2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Devlette mi yatış yaptın cnm 1 gece önceden mi yatırdılar

Hiç bi sancım yok ağlıycam artık ya sıkılmaya başladım Sağlık ocağı da aradı doğurdun mu diye. Herkes de sorup duruyor. Kafam atıp sezaryene girivericem artık ama tutuyorum kendimi
40 oldunmu cnm erkek miydi erkekler geç gelio derler bnmkide duruo maşallah daha 38 im ama dursa durur gibi tosbağ ama tabi benm mecburi sezeryan Perşembe haftya inş

Doğuma giren herkesin bebişine kolaylıkla kavuşmasını dilerim. Her doğum haberiyle birlikte çok mutlu oluyorum, heyecanlanıyorum. Sağlıkla gelsin bebişler. Sağlıkla iyileşelim hepimiz.

Biz geri kalan 3-4 kişi kedinin ciğere baktığı gibi bakıyoruz.

Tatlizarafet yeni tahlil sonuçların çıktı mı? Kendini nasıl hissediyorsun?

Bu arada 34. haftalarda doktor sakın hurma yeme doğum başlamasın demişti. Ben de zannettim ki bir iki tane bile yesem doğum başlar. Eşimle cıs bu asla yenmeyecek bu aşamada diye düşünüp kaldırmıştık ortadan. Şimdi günlerdir hurma-ananas-ahududu yaprağı vs yemediğim içmediğim kalmadı. Kapılarda bekliyoruz bizim kızı gelen giden yok. 34. haftada ne şapşikmişiz

Kedinin ciğere bakması gibi Güzel benzetme. İyiyim teşekkür ederim biraz biraz sancılar var devam ediyor yürürken de belim aşırı ağrıyor. Kültür ürememiş çok şükür demek ki antibiyotikler işe yaradı.
Biz de öyle eşim hurma almıştı dedim erken doğuma neden olabilirmiş ve kendisi tatlı niyetine bitirdi. Yeniden aldırdım 4-5 tane yiyorum günde. Ananas ta mı etkiliyormuş doğumun başlamasını? Oğlumda 2 aylıkken 2 tane ananas yemiştim bir günde bilmiyordum ki yani düşüğe de yol açarmış demek ki.

Valla ben hamilelikte anne yanının tadını aldım evi tadilata soktuk yanına taşınıyoruz

Çok şükür geçip gitmek üzere. Gelmiş geçmiş olsun tekrar. öyleymiş de işte kaç tane yedim iki haftada gelen giden yok. düşüğe yol açıyor mu bilmiyorum, daha çok normal doğumu kolaylaştırma gibi söylendi. Doğum başlayınca etki ediyor heralde bütün bu şeyler. Yoksa Cimenlere_uzansam da ben de her gün yiyip içiyoruz bu arkadaşları…

Mamayı sütün az diye mi veriyorsun yoksa doktor mu dedi bana şuan verme kesinlikle dedi emzirmek için uğraş sürekli dedi
Evet başta yetiyordu sütüm şimdi var ama yeterli değil emziriyorum emmediği zaman sağıyorum biberonla veriyorum geceye hiç süt kalmıyor gece de mama veriyorum

Bence açıkta olan kısmı yani alnı doğru sonucu verir ama arkadaşım sırtı çok sıcak diye götürmüştü alnı ile arası 1 derece fark ediyordu o şekilde tedavi uygulamislardi
Evet sağlık ocağına gitttim sabah ateş alından bakılıyormuş ve elleri ayakları soğuk olurmuş üşüyüp üşümediğü de göğüs ve sırttan bakılırmış burnu tokalıymış ben açamamışım ondan huysuzmuş ateşi yokmuş yani

Allah razı olsun canım.
Teyzesi kurban olsun ona. Alışıyorsun ya yavaştan. Sürekli nefes alıyor mu diye kontrol edersin.Allah uzun ömürler versin.
Evet gerçekten öyle uzun süre sessiz sessiz uyuyunca bakıyorum hemen nefesine çok güzel bir duygu ya bakıp bakıp sen benim kızım mısın şimdi ben senin annen miyim falan diye sorguluyorum

Evet başta yetiyordu sütüm şimdi var ama yeterli değil emziriyorum emmediği zaman sağıyorum biberonla veriyorum geceye hiç süt kalmıyor gece de mama veriyorum
Senin bebiş baya büyüdüğü için yetmiyordur belki benimkinin midesi şuan misket kadar o yüzden sütüm göğsümü çok ağrıtıyor mastit olmak üzere

Teşekkür ederim canım desteğin için. Demek ki zamanı var bebişlerin gelmesine. Hurmada ama kanıtlanmış oksitosin mi o varmış aynı erkek sperminde de olduğu gibi. Son haftalarda bol bol ilişkiye girin diyorlar rahim ağzı yumuşaması ve doğumun başlaması için.
Hayırlısıyla gelsinler inşallah. En kötü ihtimal bir haftamız var Artık kızımla
konuşurken tepki veriyor ya resmen Allah'ım mucize resmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…