2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Uterus büyüyor demişim “bebek büyüyor” :)
Dişlerimi fırçalamakta bile zorlanıyorum. Su içmek demek en fazla 1lt bu ara. Direkt bulantı başlıyor ve çıkarıyorum :)

Bu arada 10. Haftayı geçen var mı aramızda? Bulantıları biten yazmaya başlasın haftası ile 🤣
Ben 8. Haftadayım. 7. Haftada minik minik başladı ama bugün ölüyorum zannettim. İştah yok , sudan bile midem bulanıyor 1 haftada zayıflamışım 😢 İnşallah hemen geçer.

Merhaba kizlar. Ultrasona gore suan 6+2 haftalik hamileyim dunden beri karnima ara ara garip bir agri giriyor kasik bolgesindeki agrilari normal karsiliyordum ama bu kasik degil karin agrisi o yuzden garip geldi neyden olabilir bileniniz var mi?

Merhaba kizlar. Ultrasona gore suan 6+2 haftalik hamileyim dunden beri karnima ara ara garip bir agri giriyor kasik bolgesindeki agrilari normal karsiliyordum ama bu kasik degil karin agrisi o yuzden garip geldi neyden olabilir bileniniz var mi?
gaz sancısıdır o bende de çok oluyor baştan beri

Evet kızlar ilk sayfadaki bilgileri yazıp beni etiketlerseniz veya bu mesajı alıntılayın ekleyeyim listeye
Listede değiştirmemi eklememi istediğiniz başka bişey varsa onu da yazın
Beni de ekle diyeceğim ama tam olarak kaç haftalık hamileyim bilmiyorum😅 sata göre 9+5 kontorole gittiğim doktorun ölçümüne göre 7+2 geçen gittiğim acildeki dr un ölçümüne göre 8+6 🤔 en iyisi ben uzaktan sizleri takibe devam edeyim doğumdan önce netleşirse yazarım :KK70:

Ben 9+2 de gittiğimde hafif hafif alıyordu daha 😄
Hadi yaaa bakalım bizimki nasıl gorunuyor 😍 en son 3 hafta once gıttım meraktan çatlıcam artık 😂 bir kımyasalım bir düşüğüm var oncesınde eşim bebek şeklını orda gormeden adapte olamıyorum dıyoo 😂 asker surıyede zaten streslı benıde gerıyor. Bı gorse bebısı benı germeyecek heralde artık 😂

Kızlar gunaydınnn. Günler gecmıyor perşembe miniğimi görecegım. 9+5 olacagız artık bebek silüetini almıştır dimiiiii 😍🧿
8+5 te gittim görüntüsü böyleydi canım baya bebek ya şuna baksana 😂😂😂

Eklentiler

• IMG_20230610_134250.jpg
    IMG_20230610_134250.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 83
X