2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Doğuma giren herkesin bebişine kolaylıkla kavuşmasını dilerim. Her doğum haberiyle birlikte çok mutlu oluyorum, heyecanlanıyorum. Sağlıkla gelsin bebişler. Sağlıkla iyileşelim hepimiz. 😍🧿

Biz geri kalan 3-4 kişi kedinin ciğere baktığı gibi bakıyoruz. 😅

Tatlizarafet Tatlizarafet yeni tahlil sonuçların çıktı mı? Kendini nasıl hissediyorsun?

Bu arada 34. haftalarda doktor sakın hurma yeme doğum başlamasın demişti. Ben de zannettim ki bir iki tane bile yesem doğum başlar. Eşimle cıs bu asla yenmeyecek bu aşamada diye düşünüp kaldırmıştık ortadan. Şimdi günlerdir hurma-ananas-ahududu yaprağı vs yemediğim içmediğim kalmadı. Kapılarda bekliyoruz bizim kızı gelen giden yok. 34. haftada ne şapşikmişiz 😄
Ben de iki squat yapınca bebek çıkıverir sanıyordum. Gelmeyen bebek gelmiyor ben bunu anladım. Yapmadığım kalmadı yıldım artık bugün yan gelip yatıyorum 🤣🤣

Doğum öncesi enerji gelir diyorlar ama aksine çok uykulu hissediyorum bugün kendimi. Kolumu kaldırmaya halim yok. Ya bu teoriler bende işlemiyor ya da daha doğurmama çok var 🤦‍♀️

Doğum öncesi enerji gelir diyorlar ama aksine çok
uykulu hissediyorum bugün kendimi. Kolumu kaldırmaya halim yok. Ya bu teoriler bende işlemiyor ya da daha doğurmama çok var 🤦‍♀️

Ya hiç sorma evdeyim 2 haftadır, kızımı okula pasladığım gibi yatış, öğlen 1de uyanıp kahvaltı yaptım bugün 😳😳

Oy tadını çıkarın kızlaar , sonra onlar bizim tadımızı çıkarıyor 😅😅 yan gelin yatın 24 saat uyuyun , ne gerekiyorsa rahatınız için 😅 keşke ben de öyle yapsaymışım önceki gün evi köşeyi bucağı toparlayayım diye çırpınmasaydım 😅 özledim tatlı uykuyu

Oy tadını çıkarın kızlaar , sonra onlar bizim tadımızı çıkarıyor 😅😅 yan gelin yatın 24 saat uyuyun , ne gerekiyorsa rahatınız için 😅 keşke ben de öyle yapsaymışım önceki gün evi köşeyi bucağı toparlayayım diye çırpınmasaydım 😅 özledim tatlı uykuyu
Yaa napcan ama o da gerekli işte. Annem sağ olsun evi kırkladı ben gezindim ortada, gerçi o bile sıkıyor insanı. Bu eve taşınırken de hamileliğim son ayıydı, o gün bugündür öylece duran şeyler varmış 😁 her şey elden geçti yoruldum da.
Şimdi ben de öyle düşündüm son günlerin tadını çıkarıyorum.
Hatta bu satırları güzel bir havada yürüyüşte mola verip kendime tatlı ısmarlarken yazıyorum 🤩

Kızlar anca yazabiliyorum, sabah spinal anestezi ile doğum yaptım, ikimiz de iyiyiz şükür ama benim baya ağrılarım oldu, o yüzden bu saate kadar teli elime alamadım. Bebeğim 3.605 Gr 51 cm doğdu. Sizi de merakta biraktim kusura bakmayın, parolla ağrı geçmiyor malesef

çok çok geçmiş olsun! Gözünüz aydın. Mutlulukla büyüsün. 🌸🧿
Kızlar anca yazabiliyorum, sabah spinal anestezi ile doğum yaptım, ikimiz de iyiyiz şükür ama benim baya ağrılarım oldu, o yüzden bu saate kadar teli elime alamadım. Bebeğim 3.605 Gr 51 cm doğdu. Sizi de merakta biraktim kusura bakmayın, parolla ağrı geçmiyor malesef
Benim an itibariyle 20şer dakika arayla üst üste 4 tane sancım oldu. Hiç bu kadar istikrarlı ve sert olmamıştı. Bi de sanki büyük tuvalet ihtiyacım varmış gibi bi his var. Bu giriş doğuma giriş mi bilmiyorum. Umarım öyledir.

39+5 olduk canım. Herkes aynısını söylüyor ama kızım olacak😀
Ayy bende 39+6 da doğurdum benimki de kızdı akşam çiğköfte yemiştim ertesi gün öğlen suyum geldi yengem de akşam kısır yemişti gece suyu gelmişti keramet bulgur da demek ki 🤣 bi de bunu dene

Hayırlı ömrü olsun inş sana da geçmiş olsun canım 💐

çok çok geçmiş olsun! Gözünüz aydın. Mutlulukla büyüsün. 🌸🧿

Benim an itibariyle 20şer dakika arayla üst üste 4 tane sancım oldu. Hiç bu kadar istikrarlı ve sert olmamıştı. Bi de sanki büyük tuvalet ihtiyacım varmış gibi bi his var. Bu giriş doğuma giriş mi bilmiyorum. Umarım öyledir.
Kendini hazırla istersen yavaştan sanki gerçek sancılar gibi bende de öyle olmuştu sanki kabız olmuşum gibiydi sürekli rahatsiz ediyordu bi de sancılar düzenli geliyor hadi hayırlısı haberdar et bizi de 😘

Ay çok geçmiş olsun, maşallah minnoşuma 🧿🧿
bir an önce ayağa kalkarsın inşallah.

Hadi gözün aydınn güzelliklerle büyüsün maşallah 🧿💙sağlıkla kavuştunuz ya sonunda inşallah geçecek ağrıların da, 🙏🏼

X