2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Fener kemiği *7 ile boyunu bulabiliyoruz değil mi 7,37 benim ultrasonda daha 38 olmadım salı olacam az çok tutuyor mu bu ölçüm

İnşallah ben de senin gibi hızlıca doğururum. Refakatçi doğumdan sonra alıyorlar. Kendim normal doğum yaparsam kimseyi istemiyorum yanımda. Bakabilirim diye düşünüyorum inşallah. Çok stresli bir süreç.

Kızlar en iyi ateş ölçer hangisi 2 bine kadar limitim var iki çocuk olacak artık iyisi şart oldu
Ben e bebekten polygreen aldım indirimde 399 tl ye geçen hafta. Optimum outletten. İlk oğluma Braun almıştım kulaktan ölçen yedek uçlu şuan 2-3 bin arası pahalı olduğu için alamadım. Braunu 12 yıl sonra çocuk yapmam herhalde diye ihtiyacı olan birilerine vermiştim. O derece kaliteli yani birşey olmadı kaç yıl

Kızlar en iyi ateş ölçer hangisi 2 bine kadar limitim var iki çocuk olacak artık iyisi şart oldu
İlkinde başka bı marka almıştım yine pahalıydı ama hiç kaliteli değildi, bu sefer kulaktan ölçen Braun tavsiye etti herkes. Arkadaşım 9 senedir kullaniyor

Kızlar dün açıklığa sürekli bakıldığı için mi nedir iki damla kan geldi peçeteye. Nişan falan yok daha. Herhalde daha var doğuma.
Aa aa var ya sabah düşünmüştüm bu doktorlar açıklık olayını sallar mı acaba diye yani daha doğrusu farklı yorumlama olur mu diye :) demek oluyormuş. Bence ondan gelmiştir kan da.

Aa aa var ya sabah düşünmüştüm bu doktorlar açıklık olayını sallar mı acaba diye yani daha doğrusu farklı yorumlama olur mu diye :) demek oluyormuş. Bence ondan gelmiştir kan da.
Evet her dr farklı bakıyor olaylara kan da pembe böyle ciğer gibi parçaydı minik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…