2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bende beta 9 ile öğrenmiştim canım 🙏 10 haftalık olduk şimdi 🧿 erken öğrenmenin zor yani günler geçmek bilmiyor 10 hafta bana 2 sene gibi geldi 😂😂 inşallah sağlıkla yükselir değerin 🙏🙏
MaşaAllah canım, inşaAllah benimde güzel artış olur, aynen ne zaman cuma olur diye bugün hastaneden geldiğimden beri araştırıp oturuyorum, sen ilk betanı ne zaman yaptırdım? Ben reglimden 1 gün önce

Sevgili ocak anneleri, subat annelerinden geliyorum :)

6+1 de kese ve kalp atışını duyduk. Dr um 2 hafta sonra tekrar beni görmek istedi. Sizlerinde Dr larindan böyle bir talebi olmusmuydu ? Bir aksilik gördü de ondan mı çağırdı acaba diye içimi kemiriyorum şuan. Şimdiden teşekkür ederim 🌸

6+1 de kese ve kalp atışını duyduk. Dr um 2 hafta sonra tekrar beni görmek istedi. Sizlerinde Dr larindan böyle bir talebi olmusmuydu ? Bir aksilik gördü de ondan mı çağırdı acaba diye içimi kemiriyorum şuan. Şimdiden teşekkür ederim 🌸
Çagırmamasını mı ısterdınız ☺️ ne guzel ıste 2 hafta sonra cagırmıs
Ilk once kontroller sık olur, daha sonra ayda bır cagırır, doguma yakın 15 gune bır gıdersınız, belkı de hergun..

MaşaAllah canım, inşaAllah benimde güzel artış olur, aynen ne zaman cuma olur diye bugün hastaneden geldiğimden beri araştırıp oturuyorum, sen ilk betanı ne zaman yaptırdım? Ben reglimden 1 gün önce
Benim aşırı geç döllenme 😂😂 adetim 18 gün geçmişti beta 9 çıktı 🙈🙈🙄

Normal canım beni ilk 8 haftaya kadar haftada bir çağırdı kalp atışlarını izledi sonrasında 2 hafta sonra gel kordondan besleniyor mu ona bakalım dedi bugünde şükür kordon çalışıyormuş 😂😂 doğru bir terim olmayabilir 🙈🙈 ayda bir gidicez artık 🙄

Gittim canım bebek iyi dedi o çıkan et parçası içinde bekleyelim dedi bağışıklık düştüğü için çıkmıştır dedi. Geçer belki geçmezse de sezeryan planlarız dedi. Onun dışında da smear almanın anlamı yok zaten müdahale edilmez şimdi doğumdan sonra yaparsın dedi. 11+6 da fetal dna için gelin dedi. 9da falan yaptıran arkadaşlar olmuş üstte okudum ama benim doktorum ısrarla 12. Hafta dedi. Şehir dışına çıkacağım için zar zor 11+6ya tamam dedi. Bide dün acile gittim gece idrarımda bakteri var. Beyaz pütürlü akıntım geliyor sanırım mantarda arttı. Bebeğe zarar verecek diye çok korkuyorum. Monurol verdi içtim az önce umarım geçer bunlar da bize dua edin 🥺
Cok gecmis olsun canim monurali hamilelikte guvenle kullanabilirsin kullanan cok arkadasim oldu sadece gece kullanirsan yatmadan önce bir kac saat tuvalete gitmemen gerektigi icin daha iyi olur mesanede ilacin beklemesi gerekiyor ki fayda etsin hemen tuvalete gitmemeye çalış yani. Bencede hic smear testi ile falan uğraşma doktorun doğru söylemiş muhtemelen bagisiklik düştüğü icin ortaya cikan risksiz bir türdür gecmezse dedigin gibi sezaryen planlarsiniz bebege hicbir zarari olmaz korkma. Mantar icinde valla diger arkadaşlar ne durumda bilmiyorum ama benimde hem akıntım hem kaşıntım var. Sirkeli su ile yikayip kurulamaya çalışıyorum. Cok cok ileri derecede bir sorun olmadıkça bebege zarari olmuyormuş endise etme sen. Sadece hormonların etkisiyle mantar direncli oluyor malesef onada ilac kullansanda tam bir care bulmak zor. Sende dene istersen elma sirkesini faydasini görürsün insallah canim. Fetal dna icinde benim doktorumda minimum 12. Haftada gel dedi senin doktorun gibi

Aynen ve bi önceki adetim adet değil düşük yapmıştım 🙄 😂🙈 sürpriz bir velet geliyor yani inşallah sende güzel haberler alırsın 🙏🙏
Amin İnşaAllah, ben daha önce 2 kere dış gebelik yaşadım, ikiside çok düşük değerlerle başlamıştı, o yüzden daha fazla tedirginim

Evet benim doktorum da ilk 2 ay, 2 haftada bir gelmemiz gerektiğini söyledi canım için rahat olsun. Bugün son kez 2 haftada bir kez gitmem bitti bundan sonra ayda 1 gelmen yeterli dedi. Bana da ilk öyle dediğinde korkmuştum ama korkma ☺️🌸🙏🏻

Normal canım beni ilk 8 haftaya kadar haftada bir çağırdı kalp atışlarını izledi sonrasında 2 hafta sonra gel kordondan besleniyor mu ona bakalım dedi bugünde şükür kordon çalışıyormuş 😂😂 doğru bir terim olmayabilir 🙈🙈 ayda bir gidicez artık 🙄
Çok teşekkür ederim açıklamanız için içim rahatladı.
Evet benim doktorum da ilk 2 ay, 2 haftada bir gelmemiz gerektiğini söyledi canım için rahat olsun. Bugün son kez 2 haftada bir kez gitmem bitti bundan sonra ayda 1 gelmen yeterli dedi. Bana da ilk öyle dediğinde korkmuştum ama korkma ☺️🌸🙏🏻
Benim bebeğim tüp bebek ilk kez 6+2 de gittim sonra 8. Haftada görmek istedi biraz hassasım o yüzden aciklamaniz için çok teşekkür ederim

X