2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar ya bu gaz için bitkisel damla kullan dediler ama bilemedim var mı kullananainiz? Nurse harvary's gibi markalardan baya memnun olan var ne dersiniz
Ben kullanıyorum nurse harvey baya bağırsaklarını çalıştırıyor ama sakın aç karna cerme bu sefer karın ağrısından duramaz ama daha iyisini istersen biogaia var o probiyotik de içeriyor daha iyiymiş arkadaşım kullanıyor onu da
Sezeryan doğumdan sonra verdi bana 10 tane öncesinde kullanmamıştım

Çok şükür kurtulduk o günlerden. Allah bebeklerimizi hastaneye düşürmesin . Damar yolu filan açılan bebekler var çok üzülüyordum onları görünce

Teşekkürler canım benim ben oksapar 6000 ilk kullandım Hamileliği öğrendiğimden itibaren doğurduktan sonraki 10 gün kadar kullandım

Ay sanırım bizimde o günler yakın bugün adla uyuyamadım bebemi biraz önce annemin kucağına yoruldum diye verdim küt uyudu

Kaka yapana kadar inanılmaz cildiriyor şekilden sekile giriyor katilarak ağlıyor kuzum. Acaba normal bir süreç mi yoksa bu tür bir destek kullanmali miyim?

Bzmde hastanedeki kağıda sikacagim diye ugrastida uğraştı sağlık ocağındaki minik ince biseyin içine doldurdu kani direk sonra ordan kağıda geçirdi daha rahat oldu ama ona rağmen yine ağladı tabi

Selam hanımlar bebeğim hem anne sütü hem mama alıyor. Sorum şu mama miktarını nasıl ayarlıyorsunuz? Sütüm yeterli değil 2 saatte bir 30 cc veriyordum ama sanırım yetmiyor artık.
36 günlük oldu kilosu da 4300'dü bi hafta önce.

Kızlar bebeğim emerken boğazına süt kaçırıyor. Çok panikliyoruz öyle olunca. Niye oluyor bu ne yapacağım bilmiyorum. Elim ayağım birbirine giriyor
Süt çok ve tazyikli gelince oluyor bizde de. Dik tutup yukarı aşağı hareket ettiriyorum. Beni de korkutuyor. Allah'a emanetler.

Kaka yapana kadar inanılmaz cildiriyor şekilden sekile giriyor katilarak ağlıyor kuzum. Acaba normal bir süreç mi yoksa bu tür bir destek kullanmali miyim?
Kakası için ıkınması normal yapmak için kendini kasıp poposjnu serbest bırakman lazım ama onlar henüz bilmiyorlarmış ıkınmayı yani poposunu serbest bırakmayı o yüzden ama kakası için gaz damlası verme yoksa bütün gece ağlamalar eşliğinde bağırsaklarından gelen gurul gurul sesi dinlersin benim gibi kakası için hiç bir çözüm yok malesef sadece bisiklet sürer gibi yaptırabilirsin ama gazı olduğundan eminsen alttan üstten çıkartmıyorsa gaz damlası kullanabilirsin nurse harvey 20 damla sabah 20 damla akşam normalde ama ben 10 sabah 10 akşam veriyordum çok gelmesin diye öyle verebilirsin bizimki şimdi kendi kendine çıkartıyor gazını alttan üstten kestim ben damlayı

Bir gün boyunca önce emzir sonra 60 ml hazırla bak bakalım ne kadarını içebilecek bir sonrakileri ona göre ayarlarsın her 2 haftada bir 10 ml arttırırsın mamayı

Amin canim. Valla öyle oldu nazlı cikti benim kiz ama cok zor geldi o geceyi unutamam. Yine de şükür saglikliyiz ikimizde
Herkes doğurdu anlat bakalım artık doğum hikayeni canım çok mrrak ettim neler yaşadınız zor geçti herkes doğursun anlatıcam diye sen demiştin yanlış hatırlamıyorsam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…