2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bnmki 20 günlük ama bana pür odaklı bakiyo suratıma direk hatta eşim sana bakio dio hep anneci olacak dio yada bana öle gelio blmem gülümsemesi ses isitmesinden sevildiğini bilmesinden olblr

Benim kızım da henüz 14 günlük uzun emince hemen uyumak istiyor . Gazini çıkarmaya çalışınca aşırı sinirleniyor ,uyanıyor . Cikarmayinca da daha büyük sıkıntı . Aklımla vicdanım arasında gidip geliyorum sürekli . Akşam saatleri de gaz sancısı oluyor . Her emzirmeden sonra gazı çıkıyor mu merak ettim .

İst anadolu yakası Dr tavsiyesi var mıdır , kozyatağı central a gidiyorum devlet hastanesi acili gibi kalabalık çocuk bölümü

Günaydın kızlar. Bebekler puseti kaç aya kadar kullanırlar? Bizim arabanın puseti yok almalı mıyım? Farklı puset almıştık ikinci el o uymuyor arabaya. Bagi neo3 arabamız ve sadece kendi pusetini almamız gerekiyor o da tekli satılmıyor ikinci el alabilirim. Kaç aya kadar pusette kalıyor bebekler?

Bence bizim bebeler anlayarak gülemez daha ya. Daha gözleri bile tam görmüyor. Anlayıp güleceklerini sanmıyorum

Bnmki 20 günlük ama bana pür odaklı bakiyo suratıma direk hatta eşim sana bakio dio hep anneci olacak dio yada bana öle gelio blmem gülümsemesi ses isitmesinden sevildiğini bilmesinden olblr
Benimki de öyle ama beni anne olarak mı yoksa süt olarak mı görüyor bilmiyorum

Değişiyor canım genelde 6 ay. Benimki 8 ay kullanılır diyor

Bence bizim bebeler anlayarak gülemez daha ya. Daha gözleri bile tam görmüyor. Anlayıp güleceklerini sanmıyorum
Annelik işte, evham yapıyorum sürekli, doğru bişey değil ama abisinin bebekligi ile kiyasliyorum sürekli. İkisini de ben dogursam da farklı kişilik farklı kas iskelet sistemi biliyorum ama o bu haftalarda şunu yapardi bu bebeğim neden yapamıyor sorun mu var acaba diye kaygilaniyorum bazen.

Pusetler benim bildiğim kiloya göre kullanılıyor genelde 0-13 yada 0-9kg arası kullanılıyor.daha sonra otokoltuk

Evet fazlalığı atıyor galiba memede uyuya kaldığı için sütü de bazen atiyo ağzından sadece beni istiyor demekki

Mamayi çok nadir veriyorum dediğiniz gibi emdikce Süt fazlalaşiyo çok şükür. bi duzen oturtamadim ben galiba ya halledicem ama

Popoda catlak varmış o yüzden kan geliyormuş eve gelince telefonun flaşıyla baktım gerçekten baya büyük yara var poposunda hiç farkedememişim çok şükür alerjik bi durum görünmüyor ama 15 gün takip edeceğiz dedi doktor

Anladım canım o zaman almalıyım. Zaten bebek arabssında oturana kadar 6 ay lazım. 6 aya kadar da pusetsiz olmaz tabi. Travel sistem istemiştim aşırı zam gelmiş
Travel bizim bagaja sığmamıştı o yüzden kabin almıştım bebek arabasını, biz daha pusetş arabaya bağlamayı denemedik.
Oto koltukları yenidoğan döneminden itibaren kullanılanları varmış otokoltuk da alacaksan onu araştır istersen

Kızlar çocuğumdaki göz enfeksiyonu bir türlü geçmiyor bir aydan fazladır var. Geçirenler ne yaptı . Çay denedim masaj yapıyorum ilacı kullanıyorum. Bir gün iyi ertesi gün yine kötü oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…