2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
kızçeler suabt anneleri grubuna yazdım size de sorayım dün kese 5+4 cıktı son adet tarihimli uyumlu fakat bebek gözükmedi normal mi yoksa boş gebelik midir-?

kızçeler suabt anneleri grubuna yazdım size de sorayım dün kese 5+4 cıktı son adet tarihimli uyumlu fakat bebek gözükmedi normal mi yoksa boş gebelik midir-?
Benim de dun normalde sata gore 7+1 olmasi gerekirken ultrasona gore 6+2ydi ustten gozukmedi alttan bakinca minik gorundu size alttan baktilar mi?

5.haftada kese gorunur benim bildigim
6. 7. Haftalarda bebek gorunur diye biliyorum
Endise etmeyin 8 9.haftaya kadar uzayabiliyor surec

Hatta gecen hafta 5+5tim gittigimde gorunmedi doktor on gun sonrasina cagirdi o zaman bebegi de goruruz kalp atisini da duyariz insallah demisti dun karin agrim vardi diye gittim ustten gorunmedi alttan gorundu o da cok minikti.
aa dünde bnm 5+4 dü normal olabilir zaman görülmemesi

Ben de 5+2 de keseyi gördüm canım ve bebek yoktu. 6+1 de de bebek gözükmedi karından 6+3 de karından kalp atışı duyuldu hiç stres yapma

Olurrr 😁
Sat 5nisan
Kalp ve keseyi aynı anda gördüm 6 haftalık
Yaş37
4.çocuk:KK22:
Ankara

Muhtemelen aralık annesi olcam ben 37. Haftayı geçemiyorum bir türlü ama olsun beklenen doğum da 12 ocak 😁
Bende aralık annesi olcam kesin 😂 2022 Şubat annelerindeydim 10 ocakta 35 haftalık doğurdum oğlumu 😂 kızımı da Kasım başı dediler Ekim ortası doğurmuştum 38 haftada 😂

İkiz anneleri drunuz ikili test önerdimi. Dr zaten riskli çıkar ikiz olduğu için yaptırma dedi bana

X