2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bu 36+6 doğdu atak haftası 5 diyor normalde 5. Haftamızdayız ama güya 40 a göre hesaplanıyormuş asla anlamadım dalamıyor bir türlü gazımı var ne var asla uyuyamıyor
Karni sertse gazi vardir sicak uygulayin karnina kiraz cekirdeyi varsa onu yoksa havluya utu bas koy canim karnina iyi gelir biz kovaya en son sicak su yaptik belden asagisini icine soktuk uc dort dk tuttuk cok rahatliyot oylede gaz sancisi olanlar o sekilde de uykuya daldigi oldu

Şimdi memede son çare onu da deneyeyim gözüm kapanıyor uykusuzluktan

Dün gece hiç uyumayinca dün gündüz komple uyudu, gece de aynı şekilde aralıksız uyudu, hatta endişe etmeye başlamıştım bu kadarı normal değil diye. Az önce uyandı uykusunu almış belli ki otururuyoruz dün hiç kaka da yapmamisti uyanıp adam akıllı beslemenmedigi için. Yarım saattir 3. Kez kaka yapıyor

Bu 36+6 doğdu atak haftası 5 diyor normalde 5. Haftamızdayız ama güya 40 a göre hesaplanıyormuş asla anlamadım dalamıyor bir türlü gazımı var ne var asla uyuyamıyor
İnanmıyorum ben 40 hafta doldurdugunaçocuk geldikten sonra başlıyor bir şekil yoksa bunların başka açıklaması olamazz

Kullanmaya başladınız mı bizimki benim uyarmamla ancak kakasını yapıyor yalnız şikayetler hemen hemen aynı benimde sütü pek sindiremediğini düşünüyorum artık son 2 haftadır bu olay başladı memede ağlama ama yine ısrarla memeyi emme isteği sonra kusma yine tekrar meme böyle bir kısır döngü tek fark kakayı günde bir kez benim zorlamamla yapması

Yok henüz almadım. Doktorun söylediği damlayı denemek istedim önce. İlk verdiğimde damlanın yaramadigini düşündüm. Ama bı kaç kez kullanmak gerekiyormuş. Bu damladan sonra relactaz denicem. Hangisi daha iyi gelirse onunla devam edicem

Bende sadece benimki böyle sanıyordum ne ki acaba sebebi yaşadığımız tam olarak şu. Meme istiyor 5 dakka emiyor sonra birden nefes almadan hızlı hızlı emiyor sonra memeyi bırakıp ağlamaya başlıyor ama ağlarken de deli gibi aranıyor. Tekrar veriyorum 10 saniye sonra geri bırakıp yine ağlamaya ve ağlarken aranmaya devam ediyor . Çok anlamsız açsan em bırakma bırakacaksanda ağlama tamam ağlayacaksanda aranma değişik bi bebek

Göğüs ucu yarası mantara dönmüş olabilir mi ? Ucu pembemsi mi renk değişik mi ? Aerolarin bir kısmı şiş bir kısmı normal mi ? Benimde çok ağrım oluyordu mantar olduğunu anladım. Krem kullandim geçti çok şükür. Karbonatli suyla silip havalandirmayi mi deneseniz acaba ? Eğer açık parlak pembelik filan varsa dikkat edin derim

Sizinle konuşmuştuk .bende kestim süt ürünlerini mukuslu kaka geliyor yine. Kan yok. Ben artık kanı uyardigim için popodan geldiğini düşünüyorum. Hatta artık bu ıkınma sebeplerini poposunun çok küçük olmasına bağlıyorum. Aşırı aşırı minik. Ondan zorlanıyor sanki. Birde süt içerken hava yutuyor. Doğru tutturmak için canım çıkıyor ne yapıp edip ucuna geliyor memenin . Gaz yuttuğu içinde çıkartmakta zorlanıyor .

Benimki memede savaş veriyor. Kakasını hemen yapamıyor ama kakası mukuslu. Çok zorlanıyor yaparken. Bu aralarda saatli oldu kaka saatleri var . O saatlerde emip sesli kaka yapıyor. Çocuk doktoru mukusa normal dedi anlamadım gitti. Ama meme savaşımız sürüyor.

Çok tsk ederim Özellikle emdikten sonraki ucu sarı beyaz renk ve senin dediğin gbi areolanin bı kısmı sis ve aciyor . Birazdan genel cerraha gostericem çünkü artık dayanamıyorum . Ucu da delik olmuş kapanmıyor bı turlu . Daha önce üst kısımlarda da ağrı vardı masaj ,sıcak kompres ,emzirme gbi yöntemlerle o geçti .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…