2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kızlar merhaba,
Dün akşam 7.30 gibi suyum geldi akşam 22.30 gibi sezeryana girdim. 37+4 te doğum yaptım.
3500 kilo nurtopu gibi bir kızım oldu. Normalde 2 ocakta planlı sezeryanım vardı ama suyum gelince erkene çekildi. Şu an biraz ağrılarım var ama genel olarak doğum güzel geçti. İnşallah hepiniz sağsalim bebişlerinizi kucağınıza alırsınız 🙏🏻🎀
Merhaba kızlar ben doğurdum😅 37+2 3200 49 cm. Allaha şükür sağlıklı. Emiyor ama henüz doyuracak kadar süt gelmiyor. 20 cc mama verdiler şırıngayla. 3 saat uyur dediler uyuyor şuan. Benim dikişlerim acıyor çok terledim leş gibi hissediyorum ama maneviyat olarak pamuk gibi hissediyorum. Büyük oğlum anne seni istiyorum dedi bensiz uyumadığı için kalbime ok saplandı ama o da aşmalı artık 6 yaşında diyorum bir uçtan. Çok anlatacak şeyim var bugün benim için 1 ay gibiydi 😊 yine tecrübelerimi yazarım size hepiniz sağolun duygularımızı paylaştığımız için mutluyum.🥰 Doğum yapmayanlar hiç korkmayın endişelenmeyin su akıp yolunu buluyor Burdan sonrası için ben de endişeliyim tabi ama allaha teslim oldum
Yaa kızlar ne mutlu size kavuşmuşsunuz yavrularınıza😍 Sağlıkla büyüsünler inşallah gözünüz aydın ❤️❤️

Ben de kaç gündür sıkıldım evde çarşıdan alınacaklar vardı.Çarşıya çıktım eşimle çıkmaz olaydım.Hiç yürüyecek halim kalmamış.Kaplumbağa hızıyla ilerliyorum.Bir ara belimde ağrı aşağı doğru baskı sancı hissettim.Adım atacak gücü bulamadım. Eyvah doğuruyorum herhalde dedim.😂 Hem de çarşıda kalabalık onca insanın içinde 😄 Bir taraftan önümü arkamı kontrol ediyorum suyum geldi mi diye 😂 Görenler ne dediyse artık.🤦‍♀️ Sonra bir cami vardı oraya girdik.Eşim banka oturttu.Biraz kendime geldim.Bir daha çıkmam dedim.
Heyecan aramaya gerek yok güzel güzel oturup vaktimizi bekleyelim bencede 😂😂

Canım ben de bu gebeliğimde 2 doz oldum. Hemşire dedi manikürde çalışıyorsun 3.dozu da almanı öneririm. Makas alet edevat demirle çalışıyoruz ya. Nisan'da 3.doz yapılacak. Sence gerekli mi yaptırayım mı 3.dozu?
Bence yaptır senin işinde olsaydım yaptırırdım bende, ben evde olmama rağmen yaptırdım. Aşının ömrünü uzatmış olursun. Bi yerini bişey kesse kafan rahat olur en azından. Tetanoz biraz zor aşı çok ağrı yapıyor o yüzden insanın pek olası gelmiyor ama tedbirli olmakta her zaman yarar var ☺️

Kızlar merhaba,
Dün akşam 7.30 gibi suyum geldi akşam 22.30 gibi sezeryana girdim. 37+4 te doğum yaptım.
3500 kilo nurtopu gibi bir kızım oldu. Normalde 2 ocakta planlı sezeryanım vardı ama suyum gelince erkene çekildi. Şu an biraz ağrılarım var ama genel olarak doğum güzel geçti. İnşallah hepiniz sağsalim bebişlerinizi kucağınıza alırsınız 🙏🏻🎀
Yaaa maşallah canım gözün aydın 😍 Sağlıkla mutlulukla büyüsün inşallah 🙏 🥰

Merhaba kızlar ben doğurdum😅 37+2 3200 49 cm. Allaha şükür sağlıklı. Emiyor ama henüz doyuracak kadar süt gelmiyor. 20 cc mama verdiler şırıngayla. 3 saat uyur dediler uyuyor şuan. Benim dikişlerim acıyor çok terledim leş gibi hissediyorum ama maneviyat olarak pamuk gibi hissediyorum. Büyük oğlum anne seni istiyorum dedi bensiz uyumadığı için kalbime ok saplandı ama o da aşmalı artık 6 yaşında diyorum bir uçtan. Çok anlatacak şeyim var bugün benim için 1 ay gibiydi 😊 yine tecrübelerimi yazarım size hepiniz sağolun duygularımızı paylaştığımız için mutluyum.🥰 Doğum yapmayanlar hiç korkmayın endişelenmeyin su akıp yolunu buluyor Burdan sonrası için ben de endişeliyim tabi ama allaha teslim oldum
Çok sevindim iyi olmanıza çok şükür gözünüz aydın 🙏🥰
Oğlun için böyle düşünmeni çok iyi anlıyorum bende hastanede yatışım devam edecekken oğlum ağladığı için çıkmıştım hastaneden. Ama ne var ki senin oğlum artık 6 yaşına gelmiş kocaman bir birey. Eve dönünce güzelce konuşur anlatır gönlünü yaparsın hiç bunları düşünme şuan bebeğine ve sütüne odaklan başbaşayken 😇😇

