2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Aynen öyle bana doktor eve gönderip 12 de gel demişti 12 ye 10 kala suyum geldi tam hazırlanıp çıkıyordum 😂 doktor tam nokta atışı yapmış

Gerçekten çok yorucu sürekli nst ye bağlanmak en kötüsü ama sana çok samimi söylüyorum ki şuan yaşadığım bütün zorluğu unuttum çok zorlandığımı biliyorum ama o acının derecesini unuttum gerçekten de doğum acısı siliniyormuş hafızadan 🥹

Şehir hastanesi daha iyidir diye düşünüyorum yanına refakatçi alıyorlar mı bazı hastaneler almıyor
İnşallah ben de senin gibi hızlıca doğururum. Refakatçi doğumdan sonra alıyorlar. Kendim normal doğum yaparsam kimseyi istemiyorum yanımda. Bakabilirim diye düşünüyorum inşallah. Çok stresli bir süreç.

Kızlar en iyi ateş ölçer hangisi 2 bine kadar limitim var iki çocuk olacak artık iyisi şart oldu
Ben e bebekten polygreen aldım indirimde 399 tl ye geçen hafta. Optimum outletten. İlk oğluma Braun almıştım kulaktan ölçen yedek uçlu şuan 2-3 bin arası pahalı olduğu için alamadım. Braunu 12 yıl sonra çocuk yapmam herhalde diye ihtiyacı olan birilerine vermiştim. O derece kaliteli yani birşey olmadı kaç yıl

Kızlar dün açıklığa sürekli bakıldığı için mi nedir iki damla kan geldi peçeteye. Nişan falan yok daha. Herhalde daha var doğuma.
Aa aa var ya sabah düşünmüştüm bu doktorlar açıklık olayını sallar mı acaba diye yani daha doğrusu farklı yorumlama olur mu diye :) demek oluyormuş. Bence ondan gelmiştir kan da.

Aa aa var ya sabah düşünmüştüm bu doktorlar açıklık olayını sallar mı acaba diye yani daha doğrusu farklı yorumlama olur mu diye :) demek oluyormuş. Bence ondan gelmiştir kan da.
Evet her dr farklı bakıyor olaylara😀 kan da pembe böyle ciğer gibi parçaydı minik.

X