2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Süt artici için de laktamax bitkisel kapsül veriler içerisinde bitkisel rezene vs varmış tavsiye olarak sizler de alabilirsiniz eczanelerden

Kızlaar,

Ben 08:13’te doğum yaptım. Söylemiştim size 36+6da doğurcam ben diye neyse ki sağlıklı 3030 gram bi bebiş geldi. Darısı herkesin başına olsun
Dekolman grubundan biliyorum sizi ordan sizi merak edip öylesine isminize tıklayıp bu güzel haberim aldım. çok çok çoook sevindimm. Darısı bizlerin başına. Bebeğinizle beraber hep çok mutlu olun. en az sizin kadar sevinç doluyum.

Dikişlerim biraz zorluyor bi de ıkınırken çok kastığım için bütün vücudum dayak yemiş gibi ağrıyor
İnanırım krem vermiştir doktor dikişler için onu mutlaka sür ihmal etme dayak yemiş gibi tabiri o kadar doğru ki birkaç güne geçiyor oda hiçbirşey kalmıyor

Ben lansinoh sürdüysem eğer o zaman siliyorum sadece diğer türlü direk veriyorum valla ben komposto yaptırdım sabah öyle akşam onu içiyorum bir kase

Bizim de aynı durum oldu. Birkaç gün sütüm az geldi mama vermemek için direndiğimden de sarılık 10 a çıktı. Sonrasında destekli ilerledik mecburen ama sarılık hemen düşen bir şey değilmiş. Bol emzirme ve arada mamayla kilo değeri yükseldikçe sarılık azalacak dedi doktor.

Öyle mi dersin? Bakalım daha da bir şey gelmedi. Sen nasılsın? Hazırlıklar tamam mı?
Yani nişan çok çeşitli oluyormuş ama genelde kıvamlı olduğunu söylüyorlar. Yani pembe ciğere benzeyen başka ne olabilir diye düşündüm. Benim hazirliklarim tamam, saliya kadar dayan yavrum diyorum, baya sancılarım oluyor ama düzenli değil, yalnız her sancı geldiğinde 100 üstü olduğuna eminim

Sanmam canım çok büyük değildi mercimekten az büyük toplam 4 tane gördüm parçayı sonra takip ettim gelmedi. Ben seni bekliyorum senden sonra bir de S Sariucurtma dan sonra doğuracağım
Gönlüne göre olsun canım çarşambadan sonrası için hazır ol o zaman

Ben lansinoh sürdüysem eğer o zaman siliyorum sadece diğer türlü direk veriyorum valla ben komposto yaptırdım sabah öyle akşam onu içiyorum bir kase
Canım lansinoh aldım ben de şimdiden sürmeye başlasam mı? Sana iyi geldi mi? Ebe diyor sadece hindistan cevizi yağı sürün diyor. Bilemedim şimdi. O kadar paraya almıştım artık. Bi de her emzirmeden önce sütle meme ucunu ıslatın doğal krem diyor iyileştirme özelliği meme ucuna yarıyormuş sütün.

Aklıma yeni geldi, meme ucunuzu emzirmeden önce karbonatli su ile silerseniz bebeğin ağzında pamucuk olmaz. Bi pamuk yardimiyla ağzının içini de silebilirsiniz karbonatlı suyla. Ama ben meme ucunu siliyordum hiç pamucuk sorunu yaşamamıştım oğlumun ağzında

Haftaya çarşamba mı doğum sizin de
Evet 17 Ocak olarak karar verdik ama salı sabah yatış yapicam, eğer düzenli sancım çıkarsa salı alacakmış sezaryene. Benim sancılarım baya fazla son zamanlarda, saliya da hazirlikliyim o yüzden. Ama gönlümden geçen çarşamba 10.30 dan sonra

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…