2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Bende koltukları yıkatamadım diye dert etmiştim kendime şimdi iyi ki yıkatmışım diyorum çünkü erkek çocuğu olunca bütün koltuklarımız çiş oldu her yerde alt açma örtüsü var ama nafile

Ah ah daha dur o koltuklar neler neler görecek ben tam koltuk takımı yenilemeyi düşünüyordum hamile olduğumu öğrendim. Dur cinsiyet belli olsun öyle karar vereyim dedim, bu bebeğimin de erkek olduğunu öğrenince değiştirmekten vazgeçtim, bı 6 sene daha bunlarla idare ederim artık

10 nisa son adet tarihim 39+2 olduk Perşembe yine kontrole gideceğim , aklıma Avrupa yakası dursun sarı geldi
Ha bugün doğurdum doğurdum doğuramadım yarın bilemedim öbür gün
Sen istatistiğimizi bozdun bak şimdi ama dur bakalım tam da bozmadın, bugünün bir de yarını vaar
Çatı muayenesi yapmıyor ki benim doktorum. Sancılar gelip doğum başlamadan bakmaya gerek yok diyor benim sat 14 Nisan. 12-16 ocak arası bi tarih harika olur
Aa evet demiştin sanki, her doktorun yaklaşımı farklı işte :) ama sancı çekip aa çatın uygun değilmiş denmesin de, beklenir yani yoksa

highheellls Güzel haberlerini bekliyoruz heyecanla
Teşekkür ederim . Benim yarın doğum inşallah. Yazdığımdan sanki bugün gibi anlaşıliyor. Dün akşam yazınca son gün diye bugünu kasdetmistim. Çok garip duygular içindeyim. Ablamlar evde kalacak çocuklarla. Onlar için hazırlık yapıyorum. Çocukların formalarini falan hazır ediyorum kolay hazırlasinlar diye. Bı garip oldum. Sanki bidaha gelmeyecekmis gibi hissettim bı ara.
Bu arada bugün anesteziyle gorüştüm. Spinal olacak. Dün son kez oksapar kullanacaktım unuttum. Yarım vurayım mi diye sordum. Vurursan spinal yapamayız dedi. Bir de bugün için kayısı, hoşaf falan ye dedi doktorum. Yarına bağırsakların durup tekrar calışacak hazırlık olsun dedi. Aklınizda bulunsun sizin de. Yarın 8.30 da randevu. Güzel haberler getirip sizden de güzel haberler alirım inşallah

Ay ben de öyle hiç mutlu değildim
Sen şuan doğuma en yakın olan kişisin grupta. Nasılsın nasıl gidiyor? Var mı ağrı sızı?

İnşallah çok çok güzel bir sezeryan doğumun olur canım. Hep beraber geldik sonlara ve teker teker doğuruyoruz. Sağlıkla kucağına alırsın inşallah. Kendine gelince yaz bize de.

Ben de 37+5 im bugün. Saati belli değil, ameliyathanenin musaitlik durumuna göre belli olacak, yine 10 dan sonra olur diye düşünüyorum ben de. Sağlıkla gelsinler
Bir gün önce gidip kalacaksın sanırım. Ben her ameliyatta çapads bir gece önceden kaldım.

Dualarımız seninle, bı çırpıda olsun bitsin, bebeginle aynı gün taburcu olup evine çocuklarına kavus tavsiyeni ben de uygulayacağım sezaryenden önce

Bir gün önce gidip kalacaksın sanırım. Ben her ameliyatta çapads bir gece önceden kaldım.
Evet salı yatış yapicam, ama izinli olarak çıkarabiliriz dedi doktorum. Eğer o gün her şey yolunda giderse nst de düzenli sancı çıkmazsa belki akşam eve gelip sabah tekrar doğum için hastaneye gecebilirim. Oğlumda bir gece önceden yatmistim. Onda hissetmedigim düzenli sancılarım vardı

İlk paragrafı okurken gözümden yaşlar gelmesi normal mi iki gündür bu ruh haline girdim ben de, her ne kadar pozitif düşünmeye çalışsam da. ilk doğumda insan sadece karnındaki bebeği düşünüyor da sonraki bi tuhaf oluyormuş

Tecrübeli hamişler iyi akşamlar burda 11 buçuk haftalıktı doktor 12 buçuk haftaya uyumlu dedi cinsiyet hakkında konuştu sizlerdende yorum alabilirmiyim

Eklentiler

• IMG_3646.jpeg
    87,7 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_3733.jpeg
    101,3 KB · Görüntüleme: 41
Ay ben de öyle hiç mutlu değildim
Sen şuan doğuma en yakın olan kişisin grupta. Nasılsın nasıl gidiyor? Var mı ağrı sızı?
Sancılarım ve kasılmalarım çok oluyor ama düzenli değil maalesef her sancı da Allahım nolur arkası gelsin diyorum ama düzensiz oluyor geceleri uyuyamıyorum sağdan sola dönmek tam bir ızdırap doğurmak için her tuşa basıyorum son günlerde inşallah bir gece ansızın

Kızlar ben bestlac damla aldım bu sefer ilk onu deneyim iyi gelmezse galactago alırım dedim. Bestlac nasıl kullandınız kaç damla ve günde kaç kere. Bı de emziren anne çayı ile sütlü içecek aldım. Onları daha çok biseyler içmek istediğimde kullanmak için aldım çok işe yarayan şeyler değiller ama umarım bestlac yarar. Hastanede baslicam kullanmaya. Bı de ebebekteki lohusa şerbetini deneyen var mı aranızda.

Hemsireye verilecek battaniyeyi ince penye battaniyemi koydunuz birazdaha orta kalınmı koydunuz cantaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…