İlk sayfadaki listeye eklenmek isteyen ve eksik bilgisi olanlar bilgilerini yazarsa eklerim 🌸

Dogurduktan sonra bulamazsiniz beni bak :KK70:

Ben de Eylül gibi üye olmuştum foruma, beni de ekleyebilirsin ilk listeye 😊😊
Yaş 27,İstanbul, sat:10 Nisan, beklenen doğum tarihi :15 Ocak ilk gebelik,erkek

Hortumu sen hatirlamazsin, ben de hatırlamıyorum entube edildiğini gören insan kalpten gider zaten, uyutunca hortumu geçirip uyanmadan çıkarıyorlar. Ama bu genel anestezide böyle, sedasyonda hafif bı uyku hali oluyor basit işlemlerde, biyopsi gibi. Bir kez de sedasyonla biyopsi aldırdım, o en rahatı. Ama büyük ameliyatlarda sedasyon yetersiz geliyor direk genel anestezi ve solunum destek cihazı.
Doğrudur cnm o ameliyatta yarım saat sürmüştü ama uyutunca takmış olblrler iyiki görmemişim 🙈göbek deliğim rahat 5 cm kesik dikişli şimdide gerildi iice karnm büyüdükçe yine pirtlamaz inşallah fıtık fln

Oh harika maşallah canım Rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin bende kızımi diyorum keşke 1 gecede olsa bırakmadan yanımda kalsa uyusa özel hastane ama yatak tek oluyor koltuk açılan oluyor o da tek kişilik ayrida kalmaya dayanamioz çok düşkünüz Rabbim evlatlarimizdan ayırmasın bizleri🥹🤲 yine geldiler gelenler bana buara duygusala bağlıyım. Darısı bize bakalım 26 Ocak Allahtan bişe olmazsa

Kızlar merhaba,
Aman sende mi doğurdun canım oh masallah gozunaydin olsun çok güzel kilosu prensesin gece doğmak istemiş minik kız Rabbim analı babalı büyütmek nasip etsin

Hayırlı olsun canım gözünüz aydın. Sağlıkla, analı babalı mutlu büyüsün inşallah. 🤗

Kızlar merhaba,
Gözünüz aydın, hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütsün. 😍

Ben gitmedim, ilk hamileliğimde çatlak oluşmadı ama lazer ile izlerin çok azaldığını arkadaslardan duymuştum. Dermatolog bı arkadaşım var, baya isim yapmış bı doktor, onun kliniginin adını sana özelden yazabilirim istersen. Dediğim gibi lazer ile çatlak tedavisi yaptırmadım ben orada ama başarılı bı hekim olduğu için orası aklıma geldi Sen de araştırır soruşturur ona göre karar verirsin. Ama içine dert olmasın cilt tedavileri eskisi gibi değil artık, neredeyse yüzde yüz çözüme ulaştırılıyor
Ben gitmedim, ilk hamileliğimde çatlak oluşmadı ama lazer ile izlerin çok azaldığını arkadaslardan duymuştum. Dermatolog bı arkadaşım var, baya isim yapmış bı doktor, onun kliniginin adını sana özelden yazabilirim istersen. Dediğim gibi lazer ile çatlak tedavisi yaptırmadım ben orada ama başarılı bı hekim olduğu için orası aklıma geldi
Sen de araştırır soruşturur ona göre karar verirsin. Ama içine dert olmasın cilt tedavileri eskisi gibi değil artık, neredeyse yüzde yüz çözüme ulaştırılıyor

Gerçekten iz olmayanlar genetik olarak çok şanslı ben bu kadar yırtılacağımı tahmin etmezdim
Alt karnıma aynada bakamıyorum bile psikolojik olarak çökertti beni

Gerçekten iz olmayanlar genetik olarak çok şanslı ben bu kadar yırtılacağımı tahmin etmezdim
Alt karnıma aynada bakamıyorum bile psikolojik olarak çökertti beni
Bnm ilk gebelik ikizdi karnım hiç catlamadi pasparlakti masallah şuanda tek yine ayniyim şükr normal vücut kremi arada sürüyorum sadece nemlendirici onceleri korktum bı çatlak kremi alım dedim baktım catlamio gibi para vermedim şahsen birazda yapı gereği sanırım ama düzelir ins skma canını okdr tahribat normal bnm şuan üst baldır kismim beyaz beyaz brz çatlamış yürüyüş yapamadım için selülit doldu bacaklarım

Bence yaptır senin işinde olsaydım yaptırırdım bende, ben evde olmama rağmen yaptırdım. Aşının ömrünü uzatmış olursun. Bi yerini bişey kesse kafan rahat olur en azından. Tetanoz biraz zor aşı çok ağrı yapıyor o yüzden insanın pek olası gelmiyor ama tedbirli olmakta her zaman yarar var ☺️
Öyle yaparım o zaman. Teşekkür ederim ♥️

Günaydınlaarr ☀️🧡

Kızlar merhaba,
Yaa ben dün akşam bunu görmemişiim, hoş gelmiş güzel kız 🥰🥰 sağlıkla huzurla büyütün inşallah. 2023 bebişi olmak istedi demek ama çok şükür rahat bir doğum olmuş 😍🙏🏼 darısı bekleyen bizlerin başına 🤲🏼

X