2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Benim bir haftadır içim içimi yiyor 40 hafta üzerinden hesaplarsam 1.5 hafta var daha şimdiden gözümde büyüyor yaşayacaklarım çünkü ilk geçireceğiniz en zorlu atak diyorlar artık allah yardımcımız olsun içim kararıyor resmen bakalım bu gece uyuyacak mı bebiş uyku düzeni bozulcak mı haber et lütfen
Göz korkutmak istemem ama çok kötüydü. Bu ay olduğu gibi felaket geçti benim. Ama benve başka sebeplerde vardır.
tam 40 hafta üzerinden hesapladın değil mi cnm yani kaç aylık bebiş şu an? Kaçıncı haftada doğurdun
Ya benim bu ay hiç olmadığı kadar sakindi gece uykularımız düzeldi falan ama en büyük korkum başa sarmak o 40’ı çıkana kadar olan süreçteki bize yaşattığı uykusuzluk ondan korkuyorum. Uyku düzeni bozulmasın nr bileyim gündüz yapacağı huysuzluklara razıyım ben

Bebek Atak Haftası Hesaplama - Bebeklerde Atak Haftaları Buradan bakabilirsin canım atak zamanına

Kızlar ya güler misiniz ağlar misiniz. Kızın altını alirken kakasını yapmaya başladı bir anda poposu açılınca evin içinde cocugumun gotu yarıldı diye çığlık çığlığa ağlamaya başladım acilmasa nasıl s.... halbukiBu beyin fonksiyonlarj ne zaman eskiye dönecek acaba

Benimki de aynı. Bende şu elleri yukarı kaldırılabilen kundaklardan aldım hem çok pratik hemde bebek daha rahat ediyor içinde.
Ya ben de ondan aldım da onda bile ellerini tam çıkaramayınca mık mık edip kundağın kumaşını yanaklarına dokundurup uyandırıyor kendini hanımefendi. Giydirmeyelim artık dedim eşim diyor ki üç beş gün için mi o kadar para verdin..

Kızlar ya kilolarla aranız nasıl, özellikle 2. Veya sonraki doğumu olanlar?
Ben ilkinde hop diye vermiştim, şimdi bi 6 kilo gitti haftalardır takıldım kaldım burda. Hiçbir kıyafetim olmuyor

Kızlar 8. Hafta atağında olanlarınız var mı? Nasıl geçiyor bu dönem fazla mızmızlar mı benim şimdiden gözümü korkutuyor çok
Benimki bi gündüzleri hiç uyumaz olmuştu gerçi 10.haftadayız hala bir gün uyuyorsa öbür gün uyumuyor pek…gece yine eh gündüzden bi tık daha iyi

Kızlar ya kilolarla aranız nasıl, özellikle 2. Veya sonraki doğumu olanlar?
Ben ilkinde hop diye vermiştim, şimdi bi 6 kilo gitti haftalardır takıldım kaldım burda. Hiçbir kıyafetim olmuyor
Hamile kaldığım kilodan 4-5 kilo fazlayım. İlkinde de hepsini hemen veremedim ama 4-5 sene sonra hiç doğum yapmadığım kiloma dönmüştüm bunda da kendime zaman vermek istiyorum sen de üzülme daha yeni doğurduk kendine zaman ver emzirme bitince bakarız çaresine

Benim nerden baksan bi 9 kilom var, bekleyemem ya emzirmenin bitmesini ilkinde benim çok hızlı gitti nasıl oldu bilmiyorum, bu defa sütüm daha da çok yarıyor daha çabuk vereceğim diyordum ama tık yok. Hadi şimdi tayt uzun mont kurtarıyorum günü ama hava ısınınca halim yaman, popomu kapatacak şey bulamıyorum

Benim de bu sefer sütüm daha çok yarıyor ama alıyoken alsın bebişim diye yiyorum hiç kısmıyorum boğazımdan ilkinin acısını çıkarır gibiyim bebeğin için sık dişini verirsin kiloları gerçekten çok erken daha 2 ay oldu göbek bile tam toplamadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…