziyla olcmemi soyledi sabah aclik 75 cikdi 60 dk 167 ciksi 120 dk 124 cikdi oglende 108 cikdi cnm 🤦‍♀️ nasil hicbilmiyorum ben duzene aliskin biri degilimde hic sevmiyorum bu tarz seyleri ya nasil yapcam 1 hafta evde olc not al gel dedi bakalim

Valla ne yalan söyleyeyim arada tüketiyorum ama hemen sonrasında hızlı tempo yürüyüşe çıkıyorum ben kolayını öyle buldum yürüyünce şekerim dengeleniyor
Ben dun dahiliye gittim olc memi soyledi 1 hafta yuksek cikarsa unsulin baslarim dedi bakcak bilmiyirum ya inslh hayirlisi ama bu sekilde doymuyorumki yediklerimden de bise anlamiyorum 🤷‍♀️

Sanki çok ucuz gibi sorduklarım hep pahalı diyordu çikolataları denedin mi daha önce kalitesi nasıldır
Melodinin cikolataları gayet güzel oluyor. Fotodaki gibi alıp 80-90 tlye de baskıcıdan etiket yaptırıp yapıştırsak bence gayet iyi olur. En azından çikolatasından emin oluruz

Eklentiler

• IMG_1579.png
    IMG_1579.png
    164,8 KB · Görüntüleme: 11
Ya onu şundan dedim hadi koku yapma, sızdırma vs durumlarını bilirler diye 😂 Goon duydum canım neden olmasın denenebilir Molfix Baby Turco falan da yerli ürünler sanırım. Ama kullanımı kalitesi nasıldır bilemiyorum. Kardeşime zamanında hep molfix alırdık diye hatırlıyorum herhalde iyidir djsjdj Bu sıkıntı asıl mamalarda var ya. Tüm kaliteli mamalar malum ülkenin menşeinde. Kaliteli diyoruz da içeriğini bildiğimiz yok bu arada sadece bebekler daha çok tercih ediyor. İnşallah vermek zorunda kalmayalım mama hiç ama yine de o bebek katillerinin hiçbir şeyini bebeğime kullandırmak istemiyorum ☹️
Ben en tecrübeli ablamı görüyorum. 3. Çocuk 9 aylık. Hep molfix kullandı. Bana da sadece molfix al diyor. Asla sleepy öneremiyor toplanıp kalıyor çişi diye

X