2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hastaneye gittim öğlene doğru. 3.5-4 cm açılma var, bel ağrım devam. Eve git duş al toparlan 2.5 3 gibi gel akşama doğum olur inşallah dedi doktorum. Şimdi yoldayız sancılar devam ☺️
Okuyan herkesin dualarını bekliyorum 🙏🏼
Dualarım seninle güzelim. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın. Beklenen an geldi desene.

4-5 kez kaka yapıyorsa kakayla görmemişsiniz dedi dr orda bezini açtım ki yapmış. Sarılığı sınırda çıktı pazar acile gisip tekrar baktırın dedi.
Çoğu Bezin önünde sarı bir çizgi oluyor, çiş yapmışsa o maviye dönüyor. Öyle takip edebilirsin :)

Kızlar merhaba. D vitamini ne kullanıyorsunuz? Doktor bize desifrrol plus diye bir vitamin verdi. Bu devletinlinden daha iyi dedi. Bugün aldık. Prospektisü bı okuyayım dedim 6 ay altına önerilmez yazıyor. Veremedim çocuğa. Kalakaldım öylece.

Kızlar merhaba. D vitamini ne kullanıyorsunuz? Doktor bize desifrrol plus diye bir vitamin verdi. Bu devletinlinden daha iyi dedi. Bugün aldık. Prospektisü bı okuyayım dedim 6 ay altına önerilmez yazıyor. Veremedim çocuğa. Kalakaldım öylece.
Ben günde 3 damla kullanıyorum d vitamini adı sanırım pedia d olarak geçiyor

Kızlar bu manuel ana kucağı hani bebeğin kendi kendini salladığı var ya ona kaç aylıkken koyulmaya başlanılabilir
Ben oyho aldım 1 aylıktan beri kullanıyoruz oyuncaklarına da elini vurmaya başladı en düşük kademesi bu bende kullanabilirsin başlarda düz tutamıyordu sağa sola devriliyordu bende altına battaniye serip kenarlarını omuzlarına doğru dürüyordum dik duruyordu yanlardan destek gibi düşün

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    99,6 KB · Görüntüleme: 59
Duymadim o markayı ama d vitamini ilaç değil ki, yağ sonuçta, içeriği temizse doktorun da onerdiyse onun dediği markayı kullan bence.

Aynı şekilde benimde bende detaylıyı bekliyorum. Dediğin gibi insan çok kaygılanıyor ya daha muayene olmama 2 hafta var sonrası içinde detaylıyı beklicem zaman geçmek bilmiyor. Bol bol dua etmekten başka birşey gelmiyor elimden.
Ama bu konu ile ilgili çok yorum okudum herkesinki geçmiş.
Evet o yorumlar motive ediyor gerçekten ama işte beklemek de bi o kadar zor :) bizim de daha detaylı olmadı belli olsun birbirimize haber edelim inşallah güzel haberler paylaşırız 💕💕

Ben de pedia d ye geçtim. Aile hekimi devletin verdiğini yazdı ama güvenemedim içinde paraben varmış

Ben oyho aldım 1 aylıktan beri kullanıyoruz oyuncaklarına da elini vurmaya başladı en düşük kademesi bu bende kullanabilirsin başlarda düz tutamıyordu sağa sola devriliyordu bende altına battaniye serip kenarlarını omuzlarına doğru dürüyordum dik duruyordu yanlardan destek gibi düşün
Benimki farklı bi markanın biraz daha dik duruyor sanki benim ki niye böyle ya🤦🏼‍♀️

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    130,2 KB · Görüntüleme: 52
Benimki farklı bi markanın biraz daha dik duruyor sanki benim ki niye böyle ya🤦🏼‍♀️
Evet biraz daha dik gibi ama dediğim gibi yanlardan destekleyip kemerini en sıkıya getirirsen durabilir bence birde bunun poposu daha çukur arkadaşımda da vardı bundan altına destek için müslin falan koy mutlaka tam oturur pozisyonda olmasın bebiş ☺️

Evet biraz daha dik gibi ama dediğim gibi yanlardan destekleyip kemerini en sıkıya getirirsen durabilir bence birde bunun poposu daha çukur arkadaşımda da vardı bundan altına destek için müslin falan koy mutlaka tam oturur pozisyonda olmasın bebiş ☺️
İçine koyunca pek oturur gibi durmuyor aslında ama ben yine de koyayım müslin o zaman canım teşekkür ederim 🥰

X