Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Benim 10lu setim hiç yok, bana çok kalabalık geldi hepsi fiyat performans olarak. Bir de profesyonel fotoğrafçı tutmayacağım için gerek duymadım 5li aldım ben 2 tane, 1 tane de hediye geldi. Zıbın yok hiçbirinde, ben ekleyeceğim. Şapka, body, eldiven, önlük, alt şeklinde. Bir tane nohut battaniye hediye geldi beyaz, onunla hepsini kombinlerim diye düşündüm. Bak bunlar, yeterli mi sence?
Oyyyy sağlıkla giysin inşallah çok güzeller 😍😍

benm kı yanls hatrlamyrsam 18 haftada bellı oldu bekledık cıkmadı herhangı bır değişiklik olmadı . artıkta cıkmaz dedı benmkı tamamaen kapatyr. rahım alma konusundada bebek alındıktan snra plesanta rahıme yapısık olur alamazsam eger dedı kı bu surede kanaman baslayabılrı o an ne olur duurma bağlı tabıkı ama bız tedbrlı olmalyz dedı. eger kanaman olur plesanta yapısık olursa seni riske atmam oyuzden rahımınıde alma gıbı durmumuz olur dedı. banada bunları anlatmasının sebebı erken doğum olubılır olursa bılgın olsun dıye . kan ıhtycmz olucak dedı . bunları bılmenz gerklı dedı. kntrllermı 2 hafta da 1 düşürdü. bakalm hayrlısı artık .:KK43:
İnsallah öyle bir şey olmaz canım kötü düşünme sakın🫶

Benim 10lu setim hiç yok, bana çok kalabalık geldi hepsi fiyat performans olarak. Bir de profesyonel fotoğrafçı tutmayacağım için gerek duymadım 5li aldım ben 2 tane, 1 tane de hediye geldi. Zıbın yok hiçbirinde, ben ekleyeceğim. Şapka, body, eldiven, önlük, alt şeklinde. Bir tane nohut battaniye hediye geldi beyaz, onunla hepsini kombinlerim diye düşündüm. Bak bunlar, yeterli mi sence?
Ben bir tane indirimde yakalayınca almıştım 10lu ama o da zaten tulum alt üst takım ve zıbından oluşuyor. Diğer aldıklarım aynı senin gibi, bence fazlasıyla yeter ya. Zaten ne kadar giydirebileceğiz bakalım🥹

Anam bence 10'luya gerek yok 2-3 tane, yani 10'lularda ağız mendiliydi battaniyesiydi osuydu busuydu çok detay var hepsini 2 kere değişmeyiz bence
Değil mi? Ben bir tane tiny lamb indirimden aldım emzirme örtüsü bile var içinde. Zaten gereksiz pahalı 10lular falan, alt üst takım olda tulum olsa yeter gibi bence

Bunun temiz içerikli modeli ne peki diğerleri önleyici, önleyemedik pişik oldu diyelim nası geçiyo :KK43:

Aynı arkadaş 3 tane aldığıma pişmanım çok rahat oluyor demiş. O da süt falan olursa yıka mıka zor oluyodur ondan dedi herhalde bence +1 daha alsan iyi olur
Eczaneden hametan alıyordum ben pişik olduğunda hem anında geçiriyor hem içeriği temiz.

Eklentiler

• IMG_7873.png
    IMG_7873.png
    260,9 KB · Görüntüleme: 20
Ben bir tane indirimde yakalayınca almıştım 10lu ama o da zaten tulum alt üst takım ve zıbından oluşuyor. Diğer aldıklarım aynı senin gibi, bence fazlasıyla yeter ya. Zaten ne kadar giydirebileceğiz bakalım🥹
İhihihi senin bebo önden gidiyor çok almaman iyi o yüzden yenidoğanı. Benimki haftasıyla uyumlu, erkolar hep iri 🤭

Kızlar sanırım kundak uyku tulumuna karar verdim sonunda :) Bu markayı arkadaşım önerdi mesaj attım Ekim ayında 2 Tog ürünleri çıkacakmış bekleyin dedi. Bundan almayı düşünüyorum hem sarar sarmalarım hem sıcak tutar boyuda uzun duruyor ilerleyen zamanlarda kolları açıp kullanırım diye düşündüm.
IMG_6252.png

Bence bende eksikler şunlar;

Ateş ölçer (eltim alacakmış)
Tırnak makası/törpüsü (eltim alacakmış)
Pamuk (eltim alacakmış)
Dün konuştuğumuz banyosu için altına serilecek sünger
Şampuan, pişik kremi, yağ / losyon set olarak alıcam muhtemelen
Uyku tulumu
Islak mendil
Burun aspiratörü / serum fizyolojik
Kendime de süt sağma pompası

Sankim bunlar ama kesin çıkacak bi şeyler daha
Uyku tulumu 3 aydan sonrası düşündüğüm için almadım ben ıslak mendilde migrosta indirim vardı sleepy almıştım yenidoğan 3 lü süt sağmayı da doğumdan sonra lazım olursa belki alırım diye almadım e bebek dibimizde gitsin alsın eşim benim emzirme sütyen eksik şuan için bir de kapı süsü ve hediyelikler

Owli’nin uyku tulumu da 0.5 Tog onlara mesaj attım. Bebek battaniyesi kalınlığında düşünebilirsiniz dediler, yenidoğana çok kalın olmaz dediler ama içime sinmedi. Maltepe bir mağazada satılıyormuş gidip bakmayı da düşündüm. Çevresinde kullanan varsa fikir verebilir.

Ben penaten aldım şampuan yağ pişik kremi içeriği güzel ve asla pişik yapmıyormuş bakalım deneyip görücez
Evet pişik konusunda çok iyi arkadaşım da kullandı ama içeriği baya kötü alkol parfüm boya parafin ve petrolatum diye petrol türevi bir madde var maalesef😔

X