2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hangi pompayı kullanıyorsun? Zaten ağrıların var ya sağma işlemi de ekstra acıtıyordur normaldir bence.
Kiwi marka. Aslında pompa bana çok zayıf gelmişti ama şimdi baya çekim gücü yüksek geliyor. Demekki psikolojik 😁 pompanın da günahını almışım iyi çekiyormuş aslında. Baya uçlarını da çıkardı hatta sağ memede çok uzun uğraştım hafif morartmis. Annem bıraktırdı yara yapacaksin diye

Ben de oğlumdan sonra kronik kabızlık çekiyordum çok şükür hamileliğimde 2-3 kere dışında olmadım. O zamanında çıkamamak çok kötü. Ben de ameliyatlardan sonra o kadar zorlanıyordum ki. Seninki çok daha zor ıkınamıyorsun sezeryandan dolayı. Çok geçmiş olsun.
Aslında şöyle benim tuvaletim yok 😬 yani kabızlık yok ama bana yemek vermiyorlar yemeden nasıl yapicam diyorum. Sadece çorba içip sıvı besleniyorum su meyve suyu filan. Ama ben bunlarla anca çiş yaparim diyorum anlamıyorlar beni 😅

Gülüyoruz ediyoruz da bu da bizim psikolojimizi bozmutor mu? Sürekli herkes soruyor doğmadı mı bebeğin diye. Allah'ın işine de karışıyorlar artık. Biz napalım yani bebek geliyor da dur bebeğim marta kadar sabret martta doğucam seni ya da dur 2-3 hafta sonra doğacaksın bekle sen mi diyoruz ya offf. Kime ne aslında dimi. Sinir bozucu.
Gerçekten öyle habire soruyorlar aşırı sinir bozucu

Bakınız ben😂 ilk doğumda sancısız doğurdum, yani vardı ama gitti doğum anı. Vakumla doğurtmuştu doktor, çok kötüydü🤦🏼‍♀️
Demek ki olabiliyormuş. Ayy biz de arrık doğuralım sağlıkla 😂 sizlerin bebişlerinin dişi çıkacak yakında biz hâlâ bebek bekliyoruz. Yok anam 40 i beklemesin 🥺😀

@gsym @dondu kurt @emilyinpariss F Feyzacim nerelerdesiniz kızlar doğurdunuz gittiniz ses seda yok bebişler nasıl
Valla doğurunca hiç vakit olmuyor benim birde 3. bu diğerleri okula gidip geliyor çok zorlanıyırum üstelik yanımda annem varken haftaya gidecek napacagım bilmiyorum bebek iyi sarılık sınotdan döndük birkaç gündür çok gazı oluyor iki gündür uyku yok bana benim günler böyle geçiyor canım

Canların uzundur giremiyorum, doğum yapan bütün annelerimizi tebrik ediyorum. Rabbim bebeklerimizi güzel günlerde büyütmeyi nasip etsin. Bebeğini bekleyen annelerimizee bir an önce kavuşur inşallah. Hala şaka gibi geliyorlar bazen, neler neler konuşurken şimdi çoğumuz bebeğini kucağına aldı, Allah hiç birinin acısını göstermesin.

Şu an bebişimle ilgili en büyük sıkıntım emzirmek. Silikon uçsuz asla almıyor ama silikon uçta beni çok zorluyor. Sürekli elini getiriyor ağzını çekince düşüyor nasıl yapcam normal memeye geçicem bilmiyorum. Sizde durumlar nasıl? Var mı silikon uç kullanan
Ben kullanıyorum zor oluyor ama öbür türlü hiç tutmuyor

Aslında şöyle benim tuvaletim yok 😬 yani kabızlık yok ama bana yemek vermiyorlar yemeden nasıl yapicam diyorum. Sadece çorba içip sıvı besleniyorum su meyve suyu filan. Ama ben bunlarla anca çiş yaparim diyorum anlamıyorlar beni 😅
Yarin taburcu olursun inşallah 🙏
Eve geçince rahatlayacagini düşünüyorum .

Kızlar anca yazabiliyorum, sabah spinal anestezi ile doğum yaptım, ikimiz de iyiyiz şükür ama benim baya ağrılarım oldu, o yüzden bu saate kadar teli elime alamadım. Bebeğim 3.605 Gr 51 cm doğdu. Sizi de merakta biraktim kusura bakmayın, parolla ağrı geçmiyor malesef
Çok şükür kavuştun yavruna 🙏 sağlıkla büyüsün miniğim hayırlı evlat olsun inşallah 🙏 🧿🧿

Minik kızım saat 00.31de aramıza katıldı arkadaşlar. Tatlizarafet Tatlizarafet 18’i oldu. ☺️☺️

2.850 gram, 48 cm doğdu. Tam açıklık olmasına rağmen aşağı inmediği için sezaryene döndük. İkimiz de çok iyiyiz. Rabbime şükürler olsun. Herkese tüm destekleri için çok teşekkürler. ♥️🌸
Hoşgelmiş 💕 sağlıkla büyüsün hayırlı evlat olsun inşallah 🙏

Kızlar ya bebiş emerken göğsüm çok acıyor her emişinde içim sızlıyor kolum sırtım her yerim çekiliyor normal mi sizde de oluyor mu
Benim ilk haftalarda memeyi aldığında oluyordu sonrasında geçiyordu ağrı değilde böyle çekilme gibi değişik bi histi 🤓🤓 ama şimdi geçti artık olmuyor

Hangi şehir hastanesine gitmiştin? Ben Süleyman Yalçına gidiyorum. Geçen sene bir kürtajım olmuştu kalbi durmuştu. Orda olmadım çünkü acilden girince anestezi olmadan kürtaj ediyorlarmış ama Ümraniye devlet veya Zeynep kamile gitmemi orda anestezi ile yapacaklarını söylemişlerdi. Ve kadın doğum acilindeki doktorlar çok iyi ilgilenmişlerdi gerçekten.
Komple anestezi mi yoksa lokal anestezi mi yapıyorlar acaba?
Bir de vakumlu mu kürtaj oldunuz ?

X