2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Cok gecmis olsun canim monurali hamilelikte guvenle kullanabilirsin kullanan cok arkadasim oldu sadece gece kullanirsan yatmadan önce bir kac saat tuvalete gitmemen gerektigi icin daha iyi olur mesanede ilacin beklemesi gerekiyor ki fayda etsin hemen tuvalete gitmemeye çalış yani. Bencede hic smear testi ile falan uğraşma doktorun doğru söylemiş muhtemelen bagisiklik düştüğü icin ortaya cikan risksiz bir türdür gecmezse dedigin gibi sezaryen planlarsiniz bebege hicbir zarari olmaz korkma. Mantar icinde valla diger arkadaşlar ne durumda bilmiyorum ama benimde hem akıntım hem kaşıntım var. Sirkeli su ile yikayip kurulamaya çalışıyorum. Cok cok ileri derecede bir sorun olmadıkça bebege zarari olmuyormuş endise etme sen. Sadece hormonların etkisiyle mantar direncli oluyor malesef onada ilac kullansanda tam bir care bulmak zor. Sende dene istersen elma sirkesini faydasini görürsün insallah canim. Fetal dna icinde benim doktorumda minimum 12. Haftada gel dedi senin doktorun gibi
Ya o beyaz beyaz geliyo ya onun mantar olduğunu düşündükçe bile tüylerim diken diken oluyor iğreniyorum. Sürekli diken üstündeyim inşallah geçer bu süreçler bir an önce 🥺 hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza . Bugün ikinci kez sirkeli su ile yıkadım. Ama bir arkadaşım bebeğe zarar verir falan deyince tedirgin oldum . Arkadaşım da 25 haftalık hamile. O niola yağı damlatıyormuş çamaşırına çok iyi gelmiş. Ondan alıcam bide

Ya o beyaz beyaz geliyo ya onun mantar olduğunu düşündükçe bile tüylerim diken diken oluyor iğreniyorum. Sürekli diken üstündeyim inşallah geçer bu süreçler bir an önce 🥺 hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza . Bugün ikinci kez sirkeli su ile yıkadım. Ama bir arkadaşım bebeğe zarar verir falan deyince tedirgin oldum . Arkadaşım da 25 haftalık hamile. O niola yağı damlatıyormuş çamaşırına çok iyi gelmiş. Ondan alıcam bide
Sirke zarar vermez sanki ama niolayı bilemedim dr danış istersen ben hamilelik öncesi kullandım çok etkili gerçekten mantar vs için ama hamileyken kullanılır mı bakmak lazım

Sirke zarar vermez sanki ama niolayı bilemedim dr danış istersen ben hamilelik öncesi kullandım çok etkili gerçekten mantar vs için ama hamileyken kullanılır mı bakmak lazım
Yani arkadaşım kullanmış ve hem bir şey olmadı hemde çok etkili dedi. İlk haftalardan beri kullanıyormuş. Trendyolda bir link attı orda da hamileler kullanabilir demişler

O yag benimde aklımda ama iste hamilelikte kullanabilir miyim diye emin olamadim tedirgin oldum. Sirkenin bi zarari olacagini sanmiyorum cunku sulandirip kullaniyoruz ve disardan kullaniliyor

Ben de elma sirkesiyle yıkananlardanım canım, internetten de araştırabilirsin hiçbir kötü etkisi yok 🌸🙏🏻☺️

Kizlar jelibon denmis ama jelibon normalde bile yenmemesi gereken cok sagliksiz bir urun birakin jelibonu hamilelikte paketli olan herseyden mumkun oldugunca uzak durun katki maddeleri o kadar cokki cocugunuzada geciyor hepsi aman dikkat edin herseyin en dogal be katkisiz olanina gidin 🙏

X